|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Balkonska vrata
9.10.2006 11:14:03   
m76
Jaz ne znam povedat kaj bi rada, ker ne vem kako se ta sistem imenuje, ampak upam da bo kdo vedel kaj hočem povedati. Prb. 4 leta nazaj sva z mojim vidla balkonska vrata ki se odpirajo tko kot se odpirajo vrata na avtobusuuser posted image , res no.. ne kot harmonika ampak drsno. Ko jih zapreš jih potegneš vstran potem pa mal naprej pa nardi nekeak psss, kot da bo ble na hidravliko. Vse je tko na mehko. Upam da se ne režite prevečuser posted image , ampak midva sva res taka vrata vidla in naju zdaj zanima kje jih dobit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Balkonska vrata
9.10.2006 12:48:11   
GATA
m76 če slučajno ugotoviš se priporočam za info, ker tole men ful fantastično zveni. Vidla jih pa še nisem.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Balkonska vrata
12.10.2006 12:40:19   
m76
Iščem iščem pa ne najdem. Ko bom ( sem trmasta) sporočim.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Balkonska vrata
12.10.2006 14:07:20   
GATA
Upam, da ti bo uspelo odkriti user posted image .

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Balkonska vrata
13.10.2006 23:27:20   
m76
Jeeee, to je to....user posted image user posted image user posted image

www.reflex.si/pdf/reflex_12_slo+cro.pdf
 

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Balkonska vrata
14.10.2006 14:53:54   
corfu
To so klasična drsna vratauser posted image  Dobiš jih pri vsakem prodajalcu oken, pa naj bodo lesena, plastična ali aluminjasta. Vsaj pri nas.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Balkonska vrata
14.10.2006 16:02:43   
GATA
user posted image  kje so pa tle kakšna drsna vrata sploh?

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Balkonska vrata
16.10.2006 23:35:52   
m76
GATA..user posted image . kajjjj????

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Balkonska vrata
16.10.2006 23:40:21   
m76
So mi lepo razložili, tko na izi, da tud take trde buče kt sm jaz zastopmo. Sploh ni važn kakšna so potem vrata, važen je okovje, in to kar sem gor dala ni navaden ampak ga baje redko kateri proizvajalec drži. Finta je v tem da ko se vrata zaprejo sta obe krili v isti liniji in to kasneje ubistvu zgleda kot nakakšno panoramsko okno. Mehanizem pa je tako mehak, kot bi bil resnično na hidravliko. In temu primerno drag seveda, ampak  se splača.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Balkonska vrata
21.10.2006 21:57:39   
GATA
Ajoj, ajoj, sploh nisem vidla da si odgovorila. Ponavad se vid katere teme majo nova sporočila user posted image  - eh. A pol ta firma dela oz. prodaja ogrodje tud za balkonska vrata....user posted image

Aha pol je to tko in je v ogrodju fora. Sam zdej si mi dala tako zamisel, da ja ne bomo najdl takih vrat user posted image . Da so drsna vrata, ko se pa zapre pa zgleda kot panoramsko okno....

Upam, da ne bom še kej "pametnega" pogruntala user posted image .

m76 - thx za info pa razlago.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?