|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 11:28:25   
Anonimen
  • http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete
Na tej internetni strani najdete popolnoma vse o naši dieti,hujšanju in podobno.
  • Jaz sem nas poimenovala kar "Ta'nove",ker nisem imela druge ideje.Če kateri to ime ni všeč,kar z idejami na plan.Brez problema lahko še spremenimo.
  • Do danes so se za to skupinsko hujšanje prijavile:elanor;Kimi6;KIKI****;mala Tinka;lelaval;molierka;žužu;rozarozica in natasa77.Skupno nas je torej že 9.Če se nam katera želi še pridružiti-dobrodošla.
  • Odpiranje tem vsako jutro(poglej,kako to počnejo druge skupine) prepustim kateri drugi,ker jaz za to žal nimam časa.Upam,da se katera najde,ki ji to delo ne bo v napoto.
  • Tehtanje bo potekalo vsak ponedeljek.Težo lahko javljate,ali pa ne,tukaj gor.Indekst telesne mase si lahko izračunate na:http://www.osebnitrener.com/online/itm.htm
  • Navada je takšna,da se zjutraj ali pa na koncu dneva javi,kaj vse ste oz. še boste pojedle tisti dan,in če ste grešile,pod to,ki je odprta za nas.
  • Jutri začnemo z beljakovinskim dnevom-meso,jajca,mlečni izdelki.Za zajtrk samo sadje(do 12 ure samo dva kosa sadja),za kosilo in večerjo(vmes mora biti 4 ure premora) pa beljakovine.Po 20.uri zvečer lahko pijemo samo še vodo.
Jaz vrjamem,da nam bo uspelo.Mora nam.Polne moči gremo lepšim postavam nasproti.

user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 12:54:42   
rozarozica
  • Mislim da je pravo ime za nas Vztrajne, ker bomo vztrajale do konca, ne! user posted image   Kaj pravte?

Jaz imam danes 3. dan in sploh ni noben baw baw. Za enkrat nisem nkoli lačna (bomo vidl kako bo naprej user posted image ). Danes bom jedla pico (testo s kečapom + gobe).

O rezultatih bom pa vsak petek (ker sem takrat začela) pridno poročala. user posted image
Držim pesti za vse Vztrajne user posted image user posted image

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 13:00:29   
triša
Jaz bi tudi pa si ne upam, ker ne vem če bom zdržalauser posted image user posted image user posted image user posted image ,ko pa tak rada jem.

(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 13:04:36   
rozarozica
Najprej se moraš psihično pripravit in si zadati realen cilj v katerega moraš vrjeti, da boš prišla.
Imaš pa tukaj nas, katere ti bomo pomagale, ti dajale ideje in te spodbujale naprej. user posted image  user posted image

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 13:26:47   
žužu
ja, itak, jutri začnemo. sam povejte mi že, če lohka jem jutr zraven kure solato! pa kuga lahko dam na solato. fižol ne, sir ja?

(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 13:29:48   
Kimi6
Ja, jutri začnem. Imam že jedilnik za jutrišnji beljakovinski dan:
- zajtrk 2 jabolka
- kosilo zrezek solata, kos polnozrnatega kruha
- večerja pol manj

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 13:39:52   
rozarozica
žužu, če boš meso potem sira ne smeš. Ali samo meso ali samo sir. Solato lahko ješ v neomejenih količinah. Za fižol pa res nebi vedla kam spada. Malo pobrskaj po internetu v katero kategorijo spada.

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 13:45:21   
Anonimen
Jaz pa imam jutri tak načrt:
- dopoldne 2 nashi-ja
- opoldne sosedovo žemljico in kefir
- popoldne 2 nashi-ja
- zvečer še ne vem Kak predlog?

Zakaj tak urnik? Žal delam do 17-ih. Vmes imam le 15-minutne pavze.user posted image

user posted image  

(odgovor članu Kimi6)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 13:49:18   
triša
Sem prebrala recepte.Zakaj juha po kosilu, a je to nujno al kaj?
Kaj med obroki za malico,a je dovoljena, ker je nobena nima napisane na jedilniku????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 14:38:36   
Anonimen
Malice ni, juha je sicer kao nujna, ampak nas je veliko ni pilo, pa smo shujšale. Fižol v zrnju spada pod škrob, stročji pa pod zelenjavo.

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 20:22:20   
lelaval
Meni je vseeno, kako se imenujemo, samo, da nam uspe.
Se javljamo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 20:34:11   
KIKI****
user posted image jaz  indeks 31.6, hočem da postane vsaj 25user posted image

torej -20 do 30 kg

s beremo,

lp

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 20:36:23   
rija
Se pridružujem. Upam, da me volja čez noč ne mineuser posted image user posted image user posted image

Aja, moj cilj: - 5 kg.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 20:37:04   
Anonimen
Jaz sem se v tem trenutku odločla, da bom zraven. Sicer ne vem, kako dolgo, ker čakam, da bom prišla v šolo hujšanja pri CINDI in takrat bom prenehala  ter začela pod zdravniškim nadzorom oz. nadzorom med. sestre.

Da bi bile vztrajne, bi tudi jaz raje vedla, kot ta nove. Je pa izbira vaša.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 22:06:09   
SIJA
user posted image sM ZRAVEN.
ker sm vegič, se bom malce prilagajala.

LP Sija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 22:22:15   
mala Tinka
Da se še jaz javim. Meni je tud vseeno, kako se imenujemo.

Triša, saj ti ni treba stradat. Ješ lepo normalno - en globok krožnik za kosilo in pol manj za večerjo.

A jutri je prvo tehtanje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
5.11.2006 22:59:31   
trixi
Jaz bi tudi-saj ne toliko zato,da shujšam(no -5 kg bi mi kar pasalo)pač pa da uvedem mal reda v prehrano.Ker zdaj zjutraj popijem samo kavo,kakšno banano,potem do 17 nič potem pa navalim na vse kar mi pride pred nos.In še to največ OH se mi zdi da sem kar odvisnik.Bi mi pasalo da me ima kdo pod kontrolouser posted image user posted image  
Pa še nekaj mi prosim razložte, če je to ločevalna dieta-kako gre potem skupaj zrezek B in kruh OH user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ta'nove-jutri začnemo
6.11.2006 8:48:32   
rozarozica
Mišljeno je da ješ tisti črni zrnat kruh (z nalepko Zdravo življenje), kar se zelo razlikuje če ješ navadnega.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?