|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Madež od olja
4.5.2007 20:20:10   
PIAF
Pri peki na ražnju si je mož z oljem zelo pošprical nove hlače, ki so olivno zelene. Madeži niso šli nič dol, čeprav jih je namazal z Vanish milom, nato sem jih oprala v pralnem stroju.
Kako naj madeže odstranim, da ne bi uporabila preveč agresivnega čistila in bi se hlače razbarvale ali kakorkoli uničile??? prosim za pomoč!!!

In še eno vprašanje: ali temno(črno) perilo in barvasto perilo perete vedno samo na 40 stopinj, belo pa na 60 ali 95 stopinj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Madež od olja
4.5.2007 20:35:05   
mmž
Daleč najboljše čistilčo za odstranjevanje mastnih madežev je MEGLIO! user posted image Z njim lahko čistiš vse od oblek, pečice,.......
Prodajajo ga skoraj vseh trgovinah. Imaš dva različna in sicer rumenega in novega oranžnega. eprav po mojem občutku ni razlike. Poskusi, ne bo ti žal!user posted image

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Madež od olja
4.5.2007 20:57:04   
asso
Jaz jih vedno spravim dol z Vanish-om tistim tekočim dražjim (za občutljivejše perilo). Dam gor, pustim enih 10 minut, nato še v vodi se namaka ene pol ure, nato v stroj. 100 % gre dol.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu mmž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Madež od olja
4.5.2007 21:05:45   
Mikica
Mastne madeže na obleki namažem s Prilom ali pač s katerimkoli detegrentom za pomivanje posode in potem dam v stroj normalno oprat.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Madež od olja
4.5.2007 21:08:22   
facka
MEGLIO

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Madež od olja
4.5.2007 21:17:21   
Anonimen
Ja, tudi jaz predlagam Meglio.

In ja, jaz perem pisano na 40, belo pa na 95.

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Madež od olja
4.5.2007 21:39:59   
mmž
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, tudi jaz predlagam Meglio.

In ja, jaz perem pisano na 40, belo pa na 95.


Z VSEM SE STRINJAM S TEBOJ!

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Madež od olja
5.5.2007 8:12:16   
paris
Lahko kupiš tudi posebna čistila za različne madeže, Dr. Beckmann- take male zelene flaške.
Pri madežih je najbolj pomembno, da se jih lotiš pravilno in čimprej, ko madež enkrat zapereš težko še kaj dobiš dol.

Sem pozabila, temno in pisano perem na 40, belo pa na 60 stopinj.


< Sporočilo je popravil paris -- 5.5.2007 8:14:17 >


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu mmž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Madež od olja
5.5.2007 10:19:30   
asso
Jaz z Vanishem spravim dol tudi že oprane mastne madeže. Obleka mi je stala ene pol leta oprana z mastnimi madeži gor in so z Vanishem šli dol.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Madež od olja
5.5.2007 16:39:44   
Anonimen
Meglio (čeprav mi ni vedno vsega stran spravil) ali pa tile namenski za različne madeže od Dr. Beckmanna (še nisem sprobala, ampak nameravam zdaj, ker so eni madeži še vztrajni).

Perilo pa načeloma perem barvasto na 40, belo pa na 60, izjemoma na 90 oz. 95 (kuham bolj brisače in prevleke, ki jih imata v uporabi naša dva kužka), včasih pa tudi barvaste dam na 60 oprat.

< Sporočilo je popravil Tašonka -- 5.5.2007 16:40:15 >

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Madež od olja
5.5.2007 17:07:04   
petraz
Pred tednom dni smo tudi mi imeli piknik, kjer si ne moj user posted image  pošprical športne hlače in majco (olivne barve) in sem najprej pošpricala z Meglio, nato pa dala prat. In vse se je lepo opralo. Skratka vse dol spraviš s tem čistilom.... lani mi je to povedala ena kolegica in res se ga splača uporabljati... Še posebno če imaš dva mala otroka in moža, ki rad peče v "novih" oblačilih...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Madež od olja
6.5.2007 13:10:16   
bamby



Meni je mama vedno govorila, da je mastne madeže potrebno oprati z detergentom za pomivanje posode v topli vodi. Zdaj ali je to Pril, Jar..... je čisto vseeno. Potem pa samo še v pralni stroj in naj bi bilo oprano. Seveda sem to tudi probala in se je obneslo.



(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?