|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OBUPANA .....
3.12.2007 12:09:37   
Anonimen
Punce rabim sam en malo spodbude, kako dobro babjo besedo!

Tako sem na tleh, živčna razvalina! Še vedno živim z mijim bivšim, ker nimam kam it. Sva v podnajemniškem stanovanju in me meče ven, čeprav imava enako pravico do stanovanja. Na žalost se stanovanje ne najde tako hitro, zato životarim, ga prenašam, včeraj me je vrgel pred vrata in klical policijo, da naj pridejo pomagat, ker se počuti ogroženega. Pa so prišli in hvalabogu vidli kolk je ura in gospod je dobil kazensko ovadbo. Zdaj je še bolj jezen name. Takoooo sem jezna, ker ne morem spokat in it stran! Celemu sorodstvu me je prikazal kot najbolj zlobno osebo na svetu. Natvezil jim je laži, da ga varam, da ga pretepam,da ne skrbim za otroka, da sem zrela za norišnico in da naj mu pomagajo me spravit v kako ustanovo, ker se počuti ogroženga! Vsi so naperjeni proti meni, meni bo srce počlo. Tako ne morem več. Nimam se na koga obrnit, k staršem ne morem, v materinsko tudi ne, ker je moja stalna služba bistveno predaleč. Čakam na stanovanje, pa ga ni od nikoder! Prijavljena sem pri njegovih starših, ker naju najin sedanji najemodajalec ni hotel prijavit, to pa je več kot 100km stran od mojega doma. Zahtevajo, da se odjavim, sam kaj ko se nimam kam prijavit in če nimaš stalnega prebivališča je ena sama frka!
Prihajajo prazniki, ko bi nam moglo bit najlepše, v krogu družine, jaz pa sem sama. Otroka mi hoče na vso silo vzet za praznike, da bi z njim bil pri njegovih starših. Jaz imam pa zvezane roke, ker smo vsi trije dejansko tam prijavljeni. Poleg tega nočem delat zdrah pred user posted image , ker mu tega ne privoščim.

A je še kje kaka podobna ranjena duša? Kako vam uspe it skozi take težke situacije?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:18:19   
muki1
Ojoj....kriza, no.
Pa RES ni nobene garsoniere, kakšne sobice kamor bi spokala user posted image
Pišeš, da imaš stalno službo, torej vsaj minimalne finance. Tako pa res ne moreš živeti user posted image . Kaj pa, da vzameš dopust v službi, greš za nekaj dni k staršem in aktivno iščeš stanovanje? Karkoli, magari res eno podnajemniško sobico v kakšni hiši, to se tudi najde..... daj oglas povsod, kamor ti pade na pamet. Napiši in izobesi po trgovinah......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:19:52   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Prihajajo prazniki, ko bi nam moglo bit najlepše, v krogu družine, jaz pa sem sama. Otroka mi hoče na vso silo vzet za praznike, da bi z njim bil pri njegovih starših. Jaz imam pa zvezane roke, ker smo vsi trije dejansko tam prijavljeni.


To nima veze, kje si prijavljen. Ne razumem, zakaj imaš zvezane roke zaradi tega?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:24:04   
klavdika
glej draga anonimka, sicer nisem v taki situaciji, ki je res groznauser posted image , apmak po dežju vedno posije sonceuser posted image , zato le pogumno naprej, pa če imaš službo poizkusi kaj preko delodajalca, če imte možnost kakaega najemniškega stanovanja ali kaj podobnega, držim pesti, da se bo vse uredilo user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:24:46   
Anonimen
Mah vse se je sesulo, saj veš kako pravijo, ko ima user posted image  mlade......, pri meni imajo že mladi user posted image  mlade!
Sem prosila v službi dopust in ni šans, da ga dobim, celo obratno, delala bom tudi za praznike! Poleg tega me še zdravje daje, pred kratkim so mi odkrili neozdravljivo bolezen, ki sicer ni smrtna, je pa huda. Brez analgetikov ne morem nič.
Garsonjere so pa kot vroče žemlce. Tudi če najdem kako, me hitro odslovijo, ker majhni otroci vse uničijo! Mame samohranilke pa smo nepotrebno breme družbe!  Z mojimi starši pa nimam stikov, tako da ne morem k njim.


(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:25:02   
baguSka
S katerga konca pa si? Oz kje isces?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:26:46   
natasaom
o groza user posted image  jest bi te kar k sebi vzela pa te nimam kam dat..kje si prijavljena nima nobene veze s tem,da ne moreš do stanovanaj.pa tud odjavit te ne morejo..če imaš kako dobro prjatelco al pa sorodnika naj tebe in otroka prijavi k sebi,ti pa aktivno išči stanovanje,sobo karkoli..pa bolje je bit sama kot pa tole prenašat

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:27:56   
Samrela
Čeprav brez pričakovanj, vseeno pojdi na CSD. Morda naletiš na kako prijazno socialno delavko, ki ti bo prisluhnila in bosta morda skupaj našli rešitev. Resnično mi je žal zate in za tvojega user posted image in bravo, ker se trudiš zaradi otročka in ohranjaš kolikortoliko normalne odnose. Vsekakor pa boš morala najti rešitev, ker tako res ne moreš. user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:29:37   
altati
Draga anonimna.
Kaj ko bi nam zaupala s katerega konca Slovenije si. Mogoče ti lahko kako pomagamo?
Več glav, več ve in več najde.....

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:31:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Prihajajo prazniki, ko bi nam moglo bit najlepše, v krogu družine, jaz pa sem sama. Otroka mi hoče na vso silo vzet za praznike, da bi z njim bil pri njegovih starših. Jaz imam pa zvezane roke, ker smo vsi trije dejansko tam prijavljeni.


To nima veze, kje si prijavljen. Ne razumem, zakaj imaš zvezane roke zaradi tega?


Prijavljeni smo pri njegovih, v kolikor jaz vzamem otroka, mi grozi s prijavo, da sem otroka vzela od doma brez njegove privolitve. Tukaj kjer smo sedaj, je vse na črno, zato mi grozi s policijo, da živim tam neprijavljena ipd. Poleg tega mi lahko vzame otroka k nejgovim in mi zaklene vrata pred nosom, jaz pa se lahko obrišem pod nosom in to tudi namerava naredit. Kaj naj grem tja s policijo in prijavim, da mi je ugrabil otroka? Vse kar lahko policija v takem primeru naredi je, da jih prisili, da grem v njihovo stanovanje, kjer se mi ne piše dobro in me lahko že naslednjo minuto vržejo ven. Sploh pa nočem bit tam!

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:40:59   
Anonimen
primorski konec

na CSD-ju mi ne morejo pomagat, ker CSD, ki je pristojen zame (stalno prebivališče) je predaleč od moje službe, pa še njegova zelo dobra prijateljica dela tam, katero je predhodno obvestil o moji zlobi, neprištevnosti itd.
Moje drage prijateljice,pa so še vse pri starših, tako da se s kako prijavo pri njih ne morem pomagat!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:43:12   
srki
Kaj pa kakšni prijatelji, znanci, sodelake. Mogoče bi se pri njih kaj našlo.

Res grozna situacija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:46:18   
Anonimen
srki  žal sem sama

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:47:14   
altati
Anonimna kaj pa varna hiša?????
Si že razmišljala v tej smeri?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 12:56:52   
baguSka
primorski konec


uff.. tole je zlo nicvreden podatek.. jug, sever..?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 13:17:54   
Anonimen
Severna primorska

varna hiša, ne pride v poštev, ker je predaleč od moje službe, pa še vse pohišvo, ki ga imam ne bi vedla kama dat

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 13:22:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Severna primorska

varna hiša, ne pride v poštev, ker je predaleč od moje službe, pa še vse pohišvo, ki ga imam ne bi vedla kama dat


Briga te pohištvo, rešuj sebe in otroke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 13:26:22   
puncica
Mah men tud ni jasno zakaj ne varna hiša pa če je še tako daleč od službe glavno da ti in otroci več ne trpite. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 14:02:36   
MiRaNi
Nekje sem slišala, da če otrok nima stalnega prebivališča ima neke probleme z zavarovanjem al nekaj podobnega...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 14:11:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Severna primorska

varna hiša, ne pride v poštev, ker je predaleč od moje službe, pa še vse pohišvo, ki ga imam ne bi vedla kama dat


Mislim, da si le zatiskaš oči.. Iščeš izgovore, da ne bi šla stran.. Ko jebe pohištvo in službo, v varni hiši BOŠ Z OTROKI VARNA!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 14:21:06   
Taula
varna hiša, ne pride v poštev, ker je predaleč od moje službe, pa še vse pohišvo, ki ga imam ne bi vedla kama dat


Izgovori. Če si odločena boš šla tja pa če greš peš in samo z cotami na sebi.

Poskušaj se prijaviti domov (poskušaj navezati stike), kolegici, sorodnikom..sej nisi sama na svetu.
Če si poročena..daj vlogo za ločitev. Če nista poročena uredi naslov in nato odidi na CSD in urejaj za skrbništvo. Vse se da če se hoče...najlažje je stokati, da nič ne moreš. Če nimaš volje zase jo imej za otroka. Če ti grozi, tebe..kliči policijo...da imaš dokaze. Kaj si misli njegovo sorodstvo..kaj te briga. Skozi eno uho notri, drugo ven.user posted image  So naredile to ženske pred tabo in tudi ti lahko..samo začni ukrepati, postavi se zase in za otroka. Srečno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 14:28:21   
Anonimen
Saj ne sedim križem rok, delam na tem, da se vse čim lepše izteče, želela sem se izpovedati........slišati mnenje, izkušnje


(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 14:34:23   
Anonimen
Če še ne veš, v času domovanja v varni hiši, ti pripada bolniška odsotnost. Greš k zdravniku, poveš svoje težave in poveš, da si zelo živčna. Zelo zelo. Nisi na bolniški ravno ves čas, začetek pa bo kar ene 3 mesece. Ker tam bošimela psihologe, psihiatra...


Upam, da se odločiš za to varijanto. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: OBUPANA .....
3.12.2007 14:49:17   
natasaom
to,da ste na črno v najemu nasrka samo najemodajalec,ker vas noče prijavit...oba z otrokom morata imeti isti stalno prebivališče zaradi bolniške,če otrok zboli.
a res nimaš nobenga,ki bi te za stalno prijavil k sebi?sestrično,teto,strica,sestro????
pa ne verjamem da bi njegova prjatlca tvegala svojo službo zarad njega.vse mu pa tud ni treba verjet,no!
varna hiša je zate najboljše varianta..mal počakej da se umiri pa da gre nekam za par ur-ta čas pa pejt.spakirej si obleke in jih pospravi pri nekomu ki mu zaupaš.vse si lepo naštimej počas pa diskretno.. pohištvo nej si pa on u rit utakne!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: OBUPANA .....
5.12.2007 2:49:34   
Jenny*
Anonimna, jaz imam take izkušnje, da če se kdo nima kje stalno prijaviti, se prijavi na naslovu CSD.
A glede skrbništva nimata še nič urejeno? To bi blo dobr čim prej, da ne bi bilo potem kdo je komu ugrabil otroka. In tudi če se ne moreta sama dogovort, s kom bo kdaj otrok, bi vama pri tem lahko pomagal CSD. Če so pa na pristojnem csd pristranski, pa prosi za zamenjavo CSD, pa probaj uredit, da bi imeli to na najbližjem csd.
In če je bil on nasilen, kar bi lahko rekli da je bil, če te je vrgu ven. Obstaja možnost ukrepa prepovedi približevanja, pa naj se on ven izseli.
Druge ideje zaenkrat nimam, če ti je NG, Solkan al pa Cesta al pa Lj. predaleč do službe? Al pa mat.dom Postojna, samo nisem zihr, če še obratuje kot tak.
Res je slišati brezizhodno, ampak zihr se bo slej ko prej našla rešitev. Ampak mislim, da bo boljše zate, da ne odideš od doma brez otroka, ker si ga boš potem verjetno težje priborila nazaj. Pomoje se ne rabiš preveč bat prijave ugrabive, to te on ustrahuje, ti pač greš od doma in potem sporočiš na policijo, da si z otrokom odšla na varno, potem se pa na csd dogovorite še za stike...
Lahko pokličeš za nasvet še v Žensko svetovalnico ali SOS telefon.





(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?