|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kredit in račun na dveh bankah
16.1.2008 12:24:05   
pajkica
A se mi lahko oglasi na zs prosim.
Pa čimhitreje, bi rabila en nasvet.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 16.1.2008 19:46:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A dela katera na banki?
16.1.2008 13:58:37   
pajkica
Očitno ni nobene.
No, mogoče pa mi lahko ostale uporabnice kako pomagate.
Zadeva je taka.
Na banki X imam kredit, ki ga plačujem vsak mesec preko trajnika. Mož bo sedaj vzel kredit na banki Y. Ker mu grem jaz za poroka, zahtevajo da odprem pri njih račun in del sredstev nakazujem na ta račun.
Ali je možno, da bi na ta nov račun nakazovala kar celotno plačo, na banki X pa bi zagotavljala, da bi pač vsak mesec imela gor določen znesek, da bi oni lahko odtrgali obrok kredita. Ali bi kaj komplicirali, če ne bi več plače prejemala pri njih?

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A dela katera na banki?
16.1.2008 14:35:32   
Mešamdrek
Ker mu grem jaz za poroka, zahtevajo da odprem pri njih račun


Jaz ne delam na banki pa bi vseeno rekla,da mi tole ni jasno.
Sej če greš za poroka itak zahtevajo vso možno dokumentacijo,tudi banke med sabo,zato ne vidim smisla,da bi bila njihov komitent.user posted image

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A dela katera na banki?
16.1.2008 14:55:42   
pajkica
Ja to pač zahtevajo, ker gre za velik znesek kredita. Lahko, da je to razlog ne vem.
Saj meni je logično, da če greš za poroka imaš pri njih tudi odprt račun. Ali ne?

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A dela katera na banki?
16.1.2008 15:33:59   
Enolla
Ne delma na banki. Na prvo žogo bi jaz rekla, da se banka x s tem ne bo strinjala, saj je bil verjetno kredit vzet pod ugodnejšimi pogoji za komitente. Če res ne gre drugače bi poskušala se dogovorit, da ti plačo nakazujejo na oba računa, pri banki x in pri banki y, ki ga zahteva.  

In ne meni ni glih logično, da bi od mene kot poroka zahtevali, da odprem račun pri njih. Mislim, da se tukaj gre za subtilno pridobivanje novih komitentov.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A dela katera na banki?
16.1.2008 16:26:31   
Anonimen
Moj oče je vzel 70.000 EUR kredita na banki x, moj mož mu šel za poroka in ima račun na banki y. Tko, da menim, da ni problem v višini kredita.

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A dela katera na banki?
16.1.2008 17:43:15   
vaney
jaz imam tudi račun in kredit na banki x, mož pa na y in mi je šel za poroka. pa ni nihče zahteval, da mora pri moji banki odpret račun. ta mi je prva. to je samo njihova fora za pridobivanje novih komitentov.
če pa že greš v to, se pa probaj zmenit, da ti banka, kjer boš dobivala plačo, sama nakazuje denar za kredit banki, kjer imaš kredit. meni so rekli, da je to možno, ko sem menjala banko. sicer ti neko malenkost zaračunajo, ampak potem to banki urejata med sabo in imaš ti mir.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kredit in račun na dveh bankah
16.1.2008 19:49:26   
Anonimen
Vse je mogoče in vse je stvar dogovora.

Meni najbolj sprejemljiva reššitev je nakazovanje plače na obe banki. Dogovori se o tem v svojem računovodstvu.

(odgovor članu pajkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kredit in račun na dveh bankah
17.1.2008 13:11:20   
sazi
Meni najbolj sprejemljiva reššitev je nakazovanje plače na obe banki. Dogovori se o tem v svojem računovodstvu.


Odvisno, kaj ti piše v tvoji kreditni pogodbi. V moji banka zahteva, da imam celotno obdobje plačevanja kredita nakazano plačo njim, v nasprotne primeru se mi obresti za kredit dvignejo za 2%!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?