|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka z dojenčkom
22.5.2006 18:12:25   
marty5
Lp,

stvar je taka - čez slab mesec se bova z dragim poročila ter obenem krstila takrat 3,5 mesečnega sinčka. Zanima me, če ima kdo izkušnje z dojenčkom na poroki - predvsem večerni del in naslednje jutro, ko bi mama in tati malo pospala...V gostilni, kjer bo slavje, sva porihtala poseben prostor, kjer bo naš sinko lahko bil v miru...skrbi me, če ga bova fajn spravila z ritma, ker je navajen na svoj večerni ritual (kopanje in spanje ob 20ih).

Se je že katera poročila z dojenčkom? Izkušnje? Kaj pa izkušnje z varuško (ki bi bila z njim skozi vso zadevo)?

Hvaležna bi bila za kakeršnokoli idejo, izkušnjo, nasvet....Hvala!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka z dojenčkom
22.5.2006 20:14:59   
Anonimen
Ja, jaz jih imam. David je bil na moji poroki, star nekaj dni čez eno leto, pa ti kar takoj povem, da če bi se še enkrat odločala, bi ga raje dala eni varuški. Mi smo imeli to porihtano tako, da je vsake toliko časa kdo drug šel pogledat. Žal se pa nisem mogla sprostit, ker se je mali zaradi mase ljudi, ki je ni bil vajen in zaradi glasbe harmonike, ki je ni poznal, začel zelo jokat in se ni mogel pomirit. Med samim obredom mi je sedel v naročju, ker drugje ni hotel bit.

Ampak tolažim pa se tako - koliko otrok se je pa poročilo s svojimi starši?user posted image user posted image user posted image  Nekaj pa tudi pomeni, da je skupaj z nama na najinih poročnih slikah!

Zvečer je bil v posebni sobi, tam je spal, vsake toliko se je zbudil in jokal, ker so ga vedno znova pazili drugi.

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka z dojenčkom
22.5.2006 22:06:46   
lin
Jaz sem se poročila ko sem bila noseča 8 mes (mini poroka)tako da ti nemorem povedati iz prve roke,glede na to kar sem prebrala pri skutici pa mislim da bo pri vama lažje ker je otrok še mičken in se tolko nezaveda.
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka z dojenčkom
23.5.2006 7:42:55   
marty5
Hvala za odgovore....

Ker je to tudi njegov praznik (krst) se nekako nagibam, da bi bil z nami do večera, pol pa da bi ga kar doma čuvala varuška.....Mi bomo itak 20 min z avtom stran user posted image . Hm, sem upala, da ima katera izkušnje s tako majhnim dojenčkom......

Vseeno hvala!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka z dojenčkom
23.5.2006 8:23:21   
lelaval
Kolegica se je poročila, ko je bila mala stara skoraj 2 leti. So jo izmenično pazile babice, pa tete in vsi. Sploh ni bilo težav z njo, je pa tudi res, da se nikogar ne boji. Mislim pa, da bo z vajino lažje, ker je le dosti manjša in večino časa prespi. Ne obremenjuj se s tem, uživaj v enem svojih najlepših dnevov v življenju.user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka z dojenčkom
23.5.2006 8:31:36   
klepetka
kakor se spomnim,se je v kratkem poročila URŠKA pa je njen sinček še prav majhen.Njo vprašaj za nasvet pa boš zvedela info iz prve roke

_____________________________



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka z dojenčkom
23.5.2006 10:02:38   
TONČI.
Otroček zaradi enega dneva ne bo prišel iz ritma. Veliko sreče v skupnem življenju!user posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka z dojenčkom
25.5.2006 15:31:38   
gaja*
Ko se je poročil možev brat, je bila njegova pupa stara ravno eno leto. In res ni bilo nobenih problemov, mala je spala, jedla,... čisto normalno, le da jo je mamica vmes nahranla, pazili so jo pa ostali (večinoma njene sestre). Ful je bila pridna.

Brez skrbi, zaradi enega dne, ne bo nič narobe user posted image

Veliko sreče v zakonuuser posted image user posted image



_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka z dojenčkom
30.5.2006 15:34:59   
Lu
Midva se 10.6. poročiva in bo Maja stara 16 mesecev. Čez dan bo skoz z nami, zvečer gre pa v varstvo do jutra. Ob 8 jo bomo šli iskat, kakšni bomo pa še ne vem user posted image  Valda neprespani. Se bomo malo menjali pa bo.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka z dojenčkom
31.5.2006 6:58:04   
Lunca1
Midva se poročiva 24.6. in bo tamala stara 18 mesecev, čez dan bo z nami, zvečer pa jo bosta pazila dva prijatelja. V bistvu jo bomo mi dali spat, onadva pa bosta samo za vsak slučaj v stanovanju, če bo treba dat dudo. Po moje bo že čisto zmatrana od dneva in ne bi zdržala pri večerji.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka z dojenčkom
3.6.2006 10:08:24   
arielca
Lunca1, tudi mi2 se poročiva 24.6. user posted image user posted image user posted image  in user posted image  bo stara dobrih 6 m. V gostilni sva se zmenila, da bo spala v posebni sobi, kamor ji bova dala prenosno postljico, moja mami pa bo malo popazila nanjo. Upam, da ne bo prehude krize, ker nama sicer brez težav prespi celo noč. Tudi ko smo bili na dopustu, ni bilo problemov. In en dan zagotovo ne more spremeniti dojenčkovega ritma.
SREČNO v zakonu in uživajte!!!!!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroka z dojenčkom
4.6.2006 18:11:02   
marty5
Hvala vsem za odgovore in nasvete!

Na koncu sva uredila podobno kot arielca - v gostilni bo imel posebno sobico, kjer bo spal v prenosni posteljici. Zdaj nam spi celo noč - ponavadi od 21-7. Edino kar je, je to, da ga bom zbudila, ko bomo odšli domov....Pa še eno varuško bom najela, da bo non stop z njim in ga ne bomo prekladali z roke v rok - to ga namreč noro razdraži.

Oh, še 2 tedna in bo mimo user posted image . Živčki delajo 100 na uro.

Arielca in Lunca1 - tudi vama veliko sreče v zakonu in seveda nepozaben poročni dan user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poroka z dojenčkom
4.6.2006 18:12:45   
marty5
Lu - vso srečo želim tudi tebi! (nehote sem te spustila...)

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poroka z dojenčkom
5.6.2006 12:11:52   
arielca
marty5, poročaj, kako se bo obneslo!!! Itak vem, da bo super in nepozabno!!!!!

user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poroka z dojenčkom
27.6.2006 16:05:33   
Ivanča
Marty5 tudi jaz nestrpno pričakujem tvoje poročilo, saj bom imela konec avgusta popolnoma isti položaj-poroko, hčerka pa bo takrat stara 3 mesece.

Dogajanje bo bolj čez dan, midve pa se polno dojive, zato me malo skrbi kako bo šlo tole na 2-3ure. Kaj mislite ostale, bi ji tisti dan lahko dala malo dodatka po flaški, da bi jo lahko nahranila tudi kakšna stara mama, če bi začela jokati ravno med obredom? Zdaj ji dam včasih malo čaja po flaški. Pa tudi iz obleke ne bom tako nalahko dobila prsiuser posted image

Drugače pa bo isto poskrbljeno za posebno sobo za otroke, ne vem samo ali bi tudi jaz dobila eno varuško, ki bi ves čas skrbela za malo, da si je ne bi podajali iz rok v roke?

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poroka z dojenčkom
28.6.2006 19:20:58   
Anonimen
MIdva sva se poročila, ko je bil Max star 4,5 mesece, pa še krst je bil zraven.

Je prespal celo civilno in cerkeveno poroko teti na rokahuser posted image , za krst se je zbudil. Nato pa je spet zvečer zaspal v sosednji sobi v zložljivi postelji. Čuvat so ga pa itak hodili vsi.

Jaz sem se toliko presekirala zaradi njega, da sploh ne vem, kako sem se poročila. Zato ti sporočam: brez skrbi, mirne živce, mali bo že. Ti samo uživaj. Meni je žal, da nisem zadosti uživala in sem se skoz sekirala, kaj bo če se bo zbudil pa me ne bo.

(odgovor članu Ivanča)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poroka z dojenčkom
29.6.2006 22:10:14   
Ivanča
user posted image Jaaa, jaz se tudi sekiram samo zaradi tamale...ne pa kot tipična nevesta zaradi poteka poroke.....hvala za spodbudne besede! Bomo že speljali....pa malo čajčka vmes ji bomo dali...drugače bo pa pri meni v naročjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poroka z dojenčkom
30.6.2006 14:55:52   
Anonimen
Vsaka ti čast, če bo lahko mala spala pri tebi na rokah. Jaz sem bila tako živčna, da ga že dopoldne nisem mogla dojiti, ker nise vedela kako bomo vse skupaj z dojenčkom izpeljali. Mali se je samo jokal. Sploh ga nisem mogla zraven joška dat - takoj histeričen jok. PA sem naredila flaško, pa spet jok. Potem se mi je pa skoraj zmešalo, vsi so me čakali, jaz pa kot kura. Pa sem rekla: zadosti. Malega sem potisnila teti v naročje in rekla, jaz več ne zmorem. PA je mali zaspal, se najedel, in spet zaspal. Zvečer, ko je bila ceremonija že mimo sem ga hodila dojit, pa je bil že OKuser posted image

(odgovor članu Ivanča)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?