|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na pomoč, čuka imamo!!!
20.9.2004 2:34:33   
Anonimen
Verjetno bo vsem jasno, če boste pogledale na uro nastanka tega pisma, v čem je problem. Moj dvomesečnik noče zaspati. Zdaj se je zbudil, se najedel, zaspati pa noče in noče in noče. Če ugasnem luč, začne jokat in se razburi, kar še samo dodatno poslabša situacijo. Kako ve umirite svoje dojenčke? Naj povem, da mali vedno zaspi med hranjenjem, kljub temu, da ga poskušam obdržati budnega. To sem začela zvečer po kopanju sicer izkoriščat, ampak se mi zdi, da se mi že maščuje ponoči...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Na pomoč, čuka imamo!!!
20.9.2004 7:21:50   
polona
Zakaj imaš pa luč prižgano? Jaz sem ga, ko je zajokal, vedno vzela iz posteljice v temi, ga podojila in dala nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Na pomoč, čuka imamo!!!
20.9.2004 7:59:45   
Jančika_
Pri nas tudi nikoli ne gori luč. Imamo srečo, da je v sobi vseeno kar svetlo, ker je zunaj luč pred blokom, mi pa imamo žaluzije, ne rolet. Tako da nimam problemov z dojenjem ponoči - mali takoj zaspi nazaj. Če bo pa to trajalo, pa ne vem.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Na pomoč, čuka imamo!!!
20.9.2004 12:47:17   
willma
Skutica, pri nas je bilo enako, verjetno imajo otroci pač takšna obdobja. Enkrat spijo kot polhi, drugič pa čisto "nič".
Jaz mojega kar pustim zaspati na dojki, (to, da otroci zaspijo med sesanjem je naravni refleks):duda:, ko zaspi pa mu vzamem dojko iz ustec in ga položim v zibeljko.
Nasvet: glavo gor, stisnit zobe in preživet!
:)-

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Na pomoč, čuka imamo!!!
20.9.2004 13:13:26   
Anonimen
Upam, da bo res tako, kot si rekla Wilma! Glede luči: imamo enosobno stanovanje, otrok pa spi v zibelki, do katere moram priti... pa se bojim, da bi mu v temi, ko bi ga nesla v svojo posteljo, kaj naredila (kam butnila). Da bi pa zibelko premaknila bližje k postelji pa zaradi butastega arhitektovega načrta to ni možno! Torej je luč nujna!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.9.2004 19:22:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Na pomoč, čuka imamo!!!
20.9.2004 19:29:45   
Pupica
Ojoj!
Kot bi sebe poslušala.Ceu dan spi, ponoč pa je po 1 uro, zaspi, dam v posteljico, ugasnem luč, jokec stokec, ponovi vajo...pocrklat na dojko, zaspi, v postlo, ugasnem luč, jokec....
Probala sem z pržgano lučko, uspe v 50%.Če začne trmarit pa tut lučka ne zadošča.
Tolažm se da bo minil.

LP od zombija Pupice

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Na pomoč, čuka imamo!!!
20.9.2004 21:53:23   
Anonimen
David noče dude. Probala sem, mazala sem jo z vetrovnimi kapljicami in daktarinom, pa je noče. Ko sem mu jo držala v ustih, da je ni pljunil ven, pa je hotel bruhati - vse se mu je dvignilo, pa še solzne očke je pri tem dobil. Tudi babica mu jo je poskusila dajati, pa je pri njej isto delal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?