|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čokolada
25.6.2007 17:53:14   
mala pikica
A vas popade kdaj neustavljiva želja po čokoladi? Uh, potem pa imam slabo vest user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čokolada
25.6.2007 17:57:57   
guppy
Zakaj bi pa mela slabo vest? Pojej, kar ti paše, mogoče ti pa manjka kakšna sestavina, ki je v njej. Črna čokolada zna bit še kako koristna

(A se ni fajn tolažit?)
user posted image user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čokolada
25.6.2007 17:59:34   
karamela
Joj, kolikokrat. Upret se ji ne morem. sem si pa zdaj parkrat kupla 70%, torej da je bolj zdrava.. kao...

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čokolada
25.6.2007 18:13:36   
Anonimen
UUUU, jaz sem zadnji mesec pred porodom vsak dan pojedla eno mlečno Milko (o kg ne biuser posted image ) iz same nervoze. A veš kako je pasalouser posted image . MMMMMM

(odgovor članu karamela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čokolada
25.6.2007 18:16:20   
mala pikica
Seveda imam slabo vest, ko pa se potem ta čokolada na tehtnici pozna user posted image  
Sicer pa sem mislila, da je "boljša" (če že mora biti) tista z manj kakava, je v tisti več mleka, pa sem mislila, da je bolj zdrava user posted image  Sami izgovori so me, ne user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čokolada
25.6.2007 18:19:43   
polonca78
Zanimivo, jst pa nisem fanica sladkega oz. v tem primeru čokolade, medtem ko dvojčni cheeseburger z domačim krompirjem, čips, pistacije, zašink, ogrska, ... tuki se moram pa jst zadrževati, da vsega ne pojem. user posted image user posted image user posted image

Sej, če vam znese jest 70% čokolado ( user posted image ), naj bi bila kar koristna, na žalost pa tudi zapira.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čokolada
25.6.2007 18:20:32   
Anonimen
Uh... Stalno mislim na čokolado, stalno jo sanjam, jem jo pa le nekajkrat na mesec user posted image  

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čokolada
25.6.2007 18:25:14   
mamuška
user posted image user posted image user posted image K sreči še vedno n anič sladkega niti pomilsiti ne smem. Sem tudi bolj v mesno smer ubrisana, čevapi, pa zrezki, pa pršut, pa kakšen čips tudi, pa veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiike sklede solate, medtem ko sladko - fuj in fej! 2 x do zdaj se mi je zljubilo sladkega, 1 x sem jedla sladoled, 2. pa kremno rezino, obakrat sem bruhala ko vidra.  K sreči pa zato, ker mam kil že itak v izobilju preveč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čokolada
25.6.2007 18:27:21   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: polonca78

...dvojčni cheeseburger...



Saj jaz tudi na mc'chickena ne smem niti slučajno pomisliti, vsak dan bi ga lahko jedla. Potem pa se takooo zadržujem.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čokolada
25.6.2007 19:14:54   
polonca78
mala pikica, čokolada in burgerji? uf, to pa je problem .user posted image user posted image user posted image nič ti ne zavidam user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čokolada
25.6.2007 19:31:04   
sandra85
nosečnost je ednini razlog, na katerega se lahko izgovarjamo ko pojemo prevečuser posted image  zato izkoristi priložnost, dokler si noseča, zaj te ne bojo čudno gledali, če se boš basalauser posted image ...js pa pojem celo vlko milko s piškoti ko mi cukr padeuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čokolada
25.6.2007 22:39:56   
Zasanjana
Joj babe... jaz bi hamburgeeer! user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čokolada
25.6.2007 22:47:54   
mala pikica
Polonca, saj se zelo nazaj držim pri teh željah. Koliko mi pač uspeva user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čokolada
25.6.2007 23:09:52   
Ajvy
Seveda user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čokolada
26.6.2007 7:28:13   
koala
Mene pa na mojo veliiiiiko začudenje čokolada in podobno popolnoma hladno pušča. Pa si pred nosečnostjo nisem znala predstavljati dneva brez čokolade oz. česa sladkega.

O pizzi, pa raje nebi, bi jo lahko vsak dan jedla......

< Sporočilo je popravil koala -- 26.6.2007 7:29:01 >


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čokolada
26.6.2007 11:15:12   
TONČI.
A vas popade kdaj neustavljiva želja po čokoladi? Uh, potem pa imam slabo vest


V prvi nosečnosti sem morala pojesti na dan vsaj eno malo čokolado. Zredila sem se pa v celi nosečnosti samo 9 kg. Tko da, če si telo zaželi VZAMI. Otrok pa sedaj ni nič mahnjen na čokolado in sladkarijeuser posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čokolada
26.6.2007 12:57:31   
Ayo
Jaz sem pred nosecnostjo obvezno na dan mogla pojest cokolado in na sploh je vsaka sladka stvar morala biti (vsaj delno) cokoldana.user posted image

Od kar pa sem user posted image  mi ful smrdi, blekkkkkk. Sedaj sem 15t, ne vem ce se mi bo volja povrnila... user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čokolada
26.6.2007 13:30:37   
pot
Mmmm, čokolada! user posted image
Kakšna slaba vest! Sicer se pa sladkor in želja po sladkem da nadoknaditi tudi s sadjem. Tudi sadje ima veliko sladkorja in lahko deluje redilno, če ga preveč poješ - menda.
Ti raje zmerno (!) uživaj. user posted image

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čokolada
26.6.2007 13:45:01   
Anonimen
Vsak dan vsaj 3 rebre in eni 3 različne vrste.user posted image

(odgovor članu pot)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
26.6.2007 13:50:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čokolada
26.6.2007 15:01:56   
ronja
V tej user posted image sem imela obdobje, ko sem vsak ljubi dan zmazala celo čokolado, včasih 100 g, včasih pa kar 300 gramsko... Prej nisem nikoli pojedla kaj več kot eno vrstico, vedno sem imela rada čok. sladkarije, sama čokolada pa mi je bila pregosta oz. premočna. No, v user posted image pa sem nekaj časa kar žrla čokolado... Zdaj se je umirilo, pojem še vrstico ali dve sem pa tja, ne pa več cele čokolade naenkrat in ne, da bi po dveh šla še tretjo odpretuser posted image .

Slabe vesti zato nisem nikoli mela, ker se pač nisem preveč zredila, če bi se, bi verjetno začela malo pazit... Zdaj pa sem tako že čisto na koncu in po pravici povedano, bi jedla samo sadje, če bi mi ostali to pustiliuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čokolada
27.6.2007 12:51:22   
piškamiška
Tudi jaz opažam, da mi čokolada ne diši tako zelo, kot pred user posted image . Prej sem lahko pojedla olala veliko čokolade (kakršne koli) ali pa napolitank ali pa piškotov...vglavnem sladkih stvari. Sedaj pa mi sploh ne paše več. Tako, da imamo doma napolitanke stare natančno 11 tednov user posted image . Kar seveda prej ne bi bilo mogoče, ker bi že v 1 tednu pošle. user posted image
Sej, mogoče se pa želja po čokoladi vrne....smao upam, da raje pozneje kot prej...da ne bo problemov z kg. user posted image

lep pozdravček vsem user posted image  

piškamiška user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?