|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj ste varali?
17.3.2007 11:10:00   
Anonimen
Verjetno je lažje odgovorit zakaj ste varali kot zakaj ste bili varani.

Razlogov za varanje je seveda veliko. Ni samo A ali B ali C.....ali ŽNJ...lahko je vse skupaj ali pa celo nič od tega.

Z bivšim sva se spoznala, ko sem bila še zelo mlada (15 let) skupaj sva bila kar nekaj let, od tega sva celo nekaj let živela skupaj, vendar sva postala....kot bi bila  "cimra". Seksala že dolgo nisva več in vsake toliko časa sva se (samo) pogovarjala, da bi šla vsak po svoje, ker to nikamor ne pelje. Ven sva hodila vsak po svoje in vsak s svojimi prijatelji. Nisva imela enakih pogledov na življenje, skupnih ciljev, interesov, nič, resnično nisva bila za skupaj. Da bi pa šla narazen, naju je bilo pa strah. In sva tako vztrajala. Nekako. Na robu prepada. Ali sem kdaj varala? Sem. Bivšega fanta z zdajšnjim. Hvalabogu, me je iz tega roba prepada "rešil" prav on. Kot bi mi z druge strani prepada ponudil roko, da sem čez skočila  k njemu.
Zdaj pa imava družinico, tako kot moj bivši fant. Smo prijatelji in večkrat gremo skupaj na pijačo. In veseli smo, da se je zgodilo kar se je. Ker zdaj smo srečni vsi.

Dejmo, zdej pa še vaše zgodbe.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj ste varali?
17.3.2007 11:21:21   
daddy
     Ker sem ljubil. Sem bil prepričan, da se mi ne more več zgoditi ( frišna ljubezen namreč ), ampak se je in sem podlegel. Big, big, big mistake - ena največjih v življenju. Učimo se pa vse življenje.
   To je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj ste varali?
17.3.2007 11:30:04   
muki1
Še nisem user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj ste varali?
17.3.2007 11:32:27   
lenika
Nisem nikoli.user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj ste varali?
17.3.2007 11:34:03   
Marogica
....zaradi mladosti, norosti, potrjevanja, "kika".....mogoče tudi vse skupajuser posted image  SE ne spomnim, je predaleč nazaj...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj ste varali?
17.3.2007 12:48:40   
Anonimen
Ker se s partnerjem sploh nisva mogla več pogovarjati. Ker sva ignorirala en drugega. In ker se je pojavila prilika.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj ste varali?
17.3.2007 13:04:31   
Anonimen
Ker me je noro privlačil. Ker mi je tako lepo pihal na dušo. Ker se v njegovi bližini nisem mogla kontrolirat. Ker sem bila takrat daleč daleč na drugem koncu sveta, kjer je bilo vse drugače.

Ni mi žal. Še vedno imam na to lepe spomine na tiste štiri dni in nikogar nisem prizadela. Samo meni in še nekomu je bilo tako zelo lepo.

P.S.: Nisem čutaila nobenih pomanjkanj ali nesoglasij v partnerskem odnosu. Samo zgodilo se je. In pred tem bi dala roko v ogenj, da se meni kaj takega ne more zgoditi.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj ste varali?
17.3.2007 13:20:40   
jooly
Ker me je noro privlačil. Ker mi je tako lepo pihal na dušo. Ker se v njegovi bližini nisem mogla kontrolirat. Ker sem bila takrat daleč daleč na drugem koncu sveta, kjer je bilo vse drugače.

Ni mi žal. Še vedno imam na to lepe spomine na tiste štiri dni in nikogar nisem prizadela. Samo meni in še nekomu je bilo tako zelo lepo.

P.S.: Nisem čutaila nobenih pomanjkanj ali nesoglasij v partnerskem odnosu. Samo zgodilo se je. In pred tem bi dala roko v ogenj, da se meni kaj takega ne more zgoditi.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj ste varali?
17.3.2007 14:20:57   
Anonimen
Pri enem iz maščevanja (še najstniška leta), ker sem mu vrnila milo za drago, pa sem ugotovila, da se zato samo še slabše počutim, pri drugem, ker ga nisem imela rada, pa sem hitro ugotovila, da je bolje, da ga pustim, kot varam, pri tretjem pa, ker sem bežala iz nasilne zveze. V bistvu sem na tak način iskala nekoga, ki bi me imel res rad, ki bi me rešil, pa sem se potem sestavila in naredila to kar sama.

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj ste varali?
17.3.2007 15:02:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

....zaradi mladosti, norosti, potrjevanja, "kika".....mogoče tudi vse skupajuser posted image  SE ne spomnim, je predaleč nazaj...user posted image


Isto.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj ste varali?
18.3.2007 23:24:53   
Slončica
Zarad dobrega sexsa...jebi ga

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj ste varali?
19.3.2007 11:01:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Slončica

Zarad dobrega sexsa...jebi ga


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj ste varali?
19.3.2007 11:28:09   
tinkamiška
sem, ker partner ni videl več ženske v meni...mu je verjetno dišala že drugauser posted image , no pa sem podlegla čarom drugega...on pa tudi(moj bivši) je blo zgleda prav tako...user posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj ste varali?
19.3.2007 15:57:19   
Anonimen
Eh, sam zarad sexa pa se mi res ne ljubi v druge postelje skakat. To smo delali v puberteti, pa se tudi ne spomnim da bi mi kaj posebno dobrega to prineslo.
Najbrž imam kar dober sex doma.....kaj čmo, nekaterim nam včasih tudi mora past sekira v meduser posted image .

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj ste varali?
19.3.2007 20:25:11   
Anonimen
V 7 letih pa pol niti enkrat in sem na to ponosna.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj ste varali?
19.3.2007 20:32:18   
Anonimen
Zakaj?
Ker sem se zatreskala vanj,ker me je privlačil,ker mi je srce poleg njega bilo 500 na uro.Ker me je v želodcu ščemelo,ko sem se samo spomnila nanj.Zato.Ampak kje je to?user posted image user posted image user posted image user posted image Bilo pa je lepo in ni mi žal.Bi mi pa bilo,če nebi takrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj ste varali?
19.3.2007 22:48:43   
arabela*
iz maščevanja(uh kako je sladko)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj ste varali?
20.3.2007 10:28:15   
KODA
V 10 letih letih nikoli.user posted image
Dokler je  doma poštimano,me ne mika.
Če bi pa to izpuhtelo,pa ne garantiram,da ne bi vrgla uča,kam drugam.Ne garantiram za nobenega.Ne zase,ne zanj.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj ste varali?
20.3.2007 12:40:27   
tanikaa
Pojma nimam, ker (še user posted image ) nisem varala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj ste varali?
20.3.2007 12:44:00   
srki
Nisem, verjetno bi se počutila zelo umazano, če bi kaj takega naredila, ker sem proti takim stvarem.  Sem pa bila prevarana ampak zaradi tega nisem tudi jaz varala.

Če nekaj ne štima, naj se zadeve razjasnijo, ne pa skočiti z drugim, pol šele jit narazen ali še slabše, se delat, kot da ni bilo nič.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj ste varali?
20.3.2007 12:45:25   
Anonimen
Marija si ti moja dvojčica?user posted image  Mislim enako,kar se tiče varanja.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj ste varali?
20.3.2007 13:12:59   
Pajaca
Če sem pomislila na varanje, sem šla lepo do fanta mu rekla med nama je konec in pol nisem varala..... k če sem pomislila na to pol že neki ni blo v najinem odnosu ok da bi bilo sploh vredno vztrajat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj ste varali?
22.3.2007 12:50:12   
Slončica
Pa kaj ste res take čistunke al ste res vse tok srečne pa mate al pa sta mele tipe k so vas zadovoljili?
Ko sem še delala preko ŠS sem mela enga tipa,k je bil za pogledat ffuuullll dober sam ko pa sma se spravlala k delu in ko se je tip sleku me je pa vse minil pa še migreno sem fasala.Tip je mel reci piši orodje v velikosti najmanjšega mobilca.Itak d sem se pobrala,vmes pa sem si prvošla še preizkušenga "prjatla",pa zato nimam čist nč slabo vest.user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj ste varali?
25.3.2007 14:21:17   
Nasy
Pred mnogimi leti (v dijaških letih) sem iz maščevanja, ker je on tudi mene in je bil to v bistvu tudi konec najine veze. Ni mi žal, ker sem se ga tako znebila, on je pa itak varal naprej, tisto, s katero je preveral mene in sta bila nekaj časa še v vezi. Sicer bolj slabi, ker je pol hodil k meni jokcat 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj ste varali?
7.6.2007 21:04:27   
sizor
Prav tako maščevanje

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?