|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Streha
3.7.2007 11:50:39   
gumbek
Prosim pomagajte letos smo se odločili da bomo na novo prekrili streho oz.sm kar določla sedaj so se pa moški seveda umaknili in zadevo prepustili meni ki sem čisti laik in vem da potrebujem stršnike.A mi lahko prosim poveste kaj še potrebujem da bi podstrešje potem preuredila lahko tudi v sobice.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Firbec sem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Streha
3.7.2007 14:34:41   
zanula
najprej najdi nekaj - dobrih- krovcev, povej, kaj bi rada, ti naredijo predracun in to je to. Na koncu jim samo das zajeten kupcek eurov. Mi smo menjali lani komplet streho in nam je ves materijal nabavil krovec. Naredili smo dve frcadi in upamo, da bomo naslednje leto ze preseljeni.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Streha
3.7.2007 15:04:55   
gumbek
koliko te je pa to stalo in kdo ti je delal?



_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu zanula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Streha
3.7.2007 16:25:11   
pikapolona2
jst bi pa tvoje moške nekam poslala....mislim to je za dedce delo...mi smo lani menjevali....jst sm se sam tolk notr vključevala okoli barve strešnikov.....če boste dali delat čisto na čez bo to ohoho denarja.
Pri nas je čist enostavna streha notri je 8 strešnih oken pa je prišel predračun brez žlebov z lesom, kritino ter 4 novimi strešnimi okni okoli 4 miljone lani poleti.....ko smo pa nato sami nabavili materiali dobili enega ki tko popoldne na črno polaga in je delal popoldne in med vikendom pa še lubi ter njegov oče sta mu pomagala pa je prišlo na koncu ccca 2.4 miljona vse!

opažam pa da so cene jako drgačne pr nas na gorenjskem kot recimo na dolenjskem....moja prjatlca isto menjala streho pa ima zlo podobno samo ima 4 okna pa je prišlo na čez predračun 3 miljone....user posted image user posted image

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Streha
4.7.2007 14:25:08   
Anonimen
predracun in to je to. Na koncu jim samo das zajeten kupcek eurov. Mi smo menjali lani komplet streho in nam je ves materijal nabavil krovec. Naredili smo dve frcadi in upamo, da bomo naslednje
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

jst bi pa tvoje moške nekam poslala....mislim to je za dedce delo...mi smo lani menjevali....jst sm se sam tolk notr vključevala okoli barve strešnikov.....če boste dali delat čisto na čez bo to ohoho denarja.
Pri nas je čist enostavna streha notri je 8 strešnih oken pa je prišel predračun brez žlebov z lesom, kritino ter 4 novimi strešnimi okni okoli 4 miljone lani poleti.....ko smo pa nato sami nabavili materiali dobili enega ki tko popoldne na črno polaga in je delal popoldne in med vikendom pa še lubi ter njegov oče sta mu pomagala pa je prišlo na koncu ccca 2.4 miljona vse!

opažam pa da so cene jako drgačne pr nas na gorenjskem kot recimo na dolenjskem....moja prjatlca isto menjala streho pa ima zlo podobno samo ima 4 okna pa je prišlo na čez predračun 3 miljone....user posted image user posted image



ooo zdele sem pa kr mal užaljena! ZA KAKE DEDCE DEU! JS BI BLA NA TVOJEM MESTU SAM SREČNA DA SE NE VMEŠAVA! js sem večinoma sama vso gradno vodila in v 10 mescih bajto postavla pa vse delovce na mesto. pa tut nabavnica sem v gradbeni firmi! skos kupujem strešnike! in to ni nobenga doktorata al pa jajc treba met!

tkole... js ti svetujem samo da ne daš kake betonske kritine na bajto a la bramac. sama mam tondach  -opečna kritina..miljon farb in modelov. pobrskkej po netu napiš tondach pa si poglej kva nudjo. res je mal dražji ampak je ok. pol pa k vidim da si iz kranja ti priporočam res enga super krovca - tut men je delov in je res blo brez napak, denarja v naprej ni hotu niti vidt in res je delo strokovno narejeno. je pa to oblak iz predoselj. če te zanima mi piš privat. dobod pa še kako ponudbo in se pol odloči. če boš hotla sobe na podstrehi pol je pa to že drugio in ni prov preveč odvisno od krovca. to boš mogla pa pol še notr dobro izolacijo zrihtat, pol pa čez gips plate, da streho od znotrej zapreš in to je to. za podrobnosti na zs

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Streha
5.7.2007 20:29:11   
frutka_
Lara, zakaj ne bi betonske kritine gor dajal? Mi2 sva se nagibala k njej. Pa en k Bramac varianti.
Poglej, tole so eni primeri takšnih kritin:http://www.trigonum.si/index.php?page=zelena

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Streha
5.7.2007 20:29:48   
frutka_
Še enkrat: http://www.trigonum.si/index.php?page=zelena 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Streha
6.7.2007 13:58:10   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

predracun in to je to. Na koncu jim samo das zajeten kupcek eurov. Mi smo menjali lani komplet streho in nam je ves materijal nabavil krovec. Naredili smo dve frcadi in upamo, da bomo naslednje
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

jst bi pa tvoje moške nekam poslala....mislim to je za dedce delo...mi smo lani menjevali....jst sm se sam tolk notr vključevala okoli barve strešnikov.....če boste dali delat čisto na čez bo to ohoho denarja.
Pri nas je čist enostavna streha notri je 8 strešnih oken pa je prišel predračun brez žlebov z lesom, kritino ter 4 novimi strešnimi okni okoli 4 miljone lani poleti.....ko smo pa nato sami nabavili materiali dobili enega ki tko popoldne na črno polaga in je delal popoldne in med vikendom pa še lubi ter njegov oče sta mu pomagala pa je prišlo na koncu ccca 2.4 miljona vse!

opažam pa da so cene jako drgačne pr nas na gorenjskem kot recimo na dolenjskem....moja prjatlca isto menjala streho pa ima zlo podobno samo ima 4 okna pa je prišlo na čez predračun 3 miljone....user posted image user posted image



ooo zdele sem pa kr mal užaljena! ZA KAKE DEDCE DEU! JS BI BLA NA TVOJEM MESTU SAM SREČNA DA SE NE VMEŠAVA! js sem večinoma sama vso gradno vodila in v 10 mescih bajto postavla pa vse delovce na mesto. pa tut nabavnica sem v gradbeni firmi! skos kupujem strešnike! in to ni nobenga doktorata al pa jajc treba met!

tkole... js ti svetujem samo da ne daš kake betonske kritine na bajto a la bramac. sama mam tondach  -opečna kritina..miljon farb in modelov. pobrskkej po netu napiš tondach pa si poglej kva nudjo. res je mal dražji ampak je ok. pol pa k vidim da si iz kranja ti priporočam res enga super krovca - tut men je delov in je res blo brez napak, denarja v naprej ni hotu niti vidt in res je delo strokovno narejeno. je pa to oblak iz predoselj. če te zanima mi piš privat. dobod pa še kako ponudbo in se pol odloči. če boš hotla sobe na podstrehi pol je pa to že drugio in ni prov preveč odvisno od krovca. to boš mogla pa pol še notr dobro izolacijo zrihtat, pol pa čez gips plate, da streho od znotrej zapreš in to je to. za podrobnosti na zs


ej Lara...pa če tebe to veseli .....super...mene ne(pa nevem mojih frendic tud ne) ....kot praviš si sama nabavnica v gradbeni firmi pol je to sploh tvoje področje (na mojem področju se tudi moj dec ne meša)...sam večinoma....je to bolj od dedcev deu....midva imava Bramac in sm zadovoljna...tako da vsak po svoje....zato pa imamo različne materialeuser posted image

Drgač pa čestitam 10 mesecev....dobra babnca si tiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?