|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 8:58:18   
Anonimen
Zanima me koliko imate kvadrature, so prevelike, premajhne? Kje imate pralne in sušilne stroje, Kaj bi spremenili, izboljšali,..?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 9:05:35   
Anonimen
Jaz imam zelo majhno kopalnico. 1.80x1.60. Pa posebej WC.
Smo v bloku tko da nismo mogl nič spreminjat. Pralni stroj in sušilec imam na hodniku za steno zaprto "pred pogledi" z žaluzijami. Slike so v albumu.

Ko/če bomo imeli svojo hiško bo kopalnica 100% večja, čeprav me ne moti če je majhna. Večja bo zato ker želim imeti notr kotno banjo in posebej tuš ter 2 lijaka. Za trenutne potrebe pa je ta čist dovolj velika.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 9:33:31   
Blejka26
jaz imam tud bolj malo kopalnico,ampak sem čisto zadovoljna.ko sva jo z mojmu začela delat-pri njemu doma,ker sem hotela biti čisto ločena od tašče,sem prvo mislila kako bo majhna,da bo ful premajhna.A ko je bila končana in ko sva zažela opremljat se je izkazala za zelo dobro.imava mal pobito steno,ker je bil tam pač prej vhod za na podstrešje...ampak je vse skupaj prav dobro izpadlo.Jaz imam pralno-sušilni stroj in kar v kopalnici.Res sem zadovoljna z to kopalnico in sedaj ne bi ničesar spreminjala.Itak jo imam komaj dobro leto

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 9:38:24   
Tejči
Mi imamo preveliko kopalnico-približno 11 kvadratov, pa še en WC posebaj. V kopalnici imamo WC, bide, kad, pralni stroj..sušilca nimamo, ker smo ga prodali, mi je bil brezveze. Bi pa raje imela manjšo kopalnico, posebej WC-ja tud ne rabim in bi raje imela še kakšno sobico ali kabinet. Morda pa še čez leta kaj spremenimouser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 10:08:44   
mika
spodnja kopalnica je velika nekje 10m2, zgornja pa 15. ta pride na vrsto kasneje, ker imava v planu masažno kad. pralnico imamo posebej .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 11:33:13   
Doroty
Mi imamo pa kopalnico 14 kvadratov - kotno banjo, tuš, dva lijaka, pralni stroj (in sušilec v enem), WC pa še posebej. Nam je tako OK, pa smo samo trije, še hčeri, ki je sedaj stara 15 let, smo na eno steno posebej montirali ogledalo in omarice, da ima ločeno, ker smo se drugače vsi drenjali pred ogledalom.
Spremenili bi samo razporeditev, kvadrature ne.
Lp, Doroty.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 11:38:56   
kofetek2010
kolk je velika pojma nimam - je pa dejstvo, da je premajhna user posted image   ko bomo imeli bajto bo kopalnica zihr velika vsaj enih 50m2 (neki takega kot je na uni fotki od rije) user posted image  

v kopalnici imamo umivalnik, WC, bide, banjo in prostor za pralni stroj, ki pa ga ni v kopalnici, ker je tam previjalna od tamale user posted image  
pa še en WC imamo posebej user posted image

pralni in sušilni stroj pa imamo v shrambi user posted image  

(odgovor članu Doroty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 12:14:43   
Lunca1
Naša je 3,20 x 2,40 in je čez glavo dovolj velika, edino pralni stroj imamo v WCju. V kopalnici pa imamo polkotno banjo, tuš, stranišče, bide in umivalnik.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 16:02:30   
rija
Evo, naša kopalnica pa je kar prava soba: velika je nekje dobrih 20 m2, ima balkon pa še eno okno. Pa v enem delu je malce dvignjen strop.

Not mamo tuš kabino, veliko masažno kad (tole je tudi edino, kar bi spremenila: kupila bi majhno masažno kad, ker mi gre na jetra, da moram vodo polnit skoraj uro, da lahko masaža zašibauser posted image ), bide, wc, previjalno mizo, dva umivalnika, jašek za perilo......

Kaj bi spremenila? Razen bane nič..... Velikost je ok, če bi bila pa večja, kot si želi jana user posted image  bi pa dala not še eno infrardečo sauno in dva ležalnika....seveda malce ločeno od stalega dela.....user posted image

Pralnosušilni stroj je v pralnici.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 18:00:53   
Strawberrie Cherrie
Pojma nimam kok je velika je pa premajhnauser posted image
Not je umivalnik, kad in pa omara, wc in bide imava posebaj.
Bomo pa v kratkem kad menjali za masažno tuš kabino.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 18:03:02   
BAMBINA_
Najina kopalnica je velika 10 m2. Za najine potrebe čist ok. Edino kar bi spremenila je, da bi namesto tuš kabine dala kad. Rija, jaz bi pa v kopalnici takšne velikosti, kot želi jana, raje imela en tak čeden bazenček user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako velike/majhne so vaše kopalnice
16.2.2007 23:24:48   
Anonimen
Mi3je imamo neko miniaturno kopalnico, ker je pač bila takrat tipizirana - sedaj pa so za novo že postavljene 4 stene in nakupljena keramika - 18 m2user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
16.2.2007 23:32:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




ime za punčko
emsika

Za katero ime naj se odločim?

Patricija (28%)

Timea (8%)

Lia (29%)

Vita (35%)


Število vseh glasov: 480

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!