|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sokovnik power.....
7.5.2007 11:25:31   
ada2
power juicer ali kaj že je, tisti, ki je tolko reklame po TV.....

a ga katera uporablja? pa kako se obnese?

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
7.5.2007 13:31:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sokovnik power.....
7.5.2007 15:23:16   
robinzon
Za PJ sem gledala reklamo na TV, ko ga pri  nas še ni bilo in sem vpregla žlahto v Avstriji, da so mi ga naročili. Naslednje leto je prišel k nam.

Lahko rečem, da je zelo dober sokovnik, doma imam še nekje enega, že starega, narejenega na enak princip, samo precej manjši. Z njim nisem skoraj nikoli sočila, ker je od njega teklo od strani in tudi izsočil ni dobro.
PJ  ima res velik izkoristek, sicer nekatere jamrajo, koliko je z njim dela, pa ni res. Zadnjič sem za hec pogledala na uro ,koliko časa traja in s čiščenjem in sestavljanjem se zamudim pet minut, kar se mi ne zdi ne vem kakšna potrata časa.

Je pa tako, kot z vsako stvarjo, človek se mora vprašat, če ga sploh rabi. Običajno je tako, da po prvem navdušenju obleži v kakšnem kotu.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sokovnik power.....
7.5.2007 15:38:19   
Anonimen
Za sokovnik sem jaz spraševala par tednov nazaj. Ga pohvalijo. Jaz ga imam namen kupit. Sam še dinarčke rabimuser posted image

Evo tema:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1406030

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sokovnik power.....
7.5.2007 17:45:13   
lolita_0
Ga imam že nekaj let. Je zelo dober, je pa res kot je napisala moja predhodnica - prvo leto sem ga uporabljala vsak dan, sedaj le še enkrat na mesec. S čiščenjem pa je tako, da ga moraš takoj očistiti, drugače se sadje zasuši in tudi v pomivalnem stroju ne gre dol. Največja pomanjkljivost je v tem, da mi zaseda ogrooomno prostora na pultu ali v omari user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sokovnik power.....
8.5.2007 7:47:55   
honey
Jaz sem tudi zelo zadovoljna z njim, čeprav ga res, tudi jaz, priznam, zdaj zelo redko še uporabljam. Mi je bilo pa všeč, še ko je bil naš sine majhen, da sem pač sadje olupila in očistila (sicer je bilo malo več dela), nato pa sem mu dala pojesti tisto kašo, ki se je nabrala na zgornjem pokrovu. Tako da nisem imela problemov z miksanjem sadja.

(odgovor članu lolita_0)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sokovnik power.....
9.5.2007 1:43:42   
Anonimen
Jaz si ga bom v bodoče nabavila,zaradi user posted image , ker eni ne marajo sadja in zelenjave.. user posted image

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?