|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralno sušilni stroj
8.3.2007 11:29:08   
lali82
Zaradi prostorske stiske v kopalnici kupujem kombiniran pralno sušilni stroj, zdaj pa me zanima kako ste z njimi zadovoljne tiste ki jih imate... Še posebej me zanima ta novi Candy ki pere in suši po 5kg. Aja pa še electroluxa sem gledala...Tako da bi bila zelo vesela vseh informacij. Ga pa nameravam veliko uporabljati saj nimam balkona in tudi stanovanje je tako majhno da ne vem kam bi postavila stojalo za sušenje perila.... Zares se ne bi rada zafrknila in kupila kaj neuporabnega! Aja pa še zanima me če sušite vse perilo ali katerih stvari ne dajete v sušilca ?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralno sušilni stroj
8.3.2007 11:59:06   
Anonimen
Jaz sem ravno včeraj kupila Candijev 5+5 pralno sušilni stroj, vendar je še zapakiran. Tak, da ti ne morem povedat kak je za uporabo. Mislim pa, da je edini pralno sušilni stroj na tržišču, da lahko pereš 5 kg in sušip 5 kg.

(odgovor članu lali82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralno sušilni stroj
8.3.2007 12:01:40   
lol
Jest osebno ne maram sušilno pralnega stroja,ker ne opere lepo perilo.Imam sušilni stroj na pralnem stroju.Kaj pa ta opcija,ti pride v poštev?


(odgovor članu lali82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralno sušilni stroj
8.3.2007 14:21:45   
noe
Moja kolegica ga ima, vse ok, pritožuje se samo čez prah.

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralno sušilni stroj
8.3.2007 22:13:05   
MojcaG
jaz imam ta pralno-sušilni stroj! candy - opere 5, posuši 5!

ful zadovoljna! ko opere, poberem ven, kar se ne sme sušit, dam sušit, ko vzamem ven, zložim - perilo mehko, nič zmučkano - brez likanja!! majka!! (seveda če vzameš perilo ven, ko je še toplo, da ne bo pomote)

ima sicer možnost, da sam naštima čas sušenja in to, ampak jaz kar sama naštimam, saj imam že prakso, kako dolgo in kako se bo sušilo.


in samo ena mašina v kopalnici, brez cevi,.. izgleda, kot da je samo pralni stroj.

res praktičen.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pralno sušilni stroj
8.3.2007 22:16:05   
MojcaG
katerih stvari ne dajem v sušilca?

teh je sicer bolj malo, ponavadi, kar ni bombaž. npr. bund ne dajem v sušilca in pa kakega puloverja, za katerega nisem čist prepričana, da se ne bo skrčil.

pa še to: pralni stoj opere tipi topi.

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pralno sušilni stroj
9.3.2007 8:38:31   
patuh
Ojla, ta Candijev pralno-sušilni stroj imam že leto in pol - res veliko ga uporabljam in sem zares zadovoljna. Opere enkratno, po sušenju pa je perilo mehko in nič zmečkano - večino zložim in to je to.
Sušim pa vse - tudi bunde - je praktično - zvečer jih daš v stroj in zjutraj lahko oblečeš.
Ga ne menjam za nič na svetu.

lp

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pralno sušilni stroj
9.3.2007 16:28:18   
lali82
Punce hvala za odgovore...sicer se še nisem čisto odločila med electroluxovim in candy-evim strojem ampak se zdaj kar malo nagibam k candy-ju - sploh zaradi praktičnosti!
Oba stroja posebej pa mi sploh ne prideta v poštev zaradi prostora in pa na žalost tudi financuser posted image ...

(odgovor članu patuh)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pralno sušilni stroj
12.3.2007 10:56:05   
pajčolanka
ja tudi jaz tudi mam ta pralno sušilni stroj-candy 5+5...user posted image user posted image user posted image krasen je...in v njem sušim praktično vse, razen bund še nisme probala. pa s emi še ni nič skrčilo-sj naštimaš sušenje na eno * za bolj občutljive tkanine in ** za manj občutljive. Jaz ga ne menjam, čeprav sem mela že serviserja v tem enem letu, neki majhnega je crknalo, ne vem točno kaj ker se pač na to ne spoznamuser posted image ampak vseeno zadovljna...

(odgovor članu lali82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?