|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brez občutka za čas
7.7.2007 0:17:54   
Anonimen
Kako hudo ne razumem in prav sovražim ljudi, ki nimajo občutka za čas. Se zmeniš na kavici ob neki uri in pol zamudijo za pol urce... ja, in ti visiš tam kot kaka budala, spil si že tisto kavico, pa sok, pa... in slučajno nimaš časa celega dneva nekoga čakat, da pride ko se mu zljubi... Sploh pa so moški že po "defoltu" čisto mimo - moj mož je že eden takšnih... jao!

A vas tudi to moti ali ste tudi sami takšni stalni zamudniki?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 0:20:07   
Anonimen
Jst sm še hujša - sploh ne pridem!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 0:26:42   
kofetek2010
moj user posted image  ima uro z napako, njegove pol ure ima včasih tud 180 minut user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 6:23:58   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sploh pa so moški že po "defoltu" čisto mimo - moj mož je že eden takšnih... jao!





    Poročiš se lahko tudi z žensko, dandanes se vse to da. In se ti ne bo treba ubadat z bitji, ki s(m)o že "po defaultu" čist mimo, kot praviš ..... simpl rešitev.

   Tisti, ki zamuja, kot opisuješ zgoraj, ti s tem enostavno sporoča, da niti malo ne ceni tvojega časa. Še posebej, če gre za vzorec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 8:38:55   
Anonimen
Sovražim netočnost ljudi. Sama zelo redko zamudim, mogoče zdaj ko imam user posted image  večkrat, ampak to ravno zaradi tega, ker se težko zmenim za uro, ker sem odvisna od user posted image .
Sem pa enkrat brala, da je zamujanje lastnost preveč samozavestnih ljudi. Kao sej me bo počakal, če bo hotel,a ne? user posted image  user posted image  Ne vem pa če je res. user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 8:43:53   
caillou
Razumem samo, če pride kaj nenapovedanega vmes.

Za vse ostale stvari sem gluha, ker mi je tole res ena hudo grda razvada, s katero pokažeš, da si izredno zanikrn in nespoštljiv do tistega, s katerim si se zmenil za kavico.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 9:28:45   
nuala
Sem zelo točen človek in zamudim res samo v izjemnih primerih.
Zamujanje težko toleriram in ljudi, ki zamujajo ( na sestanek, razgovor, kavo, kosilo,.. ) ne cenim.
Če sam sebe ne zna spraviti v red, kako bo naredil še kaj drugega?

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 9:42:13   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sploh pa so moški že po "defoltu" čisto mimo -


Seveda to še zdaleč ni res - orietnacija v času in prostoru je vedno bolj domena moških. Najbolje je po akademskih četrt enostavno oditi. Še posebno če človeka ne dobiš na GSM, da bi ti pojasnil vzrok zamude.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 10:05:47   
mika
Sploh pa so moški že po "defoltu" čisto mimo -


a res? potem sem pa jaz že 10let skupaj z žensko, ki nikoli ne zamujauser posted image .

tako kot moj mož, sem tud jaz točna, razen če kaj pride vmes, potem tudi javim. mi gre zelo na živce čakanje.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 14:46:25   
snake
joj mene tudi to moti, jaz pridem vedno dve minuti prej kamorkoli grem

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 15:14:22   
Marogica
Drugič ne čakaj, no, mogoče 10 min, se vstani in pojdi. To boš naredila 2,3x, pa bo bolje. Verjemi. Dandanes je življenje tako hitro, da za takšne stvari enostavno ni časa.

Zame so ljudje brez občutka za čas, brez občutka za odgovornost. Kajti če se dogovoriš, pomeni to neko obvezo in obveza pomeni odgovornost.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brez občutka za čas
7.7.2007 16:41:42   
Anonimen
Meni gre zamujanje tudi vedno na zivce. In ko sem kam namenjena z user posted image , vednooo zamudiva user posted image  

Sem pogruntala, da moram njegov cas pomnozit z 2, da dobim realno sliko, kolk dolg ga bom mogla cakat ...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brez občutka za čas
8.7.2007 19:01:55   
Anonimen
Joj jaz tega tudi ne maram grrrruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brez občutka za čas
8.7.2007 19:33:56   
Anonimen
Najbolje je po akademskih četrt enostavno oditi.


No, jaz ga ponavadi čakam 15 minut, če ga čez pol ure ni, pa čez eno uro grem. user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brez občutka za čas
9.7.2007 0:08:13   
Anonimen
Sem pa enkrat brala, da je zamujanje lastnost preveč samozavestnih ljudi. Kao sej me bo počakal, če bo hotel,a ne?


Prej dolgočasnih. Bom zamudil, da me bo nekdo opazil in mi posvetil pozornost. Vsaj zaradi zamujanja, če že česa drugega, pozitivnejšega nimam pokazati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brez občutka za čas
9.7.2007 8:38:55   
srki
Če nekdo sporoči, da ne more, je OK, da bi pa čakala kot lipov bog, hvala. Enkrat in nobenkrat več.

Soravžim čakanja in tudi to, da mora kdo mene čakat, zato se vedno podvizam, razen če pride višja sila vmes, se pa pokliče in pove razlog.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brez občutka za čas
9.7.2007 9:20:40   
Pajaca
Če se zmenim ob 18.30, pridem ob 18.25, če človeka ob 18.35 ni in mi ne sporoči grem. Nikoli ne čakam. Zakaj pa bi, sedaj v dobi mobitelov lahko vsak pokliče in se opraviči. Moj je isti.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brez občutka za čas
9.7.2007 9:39:30   
sazi
poznam več žensk, ki zamujajo
moj mož je vedno točen, se pa meni zgodi, da mi "zmanjkajo" tri minute; da bi pa koga pustila čakat, pa se mi ne dogaja - vedno pokličem, če kaj pride vmes 

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Brez občutka za čas
9.7.2007 10:46:29   
najina pikica*
uf ja z mojim imava družinske kolege(fant in punca) k sta še kakar koli smo se zmenili zamudila,pa sva se z mojim že kr navadla tako da ,tisti uri enostavno prištejeva + 30min pa smo tm tm....user posted image
drgač pa ima tut moj malo napako v času  1 ura je za 15 min dalša kot moja....user posted image ....
drgač pa ja če pokličeš in poveš,da boš pač zamudil ni kanike!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brez občutka za čas
9.7.2007 10:48:02   
najina pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: najina pikica*

uf ja z mojim imava družinske kolege(fant in punca) k sta še kakar koli smo se zmenili zamudila,pa sva se z mojim že kr navadla tako da ,tisti uri enostavno prištejeva + 30min pa smo tm tm....user posted image
drgač pa ima tut moj malo napako v času  1 ura je za 15 min dalša kot moja....user posted image ....
drgač pa ja če pokličeš in poveš,da boš pač zamudil ni kanike!
 
 
 
 
 
 
 
škratek....sm misla panike!user posted image
 
 
 
 
 
 
 
 


(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brez občutka za čas
9.7.2007 14:11:13   
Anonimen
Mojega moža bi morala spoznat. Njegov čas je vedno za pomnožit s 3. Če reče da ima dela še za 1 urco in pride domov, pomeni to, da ga 3 ure ne bo. Štartam čez 5 min pomeni da se bo po pol ure začel premikat. Če ga vprašaš kako dolgo je nekje bil je to enih 10 minut po njegovo, dejansko je bilo 1 uro. Ko me pokliče da pride čez pol urce domov in da je zelo lačen, se jaz še 40 minut niti ne premaknem priti kuhinji in bo ravno prišel skozi vrata ko bom končevala kosilo.
In se mi meša zraven. Ker sem jaz izredno točen človek, ponavadi sem povsod prva in zelo cenim točnost.
Sploh ne vem kje za vraga sem si njega našlauser posted image .

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Brez občutka za čas
9.7.2007 20:41:49   
Rubin.
 Tisti, ki zamuja, kot opisuješ zgoraj, ti s tem enostavno sporoča, da niti malo ne ceni tvojega časa. Še posebej, če gre za vzorec.


Tudi jaz tako mislim. Zato jaz enostavno ne tratim časa s takšnimi zamudniki. Jaz sem vedno točna in pričakujem tudi od ostalih enako.

< Sporočilo je popravil Orhideja. -- 9.7.2007 20:42:33 >

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Brez občutka za čas
12.7.2007 19:07:17   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

moj user posted image  ima uro z napako, njegove pol ure ima včasih tud 180 minut user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj pa rece kmalu... in ta kmalu pomeni cez.... nedolocen cas... user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Brez občutka za čas
12.7.2007 19:10:22   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Mojega moža bi morala spoznat. Njegov čas je vedno za pomnožit s 3. Če reče da ima dela še za 1 urco in pride domov, pomeni to, da ga 3 ure ne bo. Štartam čez 5 min pomeni da se bo po pol ure začel premikat. Če ga vprašaš kako dolgo je nekje bil je to enih 10 minut po njegovo, dejansko je bilo 1 uro. Ko me pokliče da pride čez pol urce domov in da je zelo lačen, se jaz še 40 minut niti ne premaknem priti kuhinji in bo ravno prišel skozi vrata ko bom končevala kosilo.
In se mi meša zraven. Ker sem jaz izredno točen človek, ponavadi sem povsod prva in zelo cenim točnost.
Sploh ne vem kje za vraga sem si njega našlauser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image  Da nisi ti porocena z mojim fantom!? Ginau...

Razen tega, da sem se jaz nekak ze sprjaznla s tem sistemom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Brez občutka za čas
12.7.2007 19:12:42   
Anonimen
Moj pa reče da bo jutri montiral karniso, pa se to zgodi dejansko čez kak teden, ko že čisto znorim, mu jo na posteljo nastavim, skoraj serviram za kosilo.....in potem še pristavi da sem tečna in da mora biti vedno vse takrat kot jaz hočem......a mu lahko vratno žilo pregriznem.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?