|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupujem ploščice- nasvet!!!
10.5.2007 9:28:06   
Anonimen
Je katera pred kratkim nabavlela? povsod jih majo to vem ampak kake pametne????Seveda po zmerni ceni...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
10.5.2007 9:50:00   
Katrin
Kaj pa so zate pametne ploščice?

Na tržišču imaš vse mogoče barve, vse mogoče dimenzije ploščic, vse mogoče motive - kar ti srce poželi. Temu primerne so tudi cene. Cene so tam nekje od 9 eurov na kvadrat pa do 50 eurov. Pred kratkim sem videla tudi talne ploščice za 90 eurov kvadrat!

Pot pod noge, oglej si ponudbo in potem se boš morala odločiti user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
10.5.2007 10:03:37   
Anonimen
rada bi nekaj v modri barvi..da bi se iz hodnika v kuhinjo temnilo...prelivalo v temnejšo...
Problem je ker je toliko trgovinuser posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
10.5.2007 10:13:38   
Katrin
V merkurju imaš ful lepe modre ploščice (Benetton), svetle temne, bordure..so pa 15 eurov kvadrat, bordura pa je 6 eurov....

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
10.5.2007 10:16:10   
spelaz
Jaz jih ravno v Merkurju naročam. Majo kr nekaj izbire - sam jaz imam za kopalnico.... So kr zmerne cene - ene sem vzela od Gorenja, ene pa od neke druge firme, tudi ne drage (tam od 9 do 15eur/m2).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
10.5.2007 10:19:58   
Katrin
Spelaz, tudi jaz sem gledala neke ploščice od Gorenja. ali kaj veš o njihovi kvaliteti? So v redu? Hvala!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
11.5.2007 10:32:37   
Anonimen
hvala za nasvet...user posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
11.5.2007 11:48:45   
Peli
mamajetu - na žalost še nikol nism srečala pametnih ploščic. user posted image

Mi mamo v kuhinji  tud ploščice od gorenja in sm zadovolna. Samo da bodo temne -svetlih nikar ne kupovat, ker se vse takoj pozna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
11.5.2007 14:10:35   
honey
Jaz ti lahko povem svojo izkušnjo, ker smo bili ravno na tem, da smo opremili 2 kopalnici, 1 wc, hodnik in kuhinjo s ploščicami, pa še kaj bi se našlo. Šla sva mislim da v Mercator Črnuče, v Bauhaus in Merkur, ali pa kamorkoli drugam, kjer imajo veliko izbiro ploščic. Ko sva si ploščice izbrala, sva pa začela klicarit po trgovinah za cene. Ne moreš verjet, kako se razlikujejo cene - ene in iste ploščice so bile v eni trgovini skoraj 40 €, v drugi pa 20 €. Sicer mi grejo kocine pokonc, ko mi kdo omeni, da moram še kakšne ploščice izbirat (pa na žalost jih moram user posted image  za vhod in balkone), ampak res lahko toliko prihraniš, da dol padeš.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
12.5.2007 9:21:40   
corfu
Pri nas pa ne bo ravno držalo, da se na svetlih ploščicah vse pozna na temnih pa neuser posted image  Črno -  belo, kje je prej viden prah, a ni logično?

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
12.5.2007 12:45:52   
ursi
Ker si doma blizu Logatca se ti splača it pogledat v industrijsko cono v Logatcu. Ful velika zbira, glede cen ti pa ne znam povedati, ker se še nismo tolk cenovno zanimali.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kupujem ploščice- nasvet!!!
17.5.2007 8:43:23   
MINEJA
Mi pa smo našli full dobre in ugodne ploščice v trgovini Top dom!
Polirani granitogres 50x50 za 4150 SIT /m2(jaz poslujem še kar v tolarjih) ...

By!

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?