|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj za kosilo
2.7.2007 0:25:15   
gumbek
Prosim pomagajte sem čisto brez idej kaj za kosilo bi pa nekaj bolj lahko hrano zame in mojega 9 mesečnikauser posted image user posted image

_____________________________


Firbec sem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj za kosilo
2.7.2007 7:25:52   
Anonimen
Mi bomo danes špinačne rezance z smetanovo omako. Omako naredim pa tako, ad skuham 1 malo bučko, malo brokolija, ko je kuhano vržem not mlado špinačo, odcedim, zmiksam. Smetano pogrejem, dam not sir (najraje dimljen) in zmiksano zelenjavo.
Kokr se spomnim mojega nečaka, je zelo rad jedel špinačne rezance s smetanovo omako, v takem obdobju.
Al pa skuham zelenjavno rižoto, izdolbem bučke, jih nafilam z rižoto, posujem z naribanim sirom ali semeni in dam pečt.
Polnjen krompir: krompir dam na pol, ga izdolbem, napol skuham v slani vodi. Za filo pa uporabim slanino, pršut ali šunko, šampijone, na kocke narezan paradajz, nariban sir, gorgonzolo, origano (ala pizza nadev). Dam pečet

drugače pa imaš milijon načinov testenin, rižot, solat, zelenjavnih juh

Nekaj idej za lahka kosila, kombiniraš pa po lastnem okusuuser posted image

(odgovor članu gumbek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj za kosilo
2.7.2007 8:18:21   
srki
Sataraš-hitro in enostavno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj za kosilo
2.7.2007 9:23:38   
Maleal
-paradižnikova solata+popečena hrenovka
-špinača+pire+hrenovka
-bučke v omaki+pire+hrenovka
-poletna solata-skuhaš testenine,jim dodaš zelenjavo-paradižnik,papriko,kumarico,olje,kis,smetano in majonezo,zmešaš in daš za pol ure v hladilnik.
-belokrajnski+parad.solata

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj za kosilo
2.7.2007 12:46:57   
Jessy
Jaz pravkar kuham rižoto, zraven bo pa še solata.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj za kosilo
2.7.2007 13:13:40   
bodoča
Jaz pa bom kuhala svinjske zrezke v gobovi omaki in zraven barvne testenine. Pa mojo najljubšo kumarično solato. Uf, sem že lačna. user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...
Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...




Medtem ko dojenček spi.
пеперутка16

Sami ste doma in dojenček spi. Kaj najpogosteje počnete?

Gledam TV. (0%)

Spim. (0%)

Berem. (11%)

Hišna opravila. (89%)

Telefoniram. (0%)

Lakiram si nohte. (0%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!