|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   družinsko pravo
6.12.2006 11:47:31   
Anonimen
ali morda kdo pozna dobrega odvetnika, ki se spozna na drzžinsko pravo?  Okolica Celja!  Lep prosim za vsakršno pomoč, ker se že malo mudi in je nujno. Rabiva odvetnika, ki bo znal prisluhniti in se poglobil v primer. gre se namreč za skrbništvo nad njegovim otrokom!

Hvala!

p.s.
pogovarjal se je z eno odvetnico, ki pa si sploh ni vzela časa zanj, odnos do njega je bil hladen in nerazumen!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: družinsko pravo
6.12.2006 12:15:13   
pika09
Pozdravljena anonimna!
Me je kar malo pogrelo tole vpašanje. Če prav razumem, ima tvoj partner otroka iz prejšnje zveze in sedaj bi rad dobil skrbništvo!! In ti se seveda vmešavaš, čeprav roko na srce nimaš nič s tem!

Ne vem sicer zakaj bi rad skrbništvo, upam pa samo, da se je zato odločil sam, ne pa na podlagi raznega podpihovanja in po več letih življenja narazen z bivšo partnerko!!!

Podobno se je zgodilo meni, ko se me je lotil s takšno tožbo po 6 letih!!! In v vseh teh letih, ga za otroka sploh ni brigalo! Ko pa se je pojavila nova partnerka, ki ne more zanositi, pa se je spomnil, da bi otroka vzel SVOJI materi in ga pač malo imel!!!! Groza!!
Me zanima kakšen je lahko človek, da vzame otroka mami in mamo otroku??!!! To je nekaj najhujšega kar se lahko zgodi, tako otroku kot mami!

Naj še povem da je vse skupaj trajalo celo leto (zaradi reforme sodstva in menjave sodnikov), da sem preživela 4 začasne odločbe, izvedeniška mnenja, zaslišanja in menja CSD... Skozi vse to je morala tudi moja 6 letna hči, ki me je milo prosila, da hoče biti z mano in da se ne bo selila k očetu.. Vsi so jo poslušali, ampak na koncu so zaključili, da je premajhna in da se ne more sama odločiti!!
Kljub temu, da je bilo v izvedeniškem mnenju zapisano, da je otrok z mano sproščen, z očetom, pa si ne upa niti govoriti, da je zelo resna in zadržana, ni to pomenilo praktično nič!!
Naj zaključim, vse skupaj z odvetniki, vlogami za začasne odločbe in izvedeniškimi mnenji me je stalo skoraj milijon tolarjev!!! in na koncu je bilo tako kot prej. Jaz sem obdržala polno skrbništvo, on dobil stike (1 popoldan na teden in vsak drugi vikend)!
Vendar pa je sodn ica odločila, da vsak sam krije stroške!!!! Kljub temu, da sem tožbo dobila jaz!!! Seveda je najboljše da napiše poravnavo in je!!! To je naš sistem!

Tako da, draga anonima! Če hočeš vzeti otroka mami, in če ti je vseeno kaj bo otrok preživljal potem kar v akcijo! K sreči je vse urejeno tako, da se slabo vedno vrača! Zavedaj pa se, da otroka materi ne vzamejo kar tako.

Pika


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: družinsko pravo
6.12.2006 12:17:55   
petja
A ti si se pa kar odločila, da je njuna situacija enaka tvoji??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: družinsko pravo
6.12.2006 12:26:30   
Anonimen
sem točno vedela da bodo leteli očitki na moj račun. naj razjasnim prvič in zadnjič. ne očitajte ljudem nečesa, če jih ne poznate in ne poznate situacije.
1. jaz nikakor nič ne napihujem mojega, da bi to storil.
2. za to se je odločila njegova mama (otrokova)
3. oče se bo boril za otroka, kar se mi zdi edino pravilno, ampak ne zato ker je moj partner, ampak zato, ker je življenjska situacija pri otrokovi mami nikakršna. Ko je bil bolan, ga ni niti enkrat peljala k zdravniku, ampak ga je moral on. ni ga vpisala v vrtec, nima poskrbljenega varstva....in še bi lahko naštevala


vem, da bodo očitki leteli name, ampak še enkrat ponavljam, ne obsojajte ljudi, če jih ne poznate!!!!!!!!!

(odgovor članu pika09)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: družinsko pravo
6.12.2006 12:31:17   
Anonimen
se ne čudim, da je bilo zapisano, da se otrok ne pogovarja z očetom, če se ni nič ukvarjal z njo. pri nas je pa zelo drugače. večino časa je pri nas in vsi trije zelo uživamo.

(odgovor članu pika09)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: družinsko pravo
6.12.2006 12:32:32   
Sita
Saj iz Celja do Grosupljega ni daleč.
Tam je odvetniška družba Čeferin - oni so dobri odvetniki. Pokliči jih in vprašaj.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: družinsko pravo
6.12.2006 12:49:57   
petja
Aja, še to - enkrat sem tukaj gor zasledila, da je za take zadeve najboljši "Tomaž iz Poletja v školjki" ... Mislim, da je njegovo pravo ime David Sluga (ali nekaj takega). Ne vem pa, kje dela.

Poskušaj najti, pa ti bo svetoval oz. te usmeril naprej.

Glede  user posted image user posted image user posted image   osebkov tukaj gor se pa ne sekiraj!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: družinsko pravo
7.12.2006 11:29:52   
atiM
Pika, tole tvoje obsojanje ni za nikamor. Ne vem na podlagi česa si jo obtožila, da podpihuje svojega partnerja.
Tudi sam sem ločen in imam sedaj novo partnerko in ko pridejo take in drugačne situacije glede bivše in otrok, jo vedno povprašam za mnenje in če bi mi rekla, da je nič ne briga in da naj se sam s tem ukvarjam, potem bi enostavno mislil, da ji očitno ni do mene in ji je vseeno. Vedno se sam odločim, samo me pa zanima tudi mnenje moje partnerke, ker je le ženska pa mogoče mi da kdaj kakšen nasvet, o katerem potem razmislim in potem ukrepam naprej kako in kaj.


Govoriš, da kakšen človek je lahko nekdo, ki vzame mamo otroku in mami otroka... Kakšna mama je pa ženska, ki prepričuje stike med očetom in otrokom, da bi se maščevala? user posted image

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: družinsko pravo
7.12.2006 12:02:44   
Anonimen
Pozdravljena!

Eden izmed boljših odvetnikov v Celju je Dušan Korošec, ima odvetniško pisarno v Celju, v bližini občine in sodišča, mislim, da je Gosposka ulica.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: družinsko pravo
7.12.2006 12:35:51   
fuzzy
Pika, tvoja izkušnja se mi zdi naravnost grozljiva.
Vesela sem, da ti je le uspelo dokazati, da je otroku pri tebi dobro in ti želim veliko sreče tudi vnaprej.

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: družinsko pravo
12.12.2006 22:27:34   
Anonimen
hvala vsem za pomoč. Našel je enga, ki se mu je posvetil . in mu izpraznil denarnico do konca. :) tak je to, odvetniki niso poceni. A upam, da se bo splačalo! 

lp!

vam sporočim razplet...ki se bo najbrž vlekel kar precej časa!


lepe praznike vsem! Uživajte ob svojih sončkih in zvezdicah!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: družinsko pravo
14.12.2006 15:16:32   
Anonimen
Ti svetujem, da vseeno malo pogledaš odvetniško tarifo, ker ponavadi odvetniki zaračunajo kar nekaj in je vedno več kot je predpisano po odvetniški tarifi. Sploh, ker govoriš, da je veliko plačal.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: družinsko pravo
14.12.2006 17:43:10   
plenicka
Draga anonimna, želim, da se zadeva odvije v korist otroka-to bo v končni fazi najboljše za vse!!!Srečno!!!

Pika, zelo obžalujem, da si imela takšno izkušnjo in upam, da ti sedaj sije sonce! Ne morem verjeti, kaj vsega se eni osebki ne spomnijo...

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: družinsko pravo
15.12.2006 15:08:18   
Anonimen
Mislim, da so te teme zelo hude in da bi jih bilo potrebno reševati individualno. Tako Pikin kot tudi od anonimne sta povsem različna verjetno.
Vedno bi bilo potrebno gledati na situacijo iz vidika, ki je najboljši za otroka. Ampak žal odrasli vedno ne delajo tako in tu potem trpi otrok.

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?