|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
9.3.2007 14:19:37   
Anonimen
...s ploščicami do konca gor, samo vseeno rabim vaš nasvet. user posted image

Namreč, v kopalnico gre samo ena določena vgradna banja, zdaj pa se je pojavil problem, ker več ne najdemo španskih ploščic, ki jih imava v kopalnici, da bi se z njo zazidala banja.

Na tleh so mentol zelene velike španske ploščice, na stenah pa velike bele z rahlim sivkastim reliefm. Katero barvo ploščic zraven skombinirati za obzidavo banjeuser posted image  in kakšne? Rumene? Namreč dodatki v kopalnici imajo kombinacijo pastelno modre, zelene in rumene barve.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
9.3.2007 14:32:08   
ANOIMEN
priporočam ti modro barvo ploščic in še modro barvo steneuser posted image user posted image

_____________________________

mama ima v želodcu otroka,oče pa pivo
pasovček pravi red je vedno pas pripet

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
9.3.2007 14:39:08   
Anonimen
a misliš stene kopalnice? S tem se pa res ne bom zafrkavala.

(odgovor članu ANOIMEN)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
9.3.2007 17:04:37   
muha1
Pa zakaj mora bit bana vgradna? Sedaj imaš že tako lepe samostoječe bane, pa še s ploščicami ne boš imela problemov user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
9.3.2007 18:37:35   
Anonimen
konca gor, samo vseeno rabim vaš nasvet.

Namreč, v kopalnico gre samo ena določena vgradna banja, zdaj pa se je pojavil problem, ker več ne najdemo španskih ploščic, ki jih imava v kopalnici, da bi se z njo zazidala banja. 

ja jaz bi na tvojem mestu tudi dala not banjo z obrobo. samostoječo torej!

(odgovor članu muha1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
9.3.2007 19:11:16   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image joj, kolk ste si vtaknile to mojo "grdo" kopalnicouser posted image user posted image user posted image ....

A dokupit  pa ni možno takih-enakih ploščic? Hmm...ne vem no...jz bi ziher opazila, da so druge ploščiceuser posted image user posted image ...Jz tut mislim da bi bila ful boljša samostoječa banja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
9.3.2007 20:06:15   
Anonimen
ne, ne gre dokupit ploščic. Zakaj vgradno, ker so vse samostoječe prevelike user posted image . Saj sem že zgoraj napisala. Edino, če mi kakšno majhno najdeteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
9.3.2007 20:14:48   
Anonimen
tale je prevelika

user posted image

edino tale mi gre noter:

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
11.3.2007 17:31:42   
Anonimen
Daj nam rajši poslikaj kopalnico - ti bomo lažje svetovale glede izbireuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
11.3.2007 19:59:43   
Anonimen
saj ni nič videti. Ena mala luknja je z velikim umivalnikom, pralnim in sušilnim strojem pa tuš kabino. Več pa ne gre noter user posted image . Bi tuš kabino ven vrli in dali noter banjo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jaz imam pa tisto grdo kopalnico...
11.3.2007 20:04:30   
Anonimen
Zaradi barv sem mislila. Glede izbire barv ploščic user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?