|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje naročit kuhinjo
21.8.2007 14:44:14   
Alisa
Zanima me kje ste naročile kuhinjo, da lahko poveš svoje želje in da ni glih preveč drago.
Kuhinja je majhna cca 5kvadratnih metrov.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje naročit kuhinjo
21.8.2007 14:51:38   
MarijaPo
IKEA (absolutno najbolje)
SVEA (dobro, a drago)
GORENJE (dobro, a manj kvalitetno)

Pozabila sem pripisat, da sem v prejsnjem stanovanju imela gorenjevo kuhinjo (eno leto), zdaj v sedanjem stanovanju imam SVEAino, na vikendu pa IKEAino.

< Sporočilo je popravil MarijaPo -- 21.8.2007 14:52:49 >

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje naročit kuhinjo
21.8.2007 15:13:34   
mojsoncek
Vec ali manj imajo vsi proizvajalci (razen tisti, ki imajo samo visji cenovni rang) vec cenovnih rangov, ki pa so povezani s kvaliteto. Moje mnenje je, da ne kupuj prevec poceni, ker bos morala drugace spet kmalu menjati kuhinjo (slabi panti, polomljeni rocaji, elementi zacvetijo).

Lahko pa gres h kaksnemu mizarju, pa ti jo naredi po meri. Mi smo jo npr. dali delati mojemu svaku.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje naročit kuhinjo
21.8.2007 15:18:56   
total
SVEA imamo in mi ni žal.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje naročit kuhinjo
21.8.2007 15:41:38   
nora
Tidi mi imamo SVEA in sem še zmeraj zaljubljena vanjouser posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje naročit kuhinjo
21.8.2007 15:53:33   
kaja26
http://ringaraja.net/portleti/albumi/resizeimg.asp?src=/lokalni/upload/albumi/1108347917/878B171BCD6D9572900A52C6318BDC3D.jpg&wh=120

evo moja kuhinja narejena od kolega

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje naročit kuhinjo
21.8.2007 15:57:54   
Anonimen
Midva imava SVEA kuhinjo. Super zadovoljna. Čudovita za čistit in vse. Res zadovoljna. Bila je zelo poceni. Dve leti nazaj za cca 3.2m je bila cena 360.000 bivših sit.
Slike kuhinje so v albumu.

(odgovor članu kaja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje naročit kuhinjo
22.8.2007 10:54:00   
Skabi
PANLEs iz Rogaške ima moderne in poceni in zelo kvalitetne kuhinje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje naročit kuhinjo
22.8.2007 11:02:31   
orhideja75
jaz bi pa v naš vikend dala Garantovo dano v jesen-natur barvi. a mogoče katera ima? ne bi rada za vikend dala tu mač denarja, ker smo že doma dali Sveo in ni bila prav poceni.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje naročit kuhinjo
22.8.2007 11:09:15   
Anonimen
Moj kolega ima garantovo kuhinjo. Meni ni všeč. Pa cena je bila pa ista kot moja sveinauser posted image  Ima svea različne cene za različne modele kuhinj.  Za na vikend je pa najcenej varjanta kakšna blok kuhinja.

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje naročit kuhinjo
22.8.2007 14:06:10   
tina104
Našo je naredil moj mož. Lahko jo pogledaš v mojih albumih. Vse po najinih željah, kvalitetna in ne tako zelo draga. Zdaj je stara kakih 5 let in še vedno mi je zelo všeč.



_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje naročit kuhinjo
22.8.2007 14:13:52   
Anonimen
SVEA, so mi jo naredili po naročilu, ker je mansarda. In je user posted image user posted image user posted image
Kvaliteta, barva....

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje naročit kuhinjo
22.8.2007 14:15:28   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Moj kolega ima garantovo kuhinjo. Meni ni všeč. Pa cena je bila pa ista kot moja sveinauser posted image  Ima svea različne cene za različne modele kuhinj.  Za na vikend je pa najcenej varjanta kakšna blok kuhinja.

ja, sam nimajo take svetle barve. pa dizajn nam najbolj odgovarja, ker je to lesena brunarica. je pa kuhinja v L in sicer dimenzije 3,90 x 1,70


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje naročit kuhinjo
22.8.2007 16:06:35   
Balonchy
http://www.lipa.si/

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje naročit kuhinjo
22.8.2007 16:20:42   
fusia
Meni so tudi najbolj všeč kuhinje lipa. So pa drage.
Drugače pa je cenovno glede na kvaliteto najugodnejša Ikea.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje naročit kuhinjo
22.8.2007 20:51:32   
k1
mi imamo gorenjevo - najcenejša je bila v harvey normanu lj.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje naročit kuhinjo
24.8.2007 14:32:22   
Tanik
naročila sem jo v lesnini, so imela akcijo od Dankuchen in sem jo dobila ugodno. imam pa prostora kuhinja +jedilnica 30 m2 tako da imam še otok na sredini.
dobim jo konec septembra. user posted image upam da bom zadovoljna, je moja prva kuhinja v novi hiši user posted image user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kje naročit kuhinjo
24.8.2007 16:24:17   
bajsek
hoj!

Midva konec meseca dobiva Decoplan, naročila sva pa jo v salonu Yucca v rimskih toplicah. Kuhinje so res cenejše kot večina na slovenskem tržišču, a vko jih primerjaš z sveo v izdelavi ni razlike (preverjeno od mizarja ki dela v svei).

lp

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kje naročit kuhinjo
24.8.2007 16:35:46   
Maxica
Mi imamo kuhinjo od Gorenja. Mah, kaj pa jaz vem. Barva je češnja, pa se najde tudi kakšna odrgnina že po treh letih uporabe, pa kakšni ležaji pri vratih tudi niso najbolj kvalitetni. Sem mislila, da je ful kvalitetno, glede na to, da je bila cena kar ohoho visoka.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kje naročit kuhinjo
24.8.2007 17:20:09   
Putka
Mi smo šli v italijo direkt v tovarno ponjo, potem pa čez mesec dni odprejo zastopstvo pri nas. Imajo jih tukaj. Baje je cena dobra, glede na kvaliteto (višji srednji razred).

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kje naročit kuhinjo
24.8.2007 22:59:30   
Anonimen
js je ne dam nikjer naročit ker mi nobena ni po godu, če priližno ustreza je pa 5 mio??!! tko da js zaprisegam na mojga mizarja :)

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kje naročit kuhinjo
25.8.2007 0:08:28   
* Mateja *
Moja mama ima Lipino že 25 letin se ji kar noče uničit. Mi smo dali v stanovanje tudi Lipino in mislim, da bom zelo zadovoljna, sedaj šele polnimo omare!! Jaz definitivno priporočam Lipo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kje naročit kuhinjo
25.8.2007 13:22:12   
Skaana
Ker morava opremit celo hišo, sva seveda s šuški zelo na tesnem... Zato je zdaj padla odločitev za Panles, Ikeina bi me prišla nekoliko ceneje, a je preveč poti in preveč živcev za mojo user posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kje naročit kuhinjo
10.9.2007 22:31:15   
skokica01
Midva sva po celih odisejadah po raznih kuhinjskih salonih pristala na Dan Kuchen.

Jo imava že sedaj in sva zadovoljna, pa še najugodnješa je bila. Če bi nama čas dopuščal, pa bi se zagotovo zapeljala v Udine in tam kupila kakšno kuhinjo, ker imajo res lepe in precej ugodnejše od italijanskih kuhinj, ki jih ponujajo tukaj v SLO.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kje naročit kuhinjo
11.9.2007 11:13:11   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: tina104

Našo je naredil moj mož. Lahko jo pogledaš v mojih albumih. Vse po najinih željah, kvalitetna in ne tako zelo draga. Zdaj je stara kakih 5 let in še vedno mi je zelo všeč.




uau meni ja pa zelo všeč..user posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?