|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v stanovanje
26.10.2007 9:20:16   
Anonimen
Spet nekaj o življenju pri njegovih starših.Ali starši spoštujejo,da je to vaše stanovanje?Ali kar pridejo,pripeljejo npr.delavce nekaj pogledat in še .......?
Ali potrkajo ali kar pridejo noter?
hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v stanovanje
26.10.2007 9:24:15   
srki
Ja, tudi delavci so bili v najini kuhinji, kere sva bila midva pač na šihtu, doma pa je bila mami in stara mama in zakaj bi bila še jaz? Itak je imel vse sabo, šaril pa, predvidevam, tudi ni.

Ne, ne potrkajo, jih vedno slišim, kadar pridejo, ko se pač odprejo najprej vhodna vrata za na hodnik, skratka, nismo kulturni in nismo navajeni trkat.

Če je nekdo drugače navajen, pa je hudo ja, če je npr. pri partnerju drugače kot je pri vas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v stanovanje
26.10.2007 9:29:02   
sarka
To je po mojem precej odvisno od njih in pa od tega kako se boste dogovorili. Pri nama so trkali, so pa včasih (na začetku) kar koga pripeljali od njihovih prijateljev najino stanovanje pogledat.  So videli da nama ni bilo preveč všeč, pa so drugič prej vprašali, potem pa ni bilo problema.
Ko pa potrkajo, morajo po mojem počakat, da rečeta naprej ali da vidva odpreta, če že ne zaradi druzga zato, da vaju kdaj ne zalotijo pri....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v stanovanje
26.10.2007 9:30:59   
***bubi***
Če pri njih živiš,si oni predstavljajo kot da je to njihovo........
Moja tašča potrka,ampak isti trenutek je že not...in hvala bogu je neki pokvarjen in se vrata sama odperajo če ni zaklenjen,tako da imam jst zdej skoz zaklenjen in morajo počakat,da odklenem.........prej je bilo pa vsem na izvoli.........
V nekem pogovoru ji omeni da te to moti al pa jo kr čukast pogledi,ko bo kar not stopila in ji z nasmeškom na obrazu povej,da pri vas se pa trka.............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v stanovanje
26.10.2007 9:55:03   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: ***bubi***

Če pri njih živiš,si oni predstavljajo kot da je to njihovo........
Moja tašča potrka,ampak isti trenutek je že not...


sicer jih slišim ko hodijo dol po sopnicah, ki so še lesena in je kot bi biki šli po stopnicah, ampak vseeno. Ko me ni pa upam, d ne hodijo tu not, ker pol bi pa znorela

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ***bubi***)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v stanovanje
26.10.2007 10:04:37   
Anonimen
Njihova hiša, najino gospodinjstvo, ločeni vhodi, vedno potrkajo in počakajo da se jih povabi naprej. Sezujejo čevlje (čeprav to pri njima ni treba), tašča še 1x ni pogledala v lonce, a je speglano, spucano itd. Celo pohvali me kako imam vedno urejenouser posted image . Če naju ni doma tudi not ne morejo, ker nimajo ključa.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.10.2007 10:17:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v stanovanje
26.10.2007 10:24:28   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Spet nekaj o življenju pri njegovih starših.Ali starši spoštujejo,da je to vaše stanovanje?Ali kar pridejo,pripeljejo npr.delavce nekaj pogledat in še .......?
Ali potrkajo ali kar pridejo noter?
hvala


ja še kar spoštujejo. pozvonijo oz. potrkajo pri vhodnih vratih se tudi sezujejo.

Sva pa pred dvema letoma z mojim nekaj renovirala v stanovanju pa naju ni blo doma, tast pa tašča pa sta dobila obisk (brata od tasta) sta ju hotela peljati gor v najino stanovanje pokazat kako in kaj, je pa ta tastov brat rekel, da ne bo hodil po drugem stanovanju, če nas ni bilo domauser posted image ...

tak da (pa še sam mi je to povedal)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v stanovanje
26.10.2007 10:28:51   
jazz
Ne ne spoštujejo. Tast potrka, tašča je pa itak v bajti doma, tako da niti pomisli ne, da smo pa midva odrasla in da imama otroka in da smo družina in da je navkljub prijaznosti pa mal sitna! Pri nas je grozna situacija!!! V eni hiši smo na vrhu brat od mojga in žena, na sred stara dva, spodaj pa mi trije in vam povem uuužass! Ni slabšga kot to, da se mati še vedno ne more sprijaznit, da sta njena dva sinova eden star 38, eden (moj) pa 31. Vtikujeta se v vse!!! Ampak j. ga, se pač prenašamo nekako. Včasih bi ji privoščila tako snaho, ki se zna zdret pa črto naredit, pa sem na žalost bolj mirne sorte.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?