|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   škarpa brez GD
26.3.2007 13:13:27   
bini
Glede na to, da za vsako škarpo višjo od 120cm menda rabiš GD, me zanima koliko vas (nas) je, ki ste ali boste zgradili kaj višjega kar tako na črno?? gre za škarpe, ki ne motijo nikogar, so pa praktično nujne za ureditev okolice hiše...
saj, če bi bil sam postopek do GD kaj bolj preprost, bi človek to še počel, ampak midva enostavno nimava več živcev, saj samo za hišo urejava papirje že krepko čez eno leto...

torej, kakšna so vaša mnenja in izkušnje??
hvala in lep dan

_____________________________

Svet je lep!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: škarpa brez GD
26.3.2007 22:15:10   
Gina
Po moje je to bolj od sosedov odvisno, kolk vas nameravajo hecat. user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: škarpa brez GD
26.3.2007 22:27:48   
Marogica
Upaj, da sosedi nimajo pojma, da do 120 cm ne rabiš GD, potem pa. Upaj, da mislijo, da ga sploh ne rabiš. Upaj... in jo naredi.... brez GD....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: škarpa brez GD
27.3.2007 16:20:42   
mika
koliko višjo pa boste naredili? naša je od 100-150cm in nimamo GD, tudi sosedje ne.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: škarpa brez GD
28.3.2007 13:32:18   
bini
user posted image ja, v bistvu bo tam cca 3m visoka user posted image , ampak jo bomo pol zakril z drevesi - ko bodo zrasla user posted image user posted image ...
se pa glih ne bojim zarad sosedov, ker najbližji sosedi imajo celo garažo na črno narejeno brez GD, pa itak bodo vsi misli da ga imamo... sej ne bomo nikomur razlagali, ve me pa tud ne boste zašpecale menda user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: škarpa brez GD
28.3.2007 13:35:16   
mika
pa imate koga, ki se na to spozna? brez statike jaz ne bi upala  delat. škarpa se lahko začne premikat, tega ne opazite ....


(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: škarpa brez GD
28.3.2007 14:52:04   
bini
ja, v bistvu smo misli, da bi to naredila kar firma, ki nam bo delala tud izkop (istočasno bi še škarpo naredili) ... in glede na to, da so podobno a precej višjo škarpo delali že pri enmu drugmu sosedu, bi rekla da menda obvladajo stvar.. .sam zdej sem pa zmedena user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: škarpa brez GD
29.3.2007 9:47:15   
mika
preveri, če se je pri sosedu škarpa kaj premaknilauser posted image  in jim pol daj za delat.  to podjetje bi moralo naredit statični izračun, tak da verjetno ni panike.

čeprav se tudi najboljšim strokovnjakom zgodi, da pride do napake. eno podjetje je predaleč sidralo steno in jim je sidro v zemljo potegnilouser posted image . narobe so  zračunali porušnicouser posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: škarpa brez GD
30.3.2007 20:07:03   
mayflower
Kar se tiče GD se jst ne bi sekirala, če nimaš problemov s sosedi in se da z njimi zmenit. Kar pa se tiče varnosti škarpe, bi se jst definitivno posvetovala s statikom. Mam srečo, da je mama arhitekt in vedno, ko smo pr hiši kej spreminjali, takoj pokliče statika. Se ni za hecat....

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?