|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilni stroj
5.10.2004 7:52:44   
mala Zala
Danes dobim težkooooo pričakovan sušilni stroj:bravo::bravo:!!

Zanima pa me, če se cote res tolk skrčijo v njem, kot pravijo. Ker imam nekaj cunjic za malo, ki so ji glih za glih prav, pa se jih bom po moje kar malo bala dat not sušit.

Pa še to: kaj vse sušite notri? Menda se puloverjev ne sme. Sam to je pa tut en sranje! Sem zdele dva Zalina puloverčka sušila več kot en teden na zraku...Bi blo kar fajn, če bi jih lahko v sušilca vrgla...

Hvala, pa, pa, lep dan:zajcek:!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sušilni stroj
5.10.2004 8:05:37   
Žiga
Skrči se načeloma vse.
So mi pa v eni od trgovin rekli, da je fino stvar najprej eneparkrat posušit normalno na štriku in potem šele sušiti v sušilcu. Naj bi se manj skrčilo...

Sicer pa midva sušiva vse, razen seveda puloverjev, kakšnih hlač... Nekako po občutku veva, kaj ja in kaj ne... Do sedaj še ni bilo panike, da bi mali dobil kakšno mojo majico... :hudicek::hudicek::hudicek:

LP
Ž.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sušilni stroj
5.10.2004 8:10:07   
Pandi
Mala Zala!
Jaz v sušilnem stroju sušim skoraj vse. Tudi pletene puloverje, seveda na manjši temperaturi. Bunde, kombinezone, srajce, hlače, moja krila, celo jakno od Toperja (saj več, črna, svetleča) sušim v njem. Do sedaj: zeeeeeelllooo zadovoljna, brez katastrof! Saj v tem je čar sušilca, da otroške cunjce opereš in posušiš čez noč (takorekoč). ;)

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sušilni stroj
5.10.2004 8:44:56   
ana1
S sušilcem sem zelo zadovoljna. Sedem let sem imela od Boscha sušilec, ki je imel samo eno stopnjo in odzračevanje po cevi. V tem sušilcu so šle stvari kar precej skupaj in tudi kar preveč je zasušil. Sedaj imam dve leti kondenzacijskega od Boscha z vsaj 10 načini sušenja in je super. Stvari pa gredo le minimalno skupaj.Sušim pa skoraj vse, razen moževih srajc, rjuh( ker se svedrajo), volnenih stvari. Glede na to, da imamo na teden 8-10 strojev je sušilec velik prihranek časa. Ga ne dam !!!!!!!!!!!!!

lp, :rozica:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sušilni stroj
5.10.2004 9:42:47   
Meggi

ste mi lušte nardile- jaz bi ga tud mela.............

Ma sedaj se res cote sušijo po več dni,............

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sušilni stroj
5.10.2004 9:57:19   
BARBARA R.
Ojla!:sloncek:
Imam Gorenjev sušilec in sem zelo zadovoljna.Res je perilo zelo mehko tudi brez uporabe mehčalca.Vanj ne dam samo volnenih puloverjev,se mi je pa le enkrat zgodilo da se mi je skrčil garnast pulover.Pač,moja napaka.Sicer pa ne opažam,da bi bila kakšna bistvena razlika v velikosti perila.
Veselo uporabo!
:sloncek:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sušilni stroj
5.10.2004 9:59:35   
Žiga
Ja, punce, morate pa vedet, da se poraba elektrike drastično poveča s sušilcem...
Midva sva prišla iz cca. 100kWh na 150kWh ur na mesec,potem ko sva začela uporabljat sušilni stroj. V denarju se nama pozna slaba 2 jurja.

Tako da je pametno po prvem ali drugem mesecu uporabe sušilca poslat stanje števca na elektro, da ne boste imeli ogromnih poračunov. Ker elektrike boste plačevali do naslednjega njihovega poračuna enako kot do sedaj, čeprav bo poraba večja...

LP
Žiga

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Sušilni stroj
5.10.2004 10:01:32   
malika
Meni se ni skrčilo še nič, sem pa pred uporabo temeljiti prebrala navodila in gledam kaj sušim na kakšnem programu. Sušim pa vse! Od posteljnine, do jaknc,...vse

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Sušilni stroj
5.10.2004 10:20:44   
LANA S
Tudi jaz sušim skoraj vse. Sicer pa na etiketi za vzdrževanje piše ali je primerno za sušilec ali ne.:)

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Sušilni stroj
5.10.2004 11:34:42   
KatjaP
Jaz imam kombiniran pralno slušilni stroj Electrolux. Kombiniranega zato, ker imamo v kopalnici premalo prostora. Sušim pa skoraj vse, razen če na etiketi piše da se ne sme. So se mi pa elastične kavbojke skrčle za 2 številki. Sem bila kar vesela :) da mi ne bo treba novih hlač kupovat.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Sušilni stroj
5.10.2004 11:40:13   
Dadi
Tudi mi imamo Gorenjev sušilec in smo zelo zadovoljni. nisem pa opazila, da bi se cunjice kaj skrčle. Glede občutljivih tkanin je edino tolk da jih je treba sušit na na nižji temperaturi.
Nekater cunje pol samo še zložim in jih ne rabim likat.

Samo punce tehnika bo pa takrat napredovala ko boš iz stroja vzel zlikane cunje a ne?:)-

LP

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Sušilni stroj
5.10.2004 11:42:54   
KIRA
skrci se skoraj vse. ampak dosti manj ce susis veckrat (dalj casa) na nizji temp. kot pa krajsi cas na visji. sploh pa ne susit volne ipd.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Sušilni stroj
5.10.2004 11:44:51   
Pandi
Na Žigov komentar: poraba elektrike:
kaj je to v primerjavi z manjšim številom cunj pri dveh mulcih? Moj izračun kaže, da še vedno ogromno privarčujem, ker mi ni potrebno npr. pozimi imeti dvek ali treh bundic za vsakega otroka ;)

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Sušilni stroj
5.10.2004 11:45:23   
Pandi
:ups: dveh (ne dvek)

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Sušilni stroj
5.10.2004 12:36:03   
mammika
Uh mene tud ma da bi ga kupla.Kolk pa stanejo kej te zadevce?????
LP:sloncek:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Sušilni stroj
5.10.2004 12:43:32   
Žiga
No no... Saj nisem rekel, da se ne splača... Brez njega bi bila midva "mrzla".

Mammika: sanejo pa te zadevice tam od 50kSIT za odzračevalnega, pa od ca. 70kSIT za kondenzacijskega...
Tole sem rekel čisto na pamet, po občutku.:zmeden::zmeden::zmeden:

LP
Ž.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Sušilni stroj
5.10.2004 22:39:12   
mala Zala
Mammika, mi smo dali za našega kondenzacijskega od Gorenja 95.000, sem pa nekje videla Boschevega, tudi kondenzacijskega za malo manj kot 90.000. Odzračevalni pa so cenejši - ga dobiš za okrog 50 jurjev.

LP!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Sušilni stroj
5.10.2004 22:47:13   
erika
Meni se tudi skrči skoraj vse.Spodnje perilo kupujem kar dve št. večji.
Tudi barve s časom izgubljajo svojo intenzivnost. Ga pa seeno ne bi hotela pogrešat

Lp

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?