|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   merkator nalepke - zavajanje?
12.4.2007 12:45:34   
moci
je katera gledala novo merkatorjevo akcijo z zbiranjem nalepk?
stvari naj bi bile pol cenejše, pa sem preverjala cene, pri nas se teh boschevih aparatov ne dobi, v tujini je osnovna cena približno enaka merkatorjevi znižaniuser posted image
je katera gledala? imam prav?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: merkator nalepke - zavajanje?
12.4.2007 13:04:58   
puncica
Jst to itak sumim za vse izdelke od nožev pri šparu do brisač do posod do ne vem kakšnih počitnic pri tušu, pa tud razne nagradne igre ala pampers plenice kjer dobiš igrače pa te zadeve. Itak je vse to sam pesek v oči. user posted image Za te posode ki so bile pri mercatorju jih nikjer ne najdeš pa tud nože ne, pa ne vem kaj še vse, ja valda da ne bi kdo slučajno na ceno narajmal. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: merkator nalepke - zavajanje?
12.4.2007 13:20:34   
moci
se mi zdi, da zakupijo serijo, potem pa vprašanje, če sploh kršijo zakonuser posted image
meni se zdi grozno, da me takole okrog prinašajo user posted image
bom šla kar v lidluser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: merkator nalepke - zavajanje?
12.4.2007 16:10:55   
marsovcek
Priporočeno ceno znižajo na pol in to je to, v redni prodaji s priporočeno ceno ne bi nič prodal.  Več al manj je to en sam nateg. 

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: merkator nalepke - zavajanje?
12.4.2007 18:26:33   
lojzika
Šenkali bi nam lahka glede na to kolko zapravmo tam a se strinjate?

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: merkator nalepke - zavajanje?
13.4.2007 7:40:06   
robinzon
Delno se strinjam z zgornjimi odgovori, samo se mi zdi, da je Mercator še večji nategator kot Spar. Tisti noži v akciji so bili res dosti znižani, ravno zdaj jih ima Muller v akciji, pa so kar precej dražji kljub znižanju.
http://www.mueller.si/58935_HH_0207_Slo.pdf

Merkatorjeve teflonke v prejšni akciji, katere se še da dobiti, pa so pod kritiko. Od te firme ima M. v redni prodaji posode za tak denar, kot on propagira, da bi bila redna cena, res posode, kot se šika.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: merkator nalepke - zavajanje?
13.4.2007 8:44:47   
moci
tiste teflonke so neuporabne. sploh za steklokeramiko. nimajo ravnega dna in se segrevajo celo večnost. za v smeti.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: merkator nalepke - zavajanje?
13.4.2007 9:12:42   
maruškaŠ
Jst pred časom kupovala Tefal posode pri Sparu, ko so bile v akciji. In jih lahko samo odkrito pohvalim. Glede na ostale cene tefalove posode se mi niso zdele drage, kvaliteta pa je zelo dobra.

Za Mercator pa ne vem.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: merkator nalepke - zavajanje?
16.4.2007 10:36:45   
asso
Ja, ja pri Sparu je res nekaj ugodnejše, če kupiš v redni prodaji in še (skoraj) vse je bilo dejansko tudi v redni prodaji.
Pri Mercatorju pa je druga "pašta". Res ne vem kje pobirajo redne cene, ker nikjer ne najdeš izdelkov in pa itak preplačeš še pa še...
Najboljši so bili tisti krožniki, ki si jih dobil zastonj... ja no če odšteješ koliko si zapravil v Merkatorju...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: merkator nalepke - zavajanje?
16.4.2007 16:24:20   
zverinca
sem hotla na drugo temo odgovort pa mi je sem objavlouser posted image

< Sporočilo je popravil zverinca -- 16.4.2007 16:25:46 >


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?