|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubosumje
14.12.2006 18:48:08   
Anonimen
Jaz pa imam en velik problem, moj partner je postal tako ljubosumen, da se mi bo zmešalo. Ljubusumen je na mojo družino, na mene, na prijateljice skratka na vse. zadnjič sem šla sama v trgovino, ko je on delal pa sem mislila da se mu bo zmešalo, je reko da nimam kaj sama okrog za hodit ko on dela, pa če se z mamo pogovarjam v kuhni sama, že nekaj naklepama proti njemu. Prijateljic sploh ne semem več poklicati, ker potem je cel halo.

Grozno je no, že skorajda nevzdržno. Imate kakšen predlog kaj naj naredim. Pa prevarala ga tudi nisem nikoli al pa s kakšnimi fanti sama okrog hodla da bi lahko bil to povod. Zgrablo pa ga je kar naenkrat.

Ne vem pa več kaj naj naredim, res ne. Imate kakšno rešitev?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 18:58:47   
Anonimen
V bistvu ljubosumje ni tvoj, ampak njegov problem.
Se bojim da tu nimaš kaj dosti narest. Tudi če boš skoz doma in delala natančno kar si on želi bo še vedno našel stvar, ki ga bo motila. Taki ljudje imajo v bistvu sami s sabo probleme in ne z osebami s katerimi si delijo življenje.

Na tebi pa je da se odločiš ali si pripravljena vsako sekundo svojega življenja premišljevat kako bo on reagiral če se boš sam narobe obrnilauser posted image

Je pa težko tako življenje. V bistvu je tvojega življenja škoda. Ker se boš čez 30 zbudila, tvoje življenje bo teklo mimo tebe on pa še vedno ne bo zadovoljen.user posted image

Saj si ne želiš tega ne?

Pogovorita se in naj si poišče pomoč. Če pa noče, je pa na tebi da se odločiš katero pot v življenju si boš izbrala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 19:01:57   
Marogica
Kaj pa vem. Dostikrat so tako ljubosumni tipi, ki delujejo na zunaj ful samozavestni, v resnici, pa je njihova samozavest čisto na dnu. Poleg tega se mi zdi, da je tvoj tip neizmerno posesiven. Jaz tako sigurno ne bi mogla živeti. Saj nisi njegova last.

p.s. Praviš, da je postal kar naenkrat takšen? Mogoče pa je on tebe prevaral. Dostikrat so ravno takšni najbolj ljubosumni in vzganjajo teater.

Kaj narediti? Če se to ne bi nehalo, bi jaz odšla stran. Upam, da še nimata otrok, drugače je seveda težje.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 19:03:40   
tinčica
podobno sem jaz živela 8 let in ti povem NIKOLI VEČ.



_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 19:14:43   
domci
Čimprej spokaj kufre, taka zveza ne pelje nikamor, sploh če še nimaš otrok, če pa so zraven otroci je pa to seveda veliko težje. Probajta se pogovort mogoče ti bo pa povedal zakaj je ratal nenkrat takšen

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 19:16:17   
Anonimen
Takšno ljubosumje je že bolezen.
Ti ne moreš narediti nič, partner se lahko začne zdravit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 19:18:45   
Strawberrie Cherrie
Se strinjam, da je ljubosumje njegov problem in ne tvoj - vendar sem jaz še vseeno za to, da se vsaj poskušaš pogovoriti z njim in mu dokazati, da za to nima nobenega povoda. Je pa res, da so ljubosumni ponavadi tisti ljudje, ki nam podobne stvari prikrivajo---govorim, da se je pač v določenih primerih, ki jih jaz poznam zgodilo točno to -> povod za nenadno ljubosumnost je bilo špranciranje in oprezanje ravno tistega partnerja, ki je potem to stresal nad drugim, samo za to, ker ga je zelo bolelo, da ne bi on slučajno to počel. Ni pa to nujno pravilo.
Recimo jaz sem sedaj ko sem user posted image ful ljubosumna, če moj pogleda za kakšno žensko, ki ima tipi topi postavo, ampak sem bolj zavistna njej, ker je tko dobro 'uštimana' gor -> si vedno rečem, da po porodu bom tut jaz ful delala za takšno postavo user posted image

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 19:19:58   
Anonimen
Otrok še nimava. Težko je samo zato, ker ko sma skupaj se imava zelo zelo lepo. Mantra ga samo takrat ko sem jaz sama doma on pa mora kje kaj delati. Pa problem je v tem, da je takšen samo takrat ko se gre za moje starše, če pa je treba kaj za njega naradit pa laho tudi 3 ure okrog hodim.

Ne vem no bomo vidli če se bo dalo kako rešiti drugače pa bova več kot očitno morala vsak na svojo stran, ker če se bo to nadaljevalo potem lahko samo doživim živčni zlom. Upam da se bo dalo pogovorit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 19:28:44   
Strawberrie Cherrie
Ali imaš s svojima staršema tak ljubeč odnos? mogoče mu je hudo, ker on tega ni doživel...pa izraža to na takšen način...

Moj men tut včasih reče, kok sem lahko srečna, ker sem se doma vedno lahko pogovorila o sexu, alkoholu, cigaretih in teh TABU temah, pa vseeno vzdrževala nek zdrav odnos, on pa tega nikoli ni mogel, ker je bilo staršem to nekaj ČUDNEGA - govorit z otrokom o teh stvareh..
Jaz sedaj še vedno lubčknem in stisnem mami, on pa tega ne zna in mu je ful čudno user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 19:34:51   
soncece24
Če mu je to kr naenkrat ven vdarlo mora zgleda nek povod z njegove strani bit. Sicer pa, da bi meni rekel, da ne smem sama v trgovino bi me kap. Najprej bi mu konkretno povedala svoje ... saj nisi njegova lastnina. Poskusi mu dopovedati, da vidva sicer skupaj živita, ampak da nima nobene pravice te omejevat v takih stvareh. To že res meji na bolezen. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 19:41:25   
domci
To že res meji na bolezen.


Se čisto strinjam naj obišče kakšnega psihologa, ker drugače bo šlo vse samo na slabše

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 20:20:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


p.s. Praviš, da je postal kar naenkrat takšen? Mogoče pa je on tebe prevaral. Dostikrat so ravno takšni najbolj ljubosumni in vzganjajo teater.







na to sem takoj pomislila, žal.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 20:39:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Praviš, da je postal kar naenkrat takšen? Mogoče pa je on tebe prevaral. Dostikrat so ravno takšni najbolj ljubosumni in vzganjajo teater.



Moj prva misel... Ža...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 22:34:57   
Pupica
Mal se vpraš kaj on dela....lahko da sklepa, da kar on dela, da tut ti delaš....ne vem ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 22:37:22   
Anonimen
Ma dajte no... Ne punci tak pisat...
Lahko, da se je začel zavedat, kak je punca draga da take punce ne bo nikjer dobu.. Ni nikjer vzrok varanje.. Sama sem bla isto ljubosumna, pa nism varala!!!!
Tko da, anonimna probajta se pogovorit in mu povej, da taka zveza ne bo dolgo trajala, kr prvo kar je pomembno za zvezo, je zaupanje!! Tako da.. Probajta se zmenit a ne

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 22:44:14   
Anonimen
Ma dajte no... Ne punci tak pisat...


Vsak pač napiše, kar misli....ni bilo nič žaljivega, nespodobnega....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 22:50:49   
Anonimen
všeč mi je neka misel mojega prijatelja: ljubosumnost je znak,da si nekoga lastimo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 23:04:12   
Anonimen
všeč mi je neka misel mojega prijatelja: ljubosumnost je znak,da si nekoga lastimo...


Meni tudi. Misel, ne lastnina.

Bi dodala, da je ljubosumje znak lastne praznine.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 23:07:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Vsak pač napiše, kar misli....ni bilo nič žaljivega, nespodobnega....


Pa daj no,fanta ne poznate in ji pišete,da jo je prevaral. Pa kako se vam da tako pisat nekomu, ko sploh dokaza nimate?? Prišla je punca po pomoč, vi se delate norca ji napišete ja te fant vara to bo to. Ste pri sebi? Al niste? Če ste,lepo pomagajte ne da trdite neke neumnosti.. Pismo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 23:08:47   
Anonimen
...Mič...
Vendar je bilo nekaj žaljivega... Da rečete da jo fant vara, ni bilo ravno lepo že zato, ker g niste poznali.. Kot je napisala anonimna...


< Sporočilo je popravil *Malena* -- 14.12.2006 23:14:07 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 23:16:52   
Anonimen
Pa daj no,fanta ne poznate in ji pišete,da jo je prevaral.


Ne poznamo ne nje, ne njenega fanta. Po tej logiki ne moremo napisat ničesar objektivnega. Ti bi želela še dokaze imeti? Pa daj, no, če bi bile stvari tako enostavno dokazljive, takšne teme in forumi ne bi obstajali.

Pač je tako, da na forumu povemo svoja mnenja, videnja, razmišljanja,...glede na omejeno količino informacij, ki jih o neki osebi, dogodku imamo. In če nekdo sprašuje za mnenje, pomoč,...., mu svoje mnenje podamo. Lahko pa tudi sadimo rožce, pa bomo vsi srečni in zadovoljni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 23:19:35   
Anonimen
Prišla je punca po pomoč


Potem pa pomagaj user posted image .

Namesto da se kritiziraš drugačna mnenja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 23:21:11   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 23:32:53   
Anonimen
Vendar je bilo nekaj žaljivega... Da rečete da jo fant vara, ni bilo ravno lepo


Nekaj svetlobnih let razlike je med tem, ali je nekaj žaljivo ali ni ravno lepo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ljubosumje
14.12.2006 23:37:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Malena*

Da rečete da jo fant vara, ni bilo ravno lepo že zato, ker g niste poznali..



Prosim, če citiraš, kje je katera to trdila, hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?