|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 7:28:14   
Anonimen
Seks z bivšim...
*čeprav sta končala vezo že pred nekaj meseci?
*čeprav je zagledan v dekle,zaljubljen,a ga ona ne želi,ker že ima resno zvezo-kljub temu se vseeeno tu pa tam dobivata,za seks?
*čeprav si me še zelo želi,tudi jaz njega,a sem v dvomih?
*čeprav se ne misli odpovedat dekletu,v katerega je zaljubljen?
*čeprav bi to moral biti seks brez obveznosti?
*čeprav me je strah,da bom spet prizadeta in moje življenje ne bo več enako?
*čeprav bi se dobivala le na skrivaj,za vse znance&prijatelje&sorodnike bi bila le dobra prijatelja?
 
DA ali NE???

Jaz sem se že odločila,zanima me samo še vaše mnenje...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 7:37:53   
anitaz
Če ne gojiš čustev do njega....zakaj pa ne...Če bi bil res SAMO sex, pa da ti nimaš nobenega....glede tega,pa da on ima "punco", bo pa že sam porihtal z njo...

Samo moje mnenje....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 7:40:10   
anitaz
NIsem dobro prebrala....če je on zalublen? Pomoje da ni, ker če bi bil si on ne bi želel še s tabo sexat....user posted image  

Čaki, a on sploh bi rad s tabo al je to samo v tvoji glavi user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 7:42:08   
Anonimen
Kakor zelis.. Meni je sprejemljivo oboje.. DA in NE.. tukaj je pa res samo od tvoje zelje odvisno..
Ce si se ze odlocila.. potem si se ziher za DA.. !?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 7:44:23   
Marogica
Ne. Ni šanse. To se meni zdi podkupovanje, tega, kar si pa želiš, pa tako ali tako ne boš dobila(njegove ljubezni). Torej zakaj? Če si pa potrebna sexa, si pa najdi raje novega. Bo sigurno bolj zanimivo, novo, in predvsem manj boleče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 7:46:05   
Anonimen
Jaz sem še vedno zaljubljena vanj.user posted image
In stvar ni samo v moji glavi-pobudo je dal on,ne jaz.
In sem rekla,da bom premislila.Zdaj čaka na mojo odločitev.
Naj samo dodam še nekaj-narazen sma šla na njegovo željo,ker baje takrat ni več nič čutil.Včeraj je rekl,da mu hormoni podivjajo,ko me vidi.In da si me ful želi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 7:58:36   
Anonimen
 
Jah.. hormoni lahko podivjajo tudi ko vidis kaksno na plazi.. al pa ce kaksno srecas na ulici.. To ni noben pokazatelj..
Pa ne bos menda ti z njim seksala, ker njemu podivjajo hormoni?! user posted image   Valjda bos zaradi sebe.. ce pac zelis z njim sesakti.. A ne?!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:06:00   
soncece24
Definitivno NE. Če še vedno čutiš nekaj do njega in boš sedaj seksala z njim boš samo obudila stare rane in ko ga bo uslišala ta, v katero je zaljubljen ali pa katera druga, boš vse prebolevanje in bolečine dala še enkrat skozi. Bodi močna in pozabi na njega.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:07:41   
Anonimen
*čeprav me je strah,da bom spet prizadeta in moje življenje ne bo več enako?


Zato ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:11:04   
srki
Ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:12:39   
srki
Anonimna, pa nam še ti povej tvoj odgovor. Napisala si, da si se že odločila, ampak za Da ali za NE? Me pač zanima še tvoj odgovor, ali se boš na podlagi naših odločila?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:13:11   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sem še vedno zaljubljena vanj.user posted image
In stvar ni samo v moji glavi-pobudo je dal on,ne jaz.
In sem rekla,da bom premislila.Zdaj čaka na mojo odločitev.
Naj samo dodam še nekaj-narazen sma šla na njegovo željo,ker baje takrat ni več nič čutil.Včeraj je rekl,da mu hormoni podivjajo,ko me vidi.In da si me ful želi.


Punca, kaj ne razumeš? ****a je potreben, to je pa tudi vse.Oprosti izrazu. Zanj si pač kos mesa, ker mu ta druga pupa ne da.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:23:12   
Naty*Taja
Pa ne se ****, da bi se z mene en tak norca delal, pa sem lahk zaljubljena vanj, ko sam za sex mašino pa niti slučajno nebi bla!!
Te bo tam sred seksa po drugem imenu poklical?!! Po moje si ti ziher za, ker nekje globoko v sebi še vedno upaš, da bo spet tvoj...... Samo po moje boš zopet in še bolj prizadeta!!
Jaz nebi, sej če hočeš sam seks, je pa dost takih, ki bi tudi pa jih še nisi sprobala!Mogoče boš pa spoznala da je lahko seks tud boljši, kot s tem!?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:24:42   
anitaz
Mi ti lahko svetujemo, ampak odločila se boš pa itak sama. user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:26:22   
Minkaa
ne ponižuj se NE

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:26:51   
Anonimen
Moboce je se najboljs, da gres z njim seksati.. tako ti bo vsaj postalo jasno to kar ti tukaj dekleta govorijo..

Ce ti povejo nekaj.. in ce tega se nisi probala v praksi.. potem tezko verjames.. tezko ves, da je res tako.. tko da.. ce ne verjames.. pojdi in probaj.. in potem bojo pac neizogibno tudi posledice, ki pa so lahko negativne ali pa pozitivne.. Ni 100% nujno, da bo res tko, kot mi tukaj predvidevamo.. ker ne poznamo niti tebe niti njega..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:34:36   
tipka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

*čeprav bi to moral biti seks brez obveznosti?

Za seks brez obveznosti je najboljši vibrator, njemu na koncu nisi nič dolžen in on tebi ne.

*čeprav me je strah,da bom spet prizadeta in moje življenje ne bo več enako?

Kdaj bi naj bila prizadeta, po vsakem seksu ali ko bi končal s tebo za vedno ali....? Jaz bi bila prizadeta že zaradi take ponudbe, mislim halo, seks brez obveznosti, če ve, da ga ljubim?????? Da si želim poljubov, nežnosti, da si želim povedati, kaj sem  tisti dan počela, o čem razmišljala, jaz sem človek, on pa rabi le WC??????

*čeprav bi se dobivala le na skrivaj,za vse znance&prijatelje&sorodnike bi bila le dobra prijatelja?

To je pa edino dobro povedal, jaz bi tudi skrivala ta poniževanja in sramotenja. Ljubezen bi naj bila lepa, med ljubljenjem ne bi smeli razmišljati o tem, kako bi nas bilo sram, če nas dobi kdo zraven, ko da kaj prepovedanega počnemo, sramotnega.
 
DA ali NE???

Jaz sem se že odločila,zanima me samo še vaše mnenje...






Ti si se najbrž odločila, da ja, sicer tega tu ne bi spraševala, ne vem, mogoče tudi ne, mogoče še imaš toliko ponosa in sama sebe rada, da boš sprevidela, da si tega ne smeš naredit, jaz se ne bi mogla pripraviti do tega, da dam noge narazen v tako poniževalnih okoliščinah.


Želim ti veliko sreče pri odločitvi! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:35:29   
Anonimen
Bila sem v podobni situaciji in sem. In je bolelo, zelo bolelo. Zame seks z njim ni bil samo seks, pač pa ljubljenje. Tudi za njega ni bilo zgolj natepavanje, vendar pa še zdaleč ni gojil takšnih čustev in upanja kot jaz.

Jaz sem si po končani zvezi seks z njim zelo želela, ker je bil zame vedno fantastičen. Sem si govorila, da gre samo za seks brez čustev, za zadovoljevanje moje fizične potrebe. Vendar ni bilo tako. Zame je bilo mnogo več in zdaj vem, da je utopično je pričakovati, da bo seks z nekom v katerega si še zaljubljen samo seks brez čustev.

Jaz sem vedno iskala znake, da me še vedno ljubi, da je še moj in dokler sva bila v postelji je bilo vse čarobno. Ko pa sva prišla iz spalnice je pravljica izginila. Nobenih nežnosti, nobenih dotikov, v družbi pa sploh ničesar. Moje srce je krvavelo. On se je vračal, jaz pa sem se vedno vdala. Ne vem kako sem sploh zdržala tisto obdobje. 

Toliko v razmislek. Nihče ti ne more prav svetovati in samo ti veš kaj storiti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:47:50   
tipka
Evo, Japi ti je zelo dobro napisala, saj ostale tud, sam to o iskanju znakov, to je bilo tisto, česar jaz nisem mogla spravit v črke.

Glej, ti si zdaj zaljubljena, razmišljaš samo o ljubljenju, dotikih, bližini,......., če želiš to udejaniti, je najboljše, da svojega dragega daš na čakanje, malo si še nekaj zmisli, da imaš simpatijo, ki te nosi po rokah, da bi rada še njemu dala šanso, blablabla, ko tega tvojega nekaj  časa ne boš videla in slišala, bo čisto drugače, prebolela ga boš, si rekla ufffff kakšna sreče, da sem se takrat lahko premagala,......... daj, imej se rada, prosim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:51:37   
PiaM
Verjetno se boš morala na svojih izkušnjah naučiti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:51:51   
Bubamaraa
NE.....imej mal samospoštovanja......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:53:32   
KIRA
niti od razno. ti ali pa nobena. kar lepo naj se obriše pod nosom, dokler se ne odloči!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 8:54:37   
BarbaraO
Mislim, da ti je Tjazy dal kar dobre odgovore. Jaz sem s svojim bivšim sexala še dvakrat po tistem, ko sva se razšla. Obakrat sem vedela, zakaj grem k njemu. Prvič me je zelo bolelo (v srcu, seveda) in sem se počutila kot ****, ker so bila moja čustva še preveč močna, drugič pa sem šla dejansko na '****'. Takrat se je pa on hotel še kao malo pocrkljati, jaz pa sem bila že zmenjena z družbo, tako da sem se le oblekla in mu zaželela prijetno noč. To mi je po svoje tudi pomagalo, da sem dojela, da lahko tudi brez njega živim naprej (to se je sicer dogajalo pri mojih 'rosnih' 21. letih).

Kakorkoli si se že odločila, ne pozabi na ustrezno zaščito, glede na to, da nisi edina, s katero sexa. Toliko se pa le imej rada. Pa srečno!

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 9:12:27   
Anonimen
Še en neresen tip. user posted image  Moj bivši je bil tak, sva šla narazen zaradi druge, bil je potem z njo, vendar si je želel sedeti na dveh stolčkih. Seveda nisem bila za to, ker bi bi bila, bi bila na koncu milijonkrat bolj prizadeta in ponižana. Moškim (sploh takim kretenom) je to zgolj fizična potreba. Ali kot je rekla Marogica....

(odgovor članu BarbaraO)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Seks z bivšim-da ali ne?
6.7.2006 9:12:35   
Anonimen
Že včeraj,ko me je poljubil,sem vedela,da si tega ne želim več...malo sma še nadaljevala v predigri,potem pa sem šla domov in rekla,da sm trenutno preveč zmedena,da bi vedla kaj si želim,pa da mu bom javila,ko razčistim še s sabo-in sem šla domov.

Že v sebi sem se včeraj odločila za "NE",hotela sem slišati še vaše mnenje.

Mesece in mesece sem žalovala za njim,in preveč je bolelo,da bi šla nazaj.Tako preprosto.Samo za seks.Počutim se tako razvrednoteno po vseh najinih trenutkih.Očitno le niso bili to,kar sem si želela,da bi bili.In za kar sem mislila,da so.

Te njegove besede so mi pomagale,da razmišljam še bolj trezno!

A sem mu dolžna še po vsem tem pojasnit mojo odločitev???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?