|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   globinski sesalec
7.12.2007 10:07:50   
florecita
Ker želimo kupit globinski sesalec, me zanima tisti ki jih imate:

Kje ste jih kupili in kaj ste predvsem gledali pri nakupu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: globinski sesalec
7.12.2007 10:23:43   
lelaval
Jaz ga ima že 9 let in sem ful zadovoljna z njim. Takrat sem oklevala med globinskim in vodnim, a vidim, da sem se bolđe odločila. Res pa je, da ni bil poceni (takrat je stal 140.000 bivših SIT). Najbolj mi je všeč, da ima krtačo za gladka tla (s takimi finimi valjčki) user posted image . Pri nakupu pa glej, kakšna je globinska krtača - ta je najbolj pomembna (in najdražja tudi). Moja tašča si je z njim sesala tepih in vse franže na vogalih ji je kar ven popipal. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: globinski sesalec
9.12.2007 14:59:45   
*lenc@*
Vorwerk(super!!! globinska krtača), zdaj je v "akciji" 872€, dajo ga na 12 obrokov brez obresti. Če kupiš na firmo ga daš v stroške in ti refurdairajo(- 20% ddv).  če pa ne vzameš na firmo je 12*73€.

Mamo zaenkrat tastraga, ki je težji... ampak ga mamo že več kot 15 let in je še zdaj ql. Aha, pa k bomo kupil novga še tastarga zrihtajo, oz nardijo servis.user posted image




_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: globinski sesalec
9.12.2007 15:29:44   
April
mi imamo tud tega. Sicer ne vem kaj je fora tega globinskega sesanja. Za gladke površine je itak vseeno. A potem je za tepihe okuser posted image
Mi je pa starejši model bil bolj všeč. Ga ima babi in je sistem menjave vrečk bolj fajn. Jutri moram vreče naročit, je tista notri že čist polna. Vreče so pa drage.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?