|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi izbrali...
19.2.2007 9:38:04   
cuma
Večjo kvadraturo(80m2) v 4. štuku brez lifta, ali manjšo(65m2) v 2.štuku?
Jaz se zelo nagibam k prvi ... res pa je, da še nisem tako visoko letala user posted image  user posted image .

Kaj bi vi izbrali, če bi bila cena približno tam tam ... ?

Lp Cuma
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 9:38:55   
rija
če bi moj otrok prišel sam vsaj v 2 štuk, potem prvo user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 9:41:09   
Anonimen
kot vidim imaš user posted image  + user posted image  v trebušku + vozički + špeža user posted image  : po mojem bi res bil boljši drugi štuk...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 9:45:14   
Anonimen
Tavelko stanovanje zihr.

Midva sva tud v 4. štuku, ker je blo pač sam tukej tako veliko stanovanje naprodaj.(pri nas ni glih izbire)

Je zoprno ja k nosiš vrečke iz trgovine(običajno to kar mojmu podturimuser posted image ) drugače se pa navadiš.

Je pa res da ko so otroci je težje. Mislim da bo meni večji problem ko bom noseča, pa ko bo treba otroke gor pa dol prenašat. Sam bomo prežvel.

Sosedje imajo vsi majhne otroke in nimajo problemov zarad tega.

Mi pa zihr več pomeni 15kvadratov v stanovanju kot pa dva štuka šteng razlike. Tamali se pa tud ne bodo do 15ga leta v naročju nosiluser posted image .

Aja vozičke majo pa pri nas na stopnišču oz. v kletnih prostorih tako da ga glih ne vlačiš po štengahuser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 19.2.2007 9:46:20 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 9:46:58   
BAMBINA_
ta prvo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 9:48:00   
Mina1
Sej se navadiš, veš, tudi jaz sem trogala dolgo časa vse v četrti štuk brez dvigala:

lupinico, vrečke, špežo, torbe, pa je šlo, čeprav ni minil dan, ko nisem piz****, ampak večja kvadratura je pač večja kvadratura, če me razumeš.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 9:48:05   
trixi
taveliko stanovanje
otroci bojo zrasli, vozička valda ne boš gurala v stanovanjeuser posted image , za špežo maš pa jauser posted image  da ga malo izkoristišuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 9:53:55   
April
Jaz bi pa najbrž kar lift izbrala.user posted image  Včasih mi je še teh par stopnic, ki jih imamo v bajti odveč. Ko pa gremo na vikend, kjer smo tud v 4. štuku brez dvigala, se pa prav pošteno nadiham, da vso prtlago gor znosim.
Je pa pri stanovanju pri meni bolj pomembna lokacija, kot kaj drugega.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 10:01:20   
cmokec
večjo kvadraturo user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 10:01:43   
rija
sem ti pozabila napisati še nekaj: dokler sem jaz živela v 3 štuku brez lifta, nikoli nisem imela problemov z debelo ritjo user posted image user posted image user posted image

torej še en argument ZA peti štukuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 10:13:28   
cuma
user posted image  rija! Pa še za fitnes prišparam a ne?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 10:14:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem ti pozabila napisati še nekaj: dokler sem jaz živela v 3 štuku brez lifta, nikoli nisem imela problemov z debelo ritjo user posted image user posted image user posted image

torej še en argument ZA peti štukuser posted image


Jaz pa še čakam da začnejo štenge "učinkovat"user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 10:20:54   
Anonimen
Jaz sem se v podobnem primeru za 2. varianto. Manjše stanovanje pa nižje. Bila pa sem noseča takrat, ko sem kupovala, in mi ni bilo jasno, kako bom otroka in vso ostalo ropotijo tovorila v 4. štuk. In mi še danes ni jasno, kako bi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 13:18:35   
kofetek2010
vseeno, samo, da ni na klancu user posted image user posted image user posted image  

torej 3.štuk z liftom user posted image  



kaj pa razporeditev? konec koncev je 15m2 razlike, ki mogoče, če je dobra razporeditev, sploh ni vidnih user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 13:32:59   
Anonimen
če mislete v tem stanovanju ostat dalj časa bi jaz izbrala tavečjega,bo full bol super da boste imeli več prostora ko bosta tamaledva,ali pa mogoce tamali trije večji.user posted image  če je pa to samo začasna rešitev pa tamalega..
lp

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj bi izbrali...
19.2.2007 16:18:42   
cuma
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

vseeno, samo, da ni na klancu user posted image user posted image user posted image   



Brez skrbi user posted image user posted image user posted image , čista ravnica user posted image !user posted image


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj bi izbrali...
21.2.2007 21:12:23   
Anonimen
ne enga in ne druzga..iskala bi dalje nekaj z liftom pol mi je pa vseen v kerem štuku je. višji si lepšije razgled.

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj bi izbrali...
21.2.2007 21:17:59   
Marogica
Glede na to, da imate najbrž nek finančni limit, ki odgovarja tema dvema stanovanjema in da si drugič noseča, kar pomeni, da boste v kratkem 4-je, bi izbrala večje stanovanje. Konec koncev se preživi kar dosti v stanovanju in zame bi bilo "kvalitetneje", če bi imela več prostora.

Je pa res, da so stopnice hudič. Ni pa bogve kakšne razlike, saj v 2. štuk tudi moraš priti.

Torej varianta 80m2

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj bi izbrali...
21.2.2007 21:21:47   
Bubamaraa
prvo varianto user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?