|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imate komarnike?
5.7.2007 11:54:19   
tajtaja
Meni so jih pred nekaj dnevei zmonitrali, spodaj fiksni, zgoraj na francoskih balkonih bi pa naj bili drsni, samo so nekaj zbrkali in so jih odpeljali nazaj....
Me pa zanima, kako pri velikih oknih, jih imate po celi površini, ali samo tam, kjer odpirate....zaradi zunanjega izgleda namreč???

Ker me je prav strah, ko bodo zmontirane tudi zgoraj, kako bo zgledalo?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 12:09:13   
rija
Mamo, ne motijo zunanjega izgleda, ker so sivi in se vklapljajo v fasado. Imamo tele rolo, ker fiksni so totalno nepraktični. Rolo pa so nepraktični na tistih balkonskih vratih, kjer dosti hodiš ven. Mi jih bomo na tistih zamenjali za one na magnetek.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 12:35:18   
pika_b
Na oknih imamo rolo komarnike. So super in ne motijo izgleda. Tako kot pravi rija, tisti fiksni so ful ne praktični.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 13:01:16   
orhideja75
a se to da zmontirati na vsako okno. imamo namreč že ene 15 let stara okna in bi ful rada imela komarnike. imaš lahko vsaj odprto okno, vsaj poleti. tako pa skoz pazimo. da ni luč prižgana....

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 13:28:33   
Katrin
V stanovanju imamo na vsakem oknu rolo komarnike in imeli jih bomo tudi na hiši user posted image , ker je to res ena fina zadeva.

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 13:41:40   
Ivi33
Imamo rolo komarnika - men so super, sam nimamo jih na balkonskih vratih in poševnih oknih.
Tako da tam ne odpiramo, če je luč prižgana.

_____________________________

Življenje je lepo ...

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 15:16:22   
Balonchy
A lahko kak link prpopate - o teh komarnikih!?

Kje ste jih naročili?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 17:16:39   
BLAŽIKA
Mi imamo na oknih rolo komarnike-samo na oknih ki jih odpiramo, na balkonskih vratih pa imamo komarnik - dodatne vratice, ki se odpirajo navzven , gor pa je mreža.In je res fino.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 17:58:25   
Anonimen
  http://www.ajm.si/index.php?key=program1&id=104

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 20:02:38   
eya
Sploh nisem vedela, da kaj takega obstajauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Imate komarnike?
5.7.2007 21:40:07   
tosja
imamo user posted image  user posted image  user posted image  super zadeva user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Imate komarnike?
6.7.2007 20:00:58   
tajtaja
Jaz mam spodaj fiksne, ker itak vsepovsod pridem zraven, zgoraj pa bodo drsni, se pravi na vratih, ki se odpirajo (imamo namreč vse vrata-francoska okna!), ko pa greš ven, jih potisneš na drugo polovico, tam ko ne odpiraš zmeraj. Torej nekaj podobnega, kot panoramska stena.

Me pa skrbi zaradi izgleda, saj imamo del stekla fiksnega z poševnino, potem pa kao dvojna balkonska vrata. Vse se drži skupaj, zdaj pa bo komarnik samo na enem delu, v glavnem, tam ko se skoz odpira. user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




imena
klara2007

katero izmed naštetih imen vam je najbolj všeč?

tiana (14%)

lana (38%)

neža (46%)

vanesa (2%)


Število vseh glasov: 129

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!