|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se polaga...
24.10.2007 16:22:45   
pety78
... laminat?

Ok, včeraj me je skoraj kap, ko sem videla, kako so nam ga položili na hodniku in v dnevni sobi.

A je "normalno", da je po hodniku, ki leži pravokotno na dnevno sobo položen po dolžini, v dnevni sobi pa tudi po dolžini dnevne sobe. Ampak je glede na hodnik obrnjen za 90 stopinj. Pač gre v drugo smer.....

Joj, saj ne vem, ali sem prav razložila....user posted image


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 16:24:06   
Anonimen
Ja men osebno ni normalno. Mislm grdo mi je to. Jst imam povsod v isto smer položenga. Je blo pa zato trikrat več rezanja in trikrat več dela. No moj ga je sam polagal.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 16:26:54   
Strawberrie Cherrie
Joj, a niste bili zraven, ko so vam ga polagali?
Tole je meni čisto mimo.
.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 16:27:20   
Anonimen
mii imamo tudi povsod isto obrnjenega.
ga je polagal moj mož.
ja, klel je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 16:28:32   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Joj, a niste bili zraven, ko so vam ga polagali?
Tole je meni čisto mimo.
.



Ja, moj je bil zraven....user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 16:34:45   
pety78
Kaj naj naredim? Jaz bi ga najraje ven vrgla. user posted image user posted image user posted image

Sem imela že zmenjeno z enim, da bi mi položil laminat. Pa je potem tast - bivši mizar...pobral ven štoke - NOVE - od vrat, da se bo lahko laminat enostavno položil....user posted image user posted image user posted image

No, pa je lepo enostavno položen....FAK!!!

Svetujte mi, kaj bi naredile, ker mi je to GRDOOOOO! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 16:37:53   
mika
Ja, moj je bil zraven....


moj je bil tud zraven, ko so nam ploščice polagali na steno kopalnice. ko sem prišla, so jih dali dol in položili tako kot sem hotela. keramičar mi je rekel, da to kar jaz hočem, (da so postavljene po dolžini) Ni pravuser posted image .

pety, ne se sekirat...pri gradnji oz. urejanju stanovanja vedno pride do kakšnih napak...pri nas, v delovni sobi, štrli ven električni kabel, na napačnem mestu. moral bi bit na sredini, pa je na začetku sobeuser posted image . trenutno imamo tu spalnico, tako da še ne vem, kako bomo postavili mizo, ko bo enkrat delovna soba.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 16:38:09   
Anonimen
Jaz bi ga vn vrgla. K to je pa res ful grdo, vsaj men. A je velika površina to? Zakaj pa štoke vn, oz. kak vam je to rataluser posted image  K midva sva prvo laminat položila, vrata so pa pol z uno peno montiral ne z cveki tko k včasih.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 16:39:36   
pety78
Ja, ampak tla se ne da zakamuflirat. user posted image

Se vidi tak lep prehod. Ojojoj.user posted image


_____________________________



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 16:40:37   
mika
Svetujte mi, kaj bi naredile, ker mi je to GRDOOOOO!


to je pa res user posted image ...sicer ne vem kako je z laminatom, vem, da parketa ne moreš trgat, pa na novo polagat. če hodnik ni prevelik in ti ni škoda denarja, ga daj ven, pa na novo položi.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 18:49:42   
triša
Ja mogoče ti je zdaj fuuuuul grdo, samo se ga boš verjetno sčasoma tako navadla, da sploh ne boš več opazla. Upam.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 18:51:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: triša

Ja mogoče ti je zdaj fuuuuul grdo, samo se ga boš verjetno sčasoma tako navadla, da sploh ne boš več opazla. Upam.


Sigurno bodo vsaki obiski opazili in te spomnili, kako je položen.

Daj ga ven pa na novo noter.

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 19:22:34   
cukr07
Na žalost res velja neko pravilo, da se laminat vedno polaga po dolžini prostora. So hotli tudi pri nama tako narest, pa sem k sreči še pravi čas prišla domov in preprečila ˝katastrofo˝.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 19:44:29   
LoCa
ojo, sožalje :(. tem mojtrom je treba vedno za vrat dihat če hočeš, da je nrjeno uredu. estetika je njih neznanka. js bi dala ven in ponovno položla. baje je ful enostavno. ker če boš pustila te stislno vsakč ko boš zagledala ta prehod al pa samo pomislila nanj user posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 20:07:35   
copka
Jaz imam tudi po dolzini laminat. Imam tudi iz sobe na hodnik polozen laminat 90 stopinj, pa me sploh ne moti in cisto nihce ni komentiral, zakaj je tako. Je pa temen laminat.

Pri nama je tako, da je na prehodu iz ene sobe v drugo malo razlike v nivoju. Torej je par mm razlike v visini med podom v sobi in hodniku. Pa mislim, da ni samo v tem razlog, da so ga tako polozili.
Pri kolegih, ki sta imela po celi dolzini polozeno in je to naneslo kar nekaj metrov, se jima je potem laminat dvignil. Tako sta ga morala razrezal in dat letvico na prehodu in sedaj imata mir.

Pa jih vprasaj, zakaj se tako polaga. In predebatirajte vso zadevo ter poskusite uskladit tvoje zelje in njihovo strokovno mnenje.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se polaga...
24.10.2007 21:07:41   
arielca
Pri laminatu ni fora v tem, v kateri smeri je položen, ampak kako je položen. Pravilno položen laminat mora 'plavat', kar pomeni, da ima ob robovih nekaj prostor (ne sme bit čisto nabit na rob). Samo če je položen narobe se dvigne; smer polaganja pa pri tem nima veze.

pety78, glede na to, da je stvar že narejena in da to ni majhen strošek, premisli, če je vse res tako grdo. Konec koncev v dnevno daš pohištvo in s kakšnimi dekoracijami odvrneš pogled z laminata user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se polaga...
25.10.2007 8:20:15   
pety78
Hvala vsem za nasvete. Saj laminat ok zgleda, če si samo v enem prostoru, ko pa se vidi iz hodnika v dnevno, pa res ogabno zgleda, ker je na hodniku položen v drugo smer, kot v dnevni. Je pa seveda v obeh prostorih po dolžini.

Res ne vem, kaj naj naredim. user posted image


_____________________________



(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se polaga...
25.10.2007 8:51:20   
benika
Tepih dej čezuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se polaga...
25.10.2007 9:22:15   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Tepih dej čezuser posted image


Pol pa vrat med hodnikom in dnevno ne bom mogla zapret. user posted image


_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se polaga...
25.10.2007 23:26:21   
piščanc
ja, pol pa samo vrata zapri

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se polaga...
26.10.2007 12:20:14   
pety78
Evo, še slika. user posted image


http://www.slikomat.com/slika/1854408.htm


_____________________________



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se polaga...
26.10.2007 13:15:04   
arielca
Men pa sploh ni taka katastrofa. Pa še prostora sta ločena z vrati.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se polaga...
26.10.2007 13:15:52   
arielca
Aja, in na začetku boš opazila vsako malenkost, kasneje te pa tut prah na debelo ne bo motil user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako se polaga...
26.10.2007 13:20:54   
pety78
No, Arielca, te bom povabila na kavo (sem ti še za jajca dolžna...user posted image ), ko bomo noter, da boš še v živo videla. Saj očitno mi res ne bo preostalo nič drugega, kot pa da se sprijaznim. user posted image

_____________________________



(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se polaga...
12.11.2007 17:27:43   
boogie
polaga se vedno od vrat k nasprotni steni, se pravi imaš nepravinlo n sobi in pravilno v hodniku. Drugače pa kako si stranka želi. LP

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?