|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Men nč več e znese
18.8.2007 21:44:55   
Meggi
Res sn že čist adijo.

      Ne vem, a si ne znam zorganizirat, nimam nobenga ko bi mi vskoču zadi za tiste stvari ko lahko kdo drug nardi,...

Ok delam sedaj še res 14 dni izmensko. Ok bom že zdržala, sam mi pošteno seka možgane. Ker še zraven furam izobraževanje 2x tedenko po 3h pop. je moj urnik too much. Da lahko to izpeljem, si morn službo menjat za ta čas. Seveda moram to potem vrniti in to pomeni da me cel teden ni nikol nč pop doma.
   Seveda gosp. del tako vsaki ženski preveč cajta pobere. Otroci me pa tako vidijo zvečer. Dop. se opravi najnujnejše, so še kdaj otroci doma-da smo vsaj malo skupaj. S starejšo hčero imava še neke kontrole pri logopedu skor na 14 dni,.. luda kuča res.

    Žal mi je ker ni časa za ljudi, za čas ko prideš do sape. Seveda je še tu okolica bajte za rihta,pa vrt,... pa priprave na novo službo,...
            
         Vem, da marsikatera preživlja še kaj hujšega, bolezen,..

Kam bo šel tempo življenja, bomo sploh ostali ljudje,, al samo garači,...
Ok bom že potrpela teh nekaj dni.

    In potem se čudijo nekateri da tako težko čakamo tistih 14 dni prosto na leto.....

              Privoščite kaj sebi in svoji duši- Miru predvsem.

Ja teženje vem, pa ok naj bo... če ne me pa skenslite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Men nč več e znese
18.8.2007 22:31:54   
total
Boga si in vem da ti je težko.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.8.2007 22:37:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Men nč več e znese
18.8.2007 23:35:48   
Anonimen
Sej bo boljš user posted image .

S časom se navadiš, da je tako user posted image  user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Men nč več e znese
19.8.2007 7:21:16   
dory
Tak je moj urnik cez celo solsko leto...najprej letim v sluzbo, potem sibam domov, na hitro neki pojem in ze letim ucit...zraven imam se sama kako izobrazevanje..letos bo se bolj pestro,ker grem delat se podiplomca...ampak mi tako pase...sej pa s tamalim tisti cas,ko sva dejansko skup preziviva kvalitetno, ravno tako vikende,ki so samo najini...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Men nč več e znese
19.8.2007 10:19:55   
Meggi
Ma jst se ne bi šla več takega tempa. Res, ne veš zakaj živiš. Ok na predavanje še prideš. Sam ko morš pa kaj doma še  nardit za izobraževaje pa ostane na stranskem tiru, posledično tud učinek izobraževanja.

Občudujem tiste, ki lahko še nočno izmene delajo- učenje ponoči. Dobr sej mi rata kdaj sam zelo redko. Tako sem delala še 2 izpita na faksu in diplomo. Ne vem kako mi je ratal. No, res sem delala samo 4 ure,... zdaj pa ....

Vsekakor vsaka čast tisti ki se pri 2 otrokih polni službi, domu še odločijo za nadaljne šolanje. Jat bom zgleda počakala da mal zrastejo,...

A ja vsem lepo prosto nedeljo.


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Men nč več e znese
20.8.2007 21:57:25   
glista
10 let sem živela tak tempo, da sem komaj sebe lovila. Služba po cele dneve, pa študij, pa postranske obveznosti - inštrukcije, prostovoljna pomoč v dveh društvih in domu za ostarele, pa telovadba, pa sodelovanje pri raznih projektih. Spala sem po tri, štiri ure. Katastrofa! Potem me je pa končno pamet srečala. In sem skenslala skoraj vse, vključno s lužbo. Zdaj lepo oddelam tistih osem ur, kar naredim v tem času, OK, če ne naredim, pač ostane za jutri... Hodim še na telovadbo in občasno kaj pomagam. Sicer pa čas preživljam z družino in otroci. Me vsaj poznajo:)
Šefica me je nekaj časa precej grdo gledala, zdaj pa je večino časa povsem zadovoljna z mano.
LP;
Pija.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?