|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 20:52:46   
Anonimen
A se spomniš kako je bilo pred šestimi leti,ko sva se ljubila vsepovsod od cerkve do avta,skrivnih poti,hotelov daleč od doma?Kako sva se mogla skrivat pred drugimi?Zakaj?
Ker si pripadal njemu.Njemu,ki mu še dandanes ne morem oprostit.Njemu kateremu še pripadaš dandanes.Se spomniš kako si mi obljubljal,da boš ostal z mano?Ampak potihem sem vedela,da nebo tako.Bolelo je vsakič,ko si rekel"ljubim te".Bolelo je vsakič,ko si stal pred oltarjem.Srce je krvavelo,ko so te hoteli premestit ampak si ostal.Zakaj?Zakaj si ostal,če nisi bil pripravljen ostati z mano?
Ja in potem sem odla jaz.in veš zakaj?Če bi ostala bi pred vsemi zakričala kako te ljubim.Ampak sem se zavedala,da te bom prizadela.Zato sem odšla.Si kdaj koga vprašal zame kje sem?Vem,da si ampak zakaj me nisi poiskal,ko pa si mi obljubljal da boš moj.Čakaj še malo si rekel.Kaj naj bi čakala?Še leta se skrivala s tabo mogoče še zdaj?
Vem,da si odšel še bližje k njemu in še dlje od mene čeprav po daljavi skoraj do mene..Pa nima veze bolelo je nekoč zacelilo rane ampak zdaj so se spet odprle.Zakaj?Ker si moral pri ravno sem kjer sem doma.Zakaj?Vem,da mi tokrat ON nebo odpustil,če te speljem v skušnjavo ali pač.Mogoče te je pripeljal ravno zato sem,da vidi kako močen si.Jaz sem šibka glede tebe priznam kaj pa ti?Drugič,ko boš maševal se ozri po cerkvi in poglej v zadnjo vrsto.Videl boš mene in mojo hčerkico,ki pa je prej nisem omenila tudi tvoja.Oprosti ampak ne morem biti tiho o tem čeprav nišče neve,da si ti njen oče.In,če hočeš lahko tako tudi ostane.Če boš lahko živel s tem.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 20:54:28   
Strawberrie Cherrie
Takle pa maš, če ga biksaš z župnikom!

Jaz bi poslala. Samo kako vejico bi še dodala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 20:57:29   
Nogavica
Jaz bi tudi poslala.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:05:14   
Pingvinčica
Se pod London_Paris podpišem


(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:05:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris
Jaz bi poslala. Samo kako vejico bi še dodala.



Pa presledke. Prov težko je brati tole.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:07:04   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:08:54   
daddy
     Nekakšna Pesem ptic trnovk, kaj? Ne, ne pošiljaj ničesar. Grdo je, kadar izgubiš tako zelo neenak "boj", a tako je. Mail ne bo ničesar spremenil. Razen, če upaš, da bo otrok kakorkoli prevesil tehtnico v tvoj prid. Ampak sori, mislim da tudi če bi, v tem primeru ne bi prišel k tebi iz pravega razloga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:09:31   
Anonimen
Ne bi poslala.Pustila bi preteklost za seboj, saj si prej vedela v kaj se spuščaš.
0N je močnejši od tebe in tudi, če bi bila z njim, bi bil zmeraj ON na prvem mestu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:10:35   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Ne bi poslala.Pustila bi preteklost za seboj, saj si prej vedela v kaj se spuščaš.
0N je močnejši od tebe in tudi, če bi bila z njim, bi bil zmeraj ON na prvem mestu.


Tudi to je zelo dobro napisan razlog. Nežna res se strinjam s temle.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:25:16   
Anonimen
Kot bi brala mojo zgodbo nekoč z razliko,da nimam otrok z njim.Je pa bilo lepo.user posted image Samo nisva v cerkvi.Kar pri meni doma pa v avtu pa na morju sva bila.user posted image user posted image user posted image Pa nikoli nišče ni vedel ali kaj posumil.Še zdaj nišče neve tega.Pa se srečava greva na kavo obujava spomine ter se smejeva s tega.In on je še dalje župnik.Ampak pravi,da mu ni žal za tiste čase.Pravi,da od takrat ni mel več nobene samo ne verjamem.No možno je.Pa naj saj so ravnotako krvavi pod kožo kot mi.
Ali ne?

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:26:51   
Anonimen
A je to joke? user posted image  Ker mi je čudno, da nobena od vaju ne zna napisat niHče, pa presledki vaju tudi matrajo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:30:32   
Anonimen
Mene pa resno zanima kako se župniki obnašajo pri ženski?Ali že vejo kaj ali ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:31:00   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

A je to joke? user posted image  Ker mi je čudno, da nobena od vaju ne zna napisat niHče, pa presledki vaju tudi matrajo. user posted image


sam, da nimata obe istga fajmoštra user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:31:55   
Anonimen
napisat niHče, pa presledki vaju tudi matrajo.



Jaz tudi pišem vedno niščeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:43:14   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

napisat niHče, pa presledki vaju tudi matrajo.



Jaz tudi pišem vedno niščeuser posted image user posted image user posted image user posted image




Smo opazli, ja.

Sicer pa, anonimna, se strinjam s predhodnicami, daj pismo najprej lektorirat. Še otroci v tretjem razredu lepše pišejo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:49:08   
Anonimen
Sicer pa, anonimna, se strinjam s predhodnicami, daj pismo najprej lektorirat. Še otroci v tretjem razredu lepše pišejo.




Meni dobro piše.




(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:54:50   
CatJa
Kdo ali kaj?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:56:13   
Anonimen
Župniki tudi imajo računalnike danes?

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:59:25   
Anonimen
Zdi se mi, da je nekomu dolgčas.Namesto zafrkavanja po fotumu, kjer naj bi pisali o resnih zadevah, je bolje, da svoj čas porabiš za prebiranje knjig in knjižnega jezika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:59:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Župniki tudi imajo računalnike danes?

Pa ne samo to. Naš ima Jaguarja (pa ne žival).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 21:59:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sicer pa, anonimna, se strinjam s predhodnicami, daj pismo najprej lektorirat. Še otroci v tretjem razredu lepše pišejo.

Meni dobro piše.


Seveda, če si to ti pisala? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 22:02:07   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Župniki tudi imajo računalnike danes?




Ma ne, a res user posted image   In kake veze ima to s konjskimi dirkami?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 22:06:48   
madela
Me je kar šokirala tale izpoved user posted image

Punce tukaj nismo zaradi tega,da bi ocenjevale anonimnin pravopis,želela si je samo naših mnenj...
Nekdo je napisal,da pusti preteklost za sabo in ne pošiljaj tega maila....mislim,da tole ni samo preteklost,je tudi sedanjost,kakor tudi prihodnjost. Otrok bo večna veza med njima in tega se ne da izbrisat,punčka bo začela postavljat vprašanja-kakšne odgovore naj ji da mama,če še sama pri sebi ne bo uredila,a naj skrivnost zadži zase ali pove dejstva očetu te deklice.
Jaz sama se ne bi odločala razkriti to skrivnost,ker bi morebiti mislila,da bomo naenkrat srečna družina,pač pa zaradi sebe in svojega otroka. Tudi otrok ima pravico na tem svetu in vsak otrok si želi vedeti kdo so njegovi starši.
Torej anonimna,bodi pogumna in povej kaj ti leži na srcu,povej-ne trpi več zaradi tega. To ti bo prineslo olajšanje!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 22:19:39   
CeluLitka
Ma meni se zdi, da je to ena in ista anonimna. Težko verjamem, da bi obe slučajno delali iste pravopisne napake, ker so preveč očitne.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mail bivšemu-da ali ne?
22.7.2007 22:23:13   
Anonimen
Jaz sem druga anonimna in nisem tudi prva ne.Bi pa pisala pod pravim nickom ampak žal ne morem zaradi.........................................user posted image user posted image user posted image user posted image Če pa bi katera tako rada vedela kdo sem pa ji javim na zs ampak določenim ne.

(odgovor članu CeluLitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?