|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se reče
12.11.2007 7:52:48   
Alisa
Z možem sva se odločila, da bova strop v dnevni uredila drugače. In ne veva kako se reče in kako to naredit?
Strop bi imela ježkast oz. da ni raven ampak je grob, naredila bi namreč profil sveta kot kontinente in veva da se da sm kaj treba pa kupit in kako pa še nisva ugotovila. Če kdo ve naj mi napiše.
Hvala,
lp alisa

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se reče
12.11.2007 7:59:23   
malecka
To imamo mi na hodniku in v dnevni, sicer so to rihtal tast in tašča tko da ne vem. Sam da je na moje bi to dala stran, se tolk pajčevine tam preplete user posted image , pravi raj za pajke. Midve s taščo pa popiuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se reče
12.11.2007 9:05:38   
Mikica
Mojstri mu rečejo "valit" plafon, to je ime mase iz katere se to dela.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se reče
12.11.2007 9:07:29   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: Mikica

Mojstri mu rečejo "valit" plafon, to je ime mase iz katere se to dela.



Valit ja,mi ga imamo v dnevni.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se reče
12.11.2007 10:45:58   
MARTINŠČICA
Jaz sem valit pred leti sama dajala na steno. Kupiš neko vrsto malte (valit), vljček za nanos (z manjšimi ali večjimi špicami) in potem po mokrem nanou malte povlečeš z valjčkom. Čisto enostavno. Je pa res kraljestvo za pajke.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?