|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako nj ga prepričam
18.6.2007 17:29:40   
loreti
Zanima me kako nj ga prepičam, da me kam pelje na kakšn izlet. Jst že delam načrte pol pa prašam njega pa nč, se mu glih ne da in pol ne greva nikamor. Bi pa šla ful rada nekam za en dan tko sama z njim brez otrok, da se mal spočijem in naužijem tišine. Mi vedno reče pa pjt sama sam, kva pa bom sama jst bi mela rada družbo. Predlagite mi kako nj ga prepičam in kaj nj mu predlagam kam bi šla da bi ga mogoč kj bl zanimal kt pa moji predlogi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako nj ga prepričam
18.6.2007 17:31:41   
Anonimen
Ugrabi ga user posted image

Ne, resno... Poskusi mu dopovedati v glavo, da si želiš oddih Z NJIM preživeti in ne sama.. Če ne gre, pa mu pusti otroke, pa pojdi s kakšno kolegico na celodnevni oddih...

(odgovor članu loreti)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako nj ga prepričam
18.6.2007 17:34:04   
trojči
Kaj pa reče, ko mu poveš, kar si nam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako nj ga prepričam
18.6.2007 17:42:32   
snake
pa sej to ni nobeno življenje če ne greste nikamor.....rečimu da ne zna živet in da je ena navadna lenoba in da ne bo nikoli nič iz njega, ker je tako len....reči da boš pa našla drugega za izlete......pa da vidimo kaj bo rekel lenobnež grdiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako nj ga prepričam
18.6.2007 17:43:29   
loreti
Skoz najde kakšn izgovor, če ne druzga pa da se mu ne da. Dons bom še enkrat bom poskusla, če ne bo ratal bom pa res mogla jt kr sama na potep. Predlagajte mi kam nj me pelje?

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako nj ga prepričam
18.6.2007 17:55:06   
snake
če si od goruser posted image user posted image user posted image tako rečemo mi pimorci,,, naj te pelje lepo na enodnevno kopanje...ali pa v hribe, ali na bled, na sočo, 

(odgovor članu loreti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako nj ga prepričam
18.6.2007 18:16:53   
Naty*Taja
Mogoče je pa finta v tem, da bi mogu on tebe peljat!
Dej ga ti pelj!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako nj ga prepričam
18.6.2007 18:20:42   
loreti
O.K. ga bom vprašala če je za da ga jst nekam peljem pa bomo  vidl če mi vsaj to uspe.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?