|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   storitve cvetličarjev
28.8.2007 0:02:12   
malecka
koliko so vas stali poročni šopki, kje ste jih kupili, pa tudi namizne dekoracije ste to same prakticirale al kako? prosim za mal daljše odgovore, glede aranžiranja in cen....

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: storitve cvetličarjev
28.8.2007 11:28:12   
smigli
Moj šopek je bil tako zelo lep, da joj. Kepica samih vrtnic, v barvi šampanjca, bele z zeleno obrobo in tu pa tam žametno rdeče. Dolgo sm iskala pravo cvetličarko, vse so me prepričevale, da je moja želja nemogoča. Kao da se vrtnic v barvi šampanjca ne da dobit, pa sm vztrajala in bila poplačana. Stal me pa je bivših 12.000 sit (2 leti nazaj). Na avtih svatot sm imela majhne bele mašne, razen na tistem, ki je pripeljal mene, je bila čez celo havbo bela ketna ( v obliki črke v) iz drobnih belih gostih rožic (se ne spominjam imena) in z malo vrtnic v šampanjec barvi. Po slavnostni mizi sem imela po sredini  posute cvetne listke istih vrtnic kot v šopku in majhne prozorne kozarčke z vodo cvetom vrtnice brez peclja.
Vrtnice za na mizo, glede na to da so bili samo listki cvetov, pa lahko zelo poceni dobiš na LJ. tržnici, s kako prodajalko se v naprej zmeniš, da ti prišpara že tiste malo preveč odprte rože za prodajo.
Ideja je bila moja, ni bila draga, meni se je zdela lepa diskretna in elegantna, ne maram da je preveč načičkano.

lp

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: storitve cvetličarjev
29.8.2007 20:46:58   
ammra
Pozdravljena!

V kolikor si iz Ljubljane ali okolice je zelo fajn cvetličarna na Brezovici (na levi strani Tržaške, če se pelješ proti Vrhniki). Je poceni in tam resnično ustrežejo tvojim željam, predvsem mlada gospodična-hči lastnice). Tudi jaz sem se zanimala tam za izdelavo šopkov in dekoracij, vendar mi je vse skupaj to za poročno darilo pripravila/naredila moja prijateljica, tako da se nisem odločila za njih. Skupaj sva zbrali cvetje (karna tržnici) in ostali dekorativni material, za vse ostalo pa je poskrbela ona.
Prilagam ti svoje slikice.

LP

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: storitve cvetličarjev
29.8.2007 20:47:25   
ammra
user posted image

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: storitve cvetličarjev
29.8.2007 20:47:51   
ammra
user posted image

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: storitve cvetličarjev
31.8.2007 14:17:09   
ajtak
Jaz sem dala sopek, naprsnike za zenina, prici (s tem, da je imela moja sestra neke vrste zapestnico, torej naprsnik za na roko) in starse, dekoracijo avtomobila in gostisca delat Porocnim pravljicam v Celju. Veronika se je full potrudila in bila sem izjemno zadovoljna!! Za vse to sva odstela 300Eur.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: storitve cvetličarjev
31.8.2007 14:23:23   
orhideja75
sem pa že pozabila, ker je že tako dolgo od tega. katerega leta že? aja 1995.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: storitve cvetličarjev
31.8.2007 14:31:05   
ajtak
user posted image  Avto

user posted image  Dekoracija mize

user posted image  Se naprsniki in moj sopek...

user posted image  Pa se enkrat midva malo od blizje...

Upam, da sem ti kaj pomagala user posted image .


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?