|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka - spanje zadnjo noč in obleka po polnoči
21.9.2006 18:31:07   
malecka_mateja
ojla!
zaj pa na hitro jaz se v soboto poročim in me zanima če ste spale eno noč pred poroko z svojim bodočim al sta apal vsak na svojem domu?
pa še nekaj ste se vse preoblekle po polnoči?
hvala
papa

< Sporočilo je popravil puncica -- 25.9.2006 12:34:56 >


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka - spanje zadnjo noč in obleka po p...
21.9.2006 18:37:59   
vesna.com
Moj je šel spat k mami,ker je blizu in ni bilo težav z organizacijo,po polnoči se nisem preoblekla ker sem se fajn počutila,sem pa mela sabo.

< Sporočilo je popravil puncica -- 25.9.2006 12:36:29 >

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka - spanje zadnjo noč in obleka po p...
21.9.2006 19:05:19   
Sonrisa
Jaz sem spala doma, moj pa v najinem skupnem domu. Preoblekla se tudi nisem, ker sem uživala v poročni obleki.user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 25.9.2006 12:36:46 >

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno keer ni časa
21.9.2006 19:29:33   
Maxica
Midva še nisva živela skupaj, no ja, ravno kakšne dva meseca pred poroko sva si začela urejati stanovanje, tako da sva tisto "zadnjo" samsko noč še preživela vsak na svojem domu.
Jaz sem si kupila za preoblečt bel hlačni kostim, preoblekla sem se pa tam okrog 3h.
Lep poročni dan vama želim.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno keer ni časa
21.9.2006 20:02:10   
doroteja23
Malecka mateja nič nebo. HA-HA. Eno noč pa lahko spita vsak za sebe"

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno keer ni časa
21.9.2006 20:21:22   
malecka_mateja
ja lahko sej ni panike amapk me pač zanima ker mi vsak drugače reče!ampak saj veš da moj spi poleg mene samo med vikendi ker je na furi saj špedicijo voziuser posted image  tak da bo težko spat brez njegauser posted image !
no hvala za odgovore odločitev padala spima vsak na svoji straniuser posted image
preoblečem se ne ker itak sem noseča in nimam kaj za oblečtuser posted image ne ker je moja oblek atko lepa da je ne dam doluser posted image !
punce uživajte hvala z hitre odgovore!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.9.2006 21:49:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno keer ni časa
21.9.2006 22:13:25   
sarazan
user posted image  user posted image  user posted image

Midva sva pa kar skupaj prespala zadnjo noč pred civilno poroko. Sva bila na Mauriciusu in si delila hotelsko sobo. user posted image

Pred cerkveno poroko v Sloveniji sva pa tudi skupaj preživela predporočno noč(poročena sva že itak bila).
Zjutraj na poročni dan sem šla pa po opravkih - frizer, se naličit, k staršem se oblečt in počakat na ženina.

In če skupaj prespiš zadnjo noč pred poroko, še opraviš "zakonsko dolžnost", ker na poročno noč ponavadi ni nič user posted image . Žur predolgo traja in potem samo padeš v posteljo.
In res je bilo tako.

A ja, preoblekla sem se pa malo pred odhodom domov, ker so me že neznansko bolele noge od pet na čevljih.

< Sporočilo je popravil sarazan -- 21.9.2006 22:14:02 >

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno keer ni časa
22.9.2006 11:06:20   
LUNA06
Midva se poročiva drugo soboto, bova spala vsak zase, ker sva itak iz različnih koncev.

Glede obleke je pa tko, tud jst sm noseča (27T bo takrat) pa imam obleko za preoblečt za rezervo.Vendar bom ostala v poročni, če se bom v njej fajn počutla.

Pa veliko sreče in uživancije na poroki!

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?