|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podarim-dobim
12.10.2004 13:18:42   
FAILA
Zanima me, ce obstaja kdo na tem forumu, ki bi bil pripravljen podariti karkoli za novorojencke? Sem namrec aktivni clan za razbijanje stereotipov in predsodkov in s tem tudi redno sodelujem pri razlicnih humanitarnih projektih za pomoc mamicam, tujkam, samohranilkam, soc. ogrozenim.... Sem tudi sama noseca, zato jih toliko bolj razumem.

Pregledala sem ze milion web pageov, a ljudje zelo malo podarjajo. Ce ste pripravljene kakorkoli pomagati, just feel free.

Se izrek mojega prijatelja iz Malija:

"Tisti, ki nikomur ni nicesar podaril, zamuja najlepse trenutke v zivljenju."

f
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Podarim-dobim
12.10.2004 13:41:17   
malika
Oblekce in opremo še ne, ker jo bomo še najmanj enkrat rabili, igrače pa. Imam kup plišastih igrač, ki jih zelo rada oddam-podarim.

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Podarim-dobim
12.10.2004 13:51:45   
Anonimen
:bravo:Jaz sem prav vse od mojih otrok podarila od vozičkov pa garderobe igrače,pohištvo sedaj pa ko se je moj vnuk rodil smo morali s težavo vse nakupit,le garderobo je dobila od sorodnice,ki je šest mesecev prej rodila in je zabičala naj nič za obleči kupujemo.:angel:

(odgovor članu FAILA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Podarim-dobim
12.10.2004 14:47:33   
Jančika_
Jaz naredim tako, da moje obleke (sem zelo majhna) nosim v šolo za otroke s posebnimi potrebami, posteljnino in moške obleke pa dava z možem v dom za brezdomce. Zdaj bom otroške reči, ki jih ne bom več uporabljala, recimo banjico, nesla v materinski dom...večina pa bo počakala na naslednjega:duda:

Ni bogve kaj, ampak bolje kot nič. Sploh si ne morem predstavljat, da bi nekaj, kar je še uporabno, vrgla stran. Vedno je kje kdo, ki mu to pride prav.

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Podarim-dobim
12.10.2004 20:00:00   
Vera*
seveda bi se kaj našlo .Kam pa naj to pošljem oz. prinesem?:kuza::kuza:

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Podarim-dobim
12.10.2004 21:43:25   
kimi
Jaz bom počakala na druge otročičke, ker imam 20 let in bom imela še najmanj enega. Potem pa bo oprema čakala na fantovega brata, ki je 2 leti mlajši od mene

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Podarim-dobim
13.10.2004 12:53:04   
FAILA
Draga Vera, poslala sem ti privat sporocilo, kjer sem pustila vse svoje podatke.
Vse, ki vas zanimajo sirote in sirotisnice pa lahko posljem nekaj fotk kot dokaz, da so ti otroci res dobili tisto kar mi je bilo poverjeno. Objem takega otroka je kot rahla sapica v poletnem vzdusju. Tako topel a tako mocan...

f.

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Podarim-dobim
13.10.2004 12:55:43   
FAILA
Draga Vera, v privat nabiralniku sem ti pustila sporocilo, kjer sem posredovala vse potrebne inf. Za vse tiste, ki vas zanimajo humanitarne zadeve in projekti za novorojencke, sirote in sirotisnice pa lahko posljem nekaj fotk, kot dokaz da so ti otroci dobili tisto, kar mi je bilo poverjeno. Objemi teh otrok so kot rahla sapica v poletnem vzdusju. Tako topli in rahli, a tako mocni.

f.

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Podarim-dobim
13.10.2004 14:32:24   
Lenny
Ej, tudi pri nas bi se kaj našlo, čeprav bomo večino obdržali še za enega pikca. Tricikel smo odpeljali v materinski dom, ta-male cunjice pa jim tam še ne pridejo tako prav.
Daj, pošlji še meni podatke! Bomo skupaj naredili nekaj dobrega in prižgali kakšno zvezdico v očkah.
Lp

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Podarim-dobim
13.10.2004 19:01:15   
kikica
Ne vem, če si dobila moje privat sporočilo, če ga nisi, se mi prosim oglasi na privat.

Melita

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Podarim-dobim
13.10.2004 19:33:56   
FAILA
Na vso posto sem ze odgovorila. :bravo: jaz...

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Podarim-dobim
14.10.2004 7:52:25   
Lenny
Faila....jaz pa nisem dobila pošte :zmeden: Ti pišem na privat :)

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Podarim-dobim
14.10.2004 8:39:06   
FAILA
Stisniti k sebi siroto, otroka brez starsev, ki ti v roku ene sekunde v narocju zaspi. Ker pac ni vajen objemov in toplih besed. Prepotovala sem ze ogromno, pomagala vsakemu pomoci potrebnemu in mislila, kako dobro je to zame. Kako fino se pocutis ko nekomu nekaj podaris. A to ni tako. Ko sem se po teh projektih vedno znova vracala domov v objem svojih starsev in svojega zlatega moza, so se mi vedno znova vlile solze. Ne radosnice. Solze, ki so oznanjale kako srecen clovek sem, ker imam nekoga, ki mi podarja objem. Tako iskren in tako topel. Ti otroci tega nimajo. In ko me je po nekaj takih obiskov 2-letna puncka poklicala z "mama" sem mislila, da me bo pobralo. In me je. Nekoliko kasneje. Moz mi je odsvetoval vsak obisk sirotisnic, a se poskusam vedno znova psiho-fizicno pripraviti na ponovna snidenja.


Ti otroci ne obcutijo materinskega mleka niti objema, kaj sele toplih besed. zaposleni tam se ukvarjajo z vzgojo, ciscenjem ne pa tudi z ljubeznijo, ki jo ti otroci nujno potrebujejo. Zbirala sem higenska sredstva, obleke, igrace, nekaj hrane. Z denarjem se nisem nikoli ukvarjala, a je vedno prav prisel. Hocem povedati to, da nikoli nikomur nisem podarjala denarja. Raje sem vprasala, kaj je potrebno kupiti. In tako kupovala pri ljudeh, ki so se prezivljali s trgovino. Komaj. Potem te stvari odnesla v sirotisnico. Dve muhi na en mah.

Moja nosecnost in prejsnja bolezen sta me priklenili za nekaj casa na posteljo, tako da sem se osredotocila zgolj na humanitarne projekte na podrocju Slo, kjer (zal) so zelo izvedljivi. Kot prostovoljka delam v Azilnem domu, drustvu Mozaik in drustvu Humanitas iz Lj. S skupnimi mocmi pomagamo po svojih najboljsih moceh. Z zbiranjem odvecnih oblacil, igrac, hrane in kozmetike. Nazadnje sem bila pri temnopolti druzini v Lj. Komaj sem cakala da je deklica prisla iz sole. Tako jo imam rada. Prisla je cisto premocena. In z mokrimi nogavičkami. Ker ji je nekdo podaril prevelike cevlje, drugih pa ji ne morejo kupiti. Nasla sem osebo, ki ji je kasneje kupila cisto nove superge. Za borih, usivih 2.000 sit, ki jih zapravimo za nakup Lorealove kreme ali malce boljsih nogavic.
Moja nosecnost in prejsnja bolezen sta me priklenili za nekaj casa na posteljo, tako da sem se osredotocila zgolj na humanitarne projekte na podrocju Slo, kjer (zal) so zelo izvedljivi. Kot prostovoljka delam v Azilnem domu, drustvu Mozaik in drustvu Humanitas iz Lj. S skupnimi mocmi pomagamo po svojih najboljsih moceh. Z zbiranjem odvecnih oblacil, igrac, hrane in kozmetike. Nazadnje sem bila pri temnopolti druzini v Lj. Komaj sem cakala da je deklica prisla iz sole. Tako jo imam rada. Prisla je cisto premocena. In z mokrimi nogavičkami. Ker ji je nekdo podaril prevelike cevlje, drugih pa ji ne morejo kupiti. Nasla sem osebo, ki ji je kasneje kupila cisto nove superge. Za borih, usivih 2.000 sit, ki jih zapravimo za nakup Lorealove kreme ali malce boljsih nogavic.


(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Podarim-dobim
14.10.2004 8:43:15   
FAILA
Moja nosecnost in prejsnja bolezen sta me priklenili za nekaj casa na posteljo, tako da sem se osredotocila zgolj na humanitarne projekte na podrocju Slo, kjer (zal) so zelo izvedljivi. Kot prostovoljka delam v Azilnem domu, drustvu Mozaik in drustvu Humanitas iz Lj. S skupnimi mocmi pomagamo po svojih najboljsih moceh. Z zbiranjem odvecnih oblacil, igrac, hrane in kozmetike. Nazadnje sem bila pri temnopolti druzini v Lj. Komaj sem cakala da je deklica prisla iz sole. Tako jo imam rada. Prisla je cisto premocena. In z mokrimi nogavičkami. Ker ji je nekdo podaril prevelike cevlje, drugih pa ji ne morejo kupiti. Nasla sem osebo, ki ji je kasneje kupila cisto nove superge. Za borih, usivih 2.000 sit, ki jih zapravimo za nakup Lorealove kreme ali malce boljsih nogavic.

Oprosti, ker sem ti toliko napisala. Take zadeve me zelo ganejo in si ne morem pomagati. Nadaljujem z zbiranjem (sicer se nisem zbrala nicesar, a upam da mi bo uspelo dokler se ni snega, ker potem je to toliko bolj tezavno) oblacil za dojencke, opremo, igracami... Denarja ne zbiram. Osredotocila sem se zgolj na to, ker sem sama noseca. In ker sama oddajam materinski instinkt, otrok pa se rojen ni, si ne predstavljam da bi ga zavrgla. Bog, pomagaj jim.

Iskrena hvala za pomoc, naj se vam dvojno povrne. Z besedami, svezimi rozicami, lepim vremenom, ljubeznijo in sreco. Z denarjem se tega zal ne da povrniti.

Ko sem bila nazadnje v Sarajevu, so mi otroci podrarili plakat na katerem je pisalo:

"Pustite djecu da zive, jer oni nisu trazili da budu rođeni..."

Lots of best regards from Jesenice city

faila

ps. I was born to make them happy.
ps2. Kot sem ze omenila, preko privat mailov lahko posljem fotografije z teh obiskov, sicer pa me kar nekaj oseb s tega foruma pozna, tako da glede zaupanja ne bo tezav.

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Podarim-dobim
14.10.2004 8:48:19   
FAILA
Se opravicujem, to je del maila, ki sem ga poslala prijateljici. Prijateljica ji lahko recem zato, ker je pripravljena pomagati. Upam, da je ne bo motilo, ker so to zadeve namenjene vsem nam. V spomin in opomin.

f.

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Podarim-dobim
27.11.2004 13:50:29   
FAILA
Po dolgem casu se vam zopet oglasam. Tokrat bi se rada zahvalila vsem ringarajevkam, ki so na kakrsenkoli nacin (tudi le s toplimi pozdravi)pomagale socialno ogrozenim druzinam in njihovim otrokom, da je vsaj en dan v njihovih oceh svetila lucka radosti, veselja in upanja v boljsi jutri. Stvari, ki so mi jih nekatere podarile (zlasti iskrena hvala Natasi78) sem podarila omenjenim druzinam in otrokom Kosova. Nikoli ne bom pozabila decka, ki se je razveselil konja (igrace) s polomljeno nogo, katerega sem hotela vreci stran a sem si premislila. Prav tako ne bom pozabila druzine, ki je slikala svoje otroke v oblacilih, ki sem jih darovala naprej, a tega sploh nisem opazila. Hoteli so mi dati vedeti, da so podarjeno takoj uporabili i da jim je se kako prav prislo vse podarjeno.

Iskrena hvala tudi tistim, ki so obljubljali in ostali zgolj pri obljubah. Verjamem, da je prislo nekaj vmes in se zato niso odzvali. Vsekakor velja pregovor, da se dela vrednotijo po nameri (arabski).

Se enkrat v imenu vseh otrok, starsev, golih, bosih... a vedno nasmejanih in gostoljubnih iskrena hvala.

faila

ps. Akcije se se vedno nadaljujejo, ker revscina in socialna stiska zal ne poznata ne letnih casov, ne financnih zmogljivosti in ne predpriprav. Udari, ko najmanj pricakujes.

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?