|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rožice Amarilis
24.4.2007 14:18:17   
BLAŽIKA
Če jih katera ima me zanima, kolikokrat jih zalivate in koliko vode? Jaz sem sedaj vsadila čebulico in mi po par dnevih že raste zelen poganjek, sedaj pa nebi rada prezalila te rožice in vam bom hvaležna za odgovore.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rožice Amarilis
24.4.2007 14:41:59   
pina-1
jaz mojega nisem skoraj nič zalivala. imam čebulico od lani in sem ga pustila celo zimo brez vode, šele ko je bil popek ene 10 cm velik sem ga zopet začela zalivat. in sedaj je skoraj že odcvetel, je pa zrasu full velik in cvetove je imel tako velike in lepe..... ko odcveti pa poreži vse stran in ga pusti počivat.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rožice Amarilis
24.4.2007 21:18:40   
smrček




Zelo malo vode, recimo pol deci na en teden, seveda če ne pozabimuser posted image

Pri meni itak uspevajo rože, ki so vejene sušeuser posted image




_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rožice Amarilis
11.6.2007 16:07:43   
BLAŽIKA
Kako dolgo pa so vam cvetele in kaj ste potem, ko odcvetijo naredile z njimi? Kolikokrat na leto jih vsadite oz. kolikokrat vam cvetijo. Hvala vsem za napotkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?