|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:35:58   
krfjolca
Z možem se že lep čas bodeva, kaj bi dala na tla v otroško sobo (ki je trenutno v planu - bo pa v mansardi). Jaz sem za laminat, ker se manj uniči (po stanovanju imava povsod parket, pa je že prav grozen - predvsem od krempljev naše kosmatinke - in ga bo treba dat brusit), mož pa trdi, da je laminat glasen, ko hodiš, pa da je občutek, kot da po plastiki hodiš.

Sem gledala oboje po trgovinah, pa sem očitno totalno tupa, saj se mi ne na otip ne po zvoku razstavljeni laminati niso zdeli pretirano drugačni ali slabši od parketov (če bi parket, bi vzela gotovega, ki ga samo sestaviš).

Prosim za mnenja, tiste, ki imate izkušnje z obema zadevama.
Hvala.




_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:42:39   
caillou
Parket, nujno. Malo poišči z iskalnikom, ker je bilo že ogromno o tem napisanega.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:42:49   
Anonimen
Laminat je ful glasen. Nima veze, ce hodis v copatih, bos, v nogavicah ...

Mi imamo parket. Pa ni pretirano unicen od Luninih krempljev ..

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:48:10   
Anonimen
JEST NE VEM KJE VI NAJDETE GLASNE LAMINATE? ne vem a vam čše kako arijo zapojejo zdravn al kva? js mam laminat že en lep cajt pa o glasnosti neopazim razlike k pr mat k ma parket. s tem da zdej obstajajo tut boljši laminatik majo spdi naleplen eno plast blaga za ekstra dušenje zvoka.

drgač pa v otroško sobo ITISON

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:50:10   
krfjolca
Itisonu in preprogam se moramo žal odpovedati, ker je mož alergičen na hišni prah.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:51:02   
adrijana.sara
Jaz sem pa za laminat. Predvsem iz tega razloga, ker je parket precej dražji in se zelo hitro uniči. Sploh v otroški sobi. Na laminat pa potem puzzle zložiš - iz pene in je toplo in udobno. Imamo oboje v hiši in parket je precej zrisan, na laminatu se pa nič ne pozna. Boljše, da čez par let zamenjaš laminat...

Samo moje osebno mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:51:06   
Anonimen
Definitivno laminat. Se manj poškoduje kot parket

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:51:48   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

JEST NE VEM KJE VI NAJDETE GLASNE LAMINATE?


se strinjam user posted image , sploh pa kako lahko veste, če je glasen, če ga sploh nimate? Mi ga imamo po celem stanovanju pa ni nič glasen, pa saj ne hodim v visokih petah ali coklah po laminatu user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:52:42   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Itisonu in preprogam se moramo žal odpovedati, ker je mož alergičen na hišni prah.


ja sem tudi jaz za to, da imam čimamnj tepihov v bajti.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:53:22   
Anonimen
Naš laminat tudi ni glasen. In lažje ga je vzdrževati kot parket.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 21:55:58   
Jessy
Mi imamo laminate v vseh sobah, pa v dnevni in kuhinji tudi. Noben od laminatov ni glasen! Sem zelo zadovoljna z njim. user posted image

Moja mama ima v stanovanju parket po sobah in v dnevni, pred časom pa je v kuhinjo dala laminat, zdaj pa pravi, da bo še dnevno pokrila z laminatom, ker ji je boljši od parketa.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:00:48   
krfjolca
Hvala za mnenja user posted image .

Še nekaj, prijateljica mi je rekla, da se na svetlem laminatu ful vse pozna - da ni šans, da greš bos, ker so potem stopinje. Da je bolje vzet temnejšo barvo. Kake izkušnje s tem v zvezi? user posted image


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:03:14   
F*S*M
Oj jaz mam svetel laminat pa ni neke sile da se full pozna sej pozna se ti na vseh podih kar obstajajo tut na ploščicah, pač pobrišem pa je. Pa še vzdrževanje ni nekaj pretirano jaz ga pucam kr z ajaxom ker res ni občutljiv

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:05:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Hvala za mnenja user posted image .

Še nekaj, prijateljica mi je rekla, da se na svetlem laminatu ful vse pozna - da ni šans, da greš bos, ker so potem stopinje. Da je bolje vzet temnejšo barvo. Kake izkušnje s tem v zvezi? user posted image



ne, mi imamo ful svetlega pa se čisto nič ne pozna

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:06:16   
Anonimen
Za v otroško bi še verjetno dala laminat. Drugam pa ne več. Zaradi flekavostiuser posted image . Sploh ga ne morem lepo umit da ne bi bil flekast-pa sm že vsega hudiča probala. Odtisi nog so poznat ja. Jaz imam v otroški javor(zelo svetlo), drugje pa hrast. Pa je na hrastu bolj poznat k na javorju. Je pa tud javor flekast, samo manj k hrast.
Ampak glede na to da je to otroška soba.....bi se vseeno odločila za laminat. Pa kakovostnega. Moj kolega je enega cenenega kupil in že "cveti" po enem letuuser posted image .
No jaz s svojim nimam teh problemov.

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:06:43   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: raho


ne, mi imamo ful svetlega pa se čisto nič ne pozna


Mi isto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:07:56   
Anonimen
Jah, pri nas na parketu se nic ne slisi, ce si npr. bos v stumfih, pri sosedi, ki ima laminat, pa se fuuul slisi.

Itisona in podobnega pa ne bi dajala jaz nikamor user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:11:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: raho


ne, mi imamo ful svetlega pa se čisto nič ne pozna


Mi isto.


Ma kaj je pa pol z mano narobe da vse vidim. A k sonce posije čez okno se nč odtisov nog ipd. ne vidiuser posted image
Zakaj se pa pr men poluser posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:13:06   
caillou
Potem so pa nam nekej uturili, ker je hladen, vsaka kapljica se pozna gor, da ne govorim o potnih nogicah,ki puščajo milijon odtisov,...in nujno ga vsakič pobrišem z mokro in potem še s suho krpo, pa še to v nekem zaporedju, ker  drugače tako lepi krogci in osmice ostanejo od krpe. Meni je žal, da smo se odločili zanj.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:13:47   
Jessy
V kuhinji in dnevni imam barvo javorja a z leskom, po sobah pa barva bukve, v kabinetu pa mahagoni. Z javorjevo barvo sem zelo zadovoljna, tudi z bukovo nimam težav, mahagoni pa je poripsan od koleščkov stola.
Res pa je, da laminate že od vsega začetka (5 let) čistim izključno samo z navadno vodo in zelo mehko krpico, pa vedno "na vseh štirih". V kuhinji sproti brišem kake packe, ki nastanejo, ko ti voda kapne dol, v celoti pa 1x na 14 dni, pa se nič ne vidi, da že tolk časa ni bilo zmito po tleh, razen na štumfih. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:35:09   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: raho


ne, mi imamo ful svetlega pa se čisto nič ne pozna


Mi isto.


Ma kaj je pa pol z mano narobe da vse vidim. A k sonce posije čez okno se nč odtisov nog ipd. ne vidiuser posted image
Zakaj se pa pr men poluser posted image



Jaz mislim, da s tabo ni nič narobe, ampak z laminatom. Obstajajo različne kvalitete laminata. Tam kjer imamo mi svetlega (ki je tud malo matiran, hrapav) se res nič ne pozna. Tam kjer imamo temnejšega, ki je tud bolj svetleč pa moje sokoljevo oko tud pogosto zazna kakšno vlakno prahu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:37:00   
Zamima
jaz imam barvo češnje in je zaenkrat kar ok user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:37:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: raho


ne, mi imamo ful svetlega pa se čisto nič ne pozna


Mi isto.


Ma kaj je pa pol z mano narobe da vse vidim. A k sonce posije čez okno se nč odtisov nog ipd. ne vidiuser posted image
Zakaj se pa pr men poluser posted image



Ne, ker ne sme po njem nihče tacati, ko ga zbrišemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:39:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: raho


ne, mi imamo ful svetlega pa se čisto nič ne pozna


Mi isto.


Ma kaj je pa pol z mano narobe da vse vidim. A k sonce posije čez okno se nč odtisov nog ipd. ne vidiuser posted image
Zakaj se pa pr men poluser posted image



Jaz mislim, da s tabo ni nič narobe, ampak z laminatom. Obstajajo različne kvalitete laminata. Tam kjer imamo mi svetlega (ki je tud malo matiran, hrapav) se res nič ne pozna. Tam kjer imamo temnejšega, ki je tud bolj svetleč pa moje sokoljevo oko tud pogosto zazna kakšno vlakno prahu.


Sva vzela takrat najvišjo možno kvaliteto laminata ki se ga dobi v sloveniji. 100%. Pa In pri meni je čisto isto kot pri caillou!user posted image
Sam v otroški me to ne moti oz. me ne bouser posted image . V dnevni sobi pa kuhinji pa ful, ker sta zelo sončna prostora z veliko oken in je res vsak flekec videt. Pa ni svetleč laminat ampak bolj mat. No nekaj srednjega.

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otroška soba - laminat ali parket?
9.8.2007 22:40:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: raho


ne, mi imamo ful svetlega pa se čisto nič ne pozna


Mi isto.


Ma kaj je pa pol z mano narobe da vse vidim. A k sonce posije čez okno se nč odtisov nog ipd. ne vidiuser posted image
Zakaj se pa pr men poluser posted image



Ne, ker ne sme po njem nihče tacati, ko ga zbrišemuser posted image


Raho in kako nej jst to mačkoma dopovemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?