|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pompeji
9.5.2007 10:34:50   
Anonimen
moja šolarka si strašno želi videti pompeje.razmišljam,da bi šle z kakšno agencijo.ima katera od vas kakšne izkušnje,slabe,dobre,karkoli... ?
lp 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pompeji
9.5.2007 10:57:06   
Katrin
user posted image  Ogles Pompejev: super ideja! Vredno ogleda! Mislim, da vama ne bo žal. user posted image

Jaz sem si Pompeje sicer ogledala v sklopu potovanja na Ischio, tako da nimam izkušenj s samim izletom do Pompejev. Imeli smo tudi veliko srečo z vodnikom, ki je bil upokojen dramski igralec in nam je zelo slikovito opisal dogajanje in življenje v Pompejih!

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pompeji
9.5.2007 12:43:22   
viv_
Res fascinantno! Mi smo šli v lastni režiji, je pa precej vodenih izletov.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pompeji
9.5.2007 15:28:42   
paris
Pompeji so zelo zanimivi, res je. Mi smo šli letos s tur. agencijo v Rim, na Pompeje, Vezuv in v Neapelj. Vodnica je bila v redu, tako, da nam je res natrosila veliko zanimivosti. Izlet je bil 3 dnevni, cena cca 180 € + vstopnine po glavi.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pompeji
9.5.2007 17:01:18   
Anonimen
ja,to kar imam jaz ogledano,je tudi rim in napoli in pompeji in vse živo... 4 dni,2 nočitvi,... 180 € + vstopnine. s katero agencijo ste šli vi? jaz sem gledala kompas in globtour.
pa ful dober termin imajo,čeprav zna biti vroče-22.junij. dobi spričevalo in pičiva na izletuser posted image user posted image user posted image  -če bo spričevalo tako kot mora biti. to si bova privoščile za nagrado,ker sva trdo delali celo leto!
lp

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pompeji
9.5.2007 18:01:22   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: paris

Pompeji so zelo zanimivi, res je. Mi smo šli letos s tur. agencijo v Rim, na Pompeje, Vezuv in v Neapelj. Vodnica je bila v redu, tako, da nam je res natrosila veliko zanimivosti. Izlet je bil 3 dnevni, cena cca 180 € + vstopnine po glavi.


Tako varianto smo šli mi pred tremi leti za prvomajske. Bilo je super, vodič sicer zanič, vstopnine pa drage. Za to, da sem lezla na ognjenik, sem mogla še plačat. Pa ful enga praha dol prineseš. Drugače je pa zakon, ko vidiš, kako se iz enih špranj kadi.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pompeji
10.5.2007 15:07:43   
paris
Nikki, mi smo šli s Sončkom. Z njimi smo bili že tudi v Parizu in smo bili zelo zadovoljni.


Sem pozabila, s Sončkom tudi zato, ker nimajo vsi na programu Vatikana, jaz sem ga pa hotla videt, če sem že v Rimu, a ne?user posted image


< Sporočilo je popravil paris -- 10.5.2007 15:10:37 >


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?