|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izbira imena
17.11.2007 15:42:09   
Anonimen
Nekje 10 tednov do poroda še vedno nimamo fiksno izbranega imena za novorojenčka. Jaz pravim tako, mož drugače, no 2-letni sin pa je izbral ime. No fora pa je, da je ime za punčko točno takšno kot je ime partnerjevi bivši punci. Mož se ne strinja da bi bilo hčeri tako ime. Mene načeloma ne moti, ime namreč  ni slabo. Sina skušava napeljati na drugo ime a vztraja. Star je 2 leti, a vseeno, mislim da mu je všeč da lahko pomaga pri izbiri ničesar drugega ne pove tako lepo (čisto)  kot to ime imam občutek da si res želi da bi bilo sestici tako ime. Tudi sama sem doma lahko izbrala ime za mlajšega brata in mislim da mi je to veliko pomenilo. Ampak takrat sem hodila že v šolo.

Vem pa da bi moževi prijatelji kar zbadali (sploh mene) da je otroku tako ime. In verjetno bi poslušala razne bedarije na ta račun.

Vaše mišljenje????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izbira imena
17.11.2007 15:46:46   
Naty*Taja
POskusi kako podobno ime, mogoče bi ga lahko kej preobrnila, drugače pa pejte preko tega pa je. Sej zafrkancija, če bo, ne bo večno. Vsaj pri moških to hirto mine!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izbira imena
17.11.2007 15:47:29   
kofetek2010
Niti pod razno ne bi pristala, da bi bilo hčeri ime tako kot od mojga bivši. Ni šans! Da si bo mislila, da njej na ljubo? user posted image user posted image user posted image

Mi imamo tud 2.letnico in bi jo že navdušila nad kakšnim drugim imenom. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izbira imena
17.11.2007 15:48:58   
jade1
Jaz sporocento ne bi dala otroku ima ne po njegovi bivši ne po mojem bivšem. Mislim, da moraš upoštevati moževo željo in izberite novo ime. Saj verjetno, če bi se z imenosm strinjal ti ne bi bilo všeč? vsaj meni ne bi bilo. Sinko bo pa že "prebolel".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izbira imena
17.11.2007 16:21:31   
Marogica
Jaz kot prvo dvoletnemu otroku sploh ne bi pustila, da bi izbiral ime. Se mi zdi premajhen za takšne stvari. Drugače pa me ne bi motilo, sploh, če bi mi bilo ime všeč in če praviš, da mož nasprotuje, torej ime ni bilo izbrano, ker še "žaluje" za bivšo.

Po drugi strani pa se mi zdi pomembno, da je obema staršema ime všeč. Najbolj bedasto se mi zdi, da za enega otroka izbira eden, za drugega drugi. Ne znam si predstavljati, da bi mojega otroka klicala z imenom, ki mi sploh ne bi bilo všeč.

Midva sva skupaj izbirala imena tako dolgo, da sva se OBA strinjala oz. nama je bilo obema všeč..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izbira imena
17.11.2007 16:33:00   
Anonimen
In od katere starosti naprej dopuščate izbiro imen otroku?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izbira imena
17.11.2007 16:41:34   
CatJa
Midva sva skupaj izbirala imena tako dolgo, da sva se OBA strinjala oz. nama je bilo obema všeč..


Midva tudi, pa čeprav ga je dobil šele naslednji dan po rojstvu.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izbira imena
17.11.2007 16:58:34   
Anonimen
Pa ni šans, da bi dvoletni otrok izbiral ime.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izbira imena
17.11.2007 17:01:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Pa ni šans, da bi dvoletni otrok izbiral ime.


Fajn je, da sodeluje, ampak da o tem odloča user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izbira imena
17.11.2007 17:04:47   
Maxica
Tudi jaz vsekakor zadnjo besedo pri izbiri ne bi dala dvoletnemu otroku. Morda bi mu, če bi že želela, da sodeluje pri izbiri, naštela izbrana imena, pa bi povedal, katero mu je všeč.
Če bi pa sploh izbral ime, ki bi me motilo in ki ga ne bi želela za svojega drugega otroka, bi ga vsekakor probala nekak prepričat za drugo ime. Gotovo bi se prej on sprijaznil, kot jaz.user posted image
Glede bivše pa, kaj pa vem, očitno je vama to še moteč faktor in njeno ime ne bi uporabila pri svojem otroku, ne.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izbira imena
17.11.2007 17:28:28   
Anonimen
Ja ampak nihče ne omeni da je to pač ime bivše oba pa veva da je user posted image user posted image  

Sin pa je prinesel ime iz vrtca. Verjetno mu je katera pri srcu s tem imenom

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izbira imena
17.11.2007 17:32:33   
Anonimen
Anonimna, jaz sploh ne vem v čem je problem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izbira imena
17.11.2007 17:36:19   
ElaM
Ne bi pustila, da bi otrok izbral ime, sploh pa ne pri 2-eh letih.
Naša pravi, da bo sestrica Mimi, a je čudno da jo ne upoštevam?user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izbira imena
17.11.2007 17:41:04   
ThinkPink
Meni pa se zdi čisto nepomembno, če bi bilo tako ime njegovi bivši. Če je ime lepo in si sinek želi, da bi sestrici bilo tako ime, jaz ne bi komlicirala, še najmanj pa bi me skrbelo, kaj bi na to rekli prijatelji. Naj ima sinek veselje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izbira imena
17.11.2007 17:48:16   
ThinkPink
Naša pravi, da bo sestrica Mimi, a je čudno da jo ne upoštevam?


No, v tem primeru, bi jo tudi jaz pregovorila. Ali pa, če bi moja hčerkica hotela, da je bratec npr. Joško. Tako že gledaš, da ga ne tepejo v vrtcu zaradi imena.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izbira imena
17.11.2007 17:59:43   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Fajn je, da sodeluje, ampak da o tem odloča user posted image




Se 100% strinjam z Mič.

Vidva se odločita za par imen, ki so vama všeč, pa recita naj izbira med tistimi. Sicer pa tudi jaz ne bi dala ime po njegovi bivši. Pa se lahko sin meče in pritožuje komurkoli.


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izbira imena
17.11.2007 18:27:50   
Blejka26
tudi jaz ne bi dala ime po bivšem ali po njegovi bivši.Ni šans

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izbira imena
17.11.2007 18:34:49   
Anonimen
Najinemu sinu je ime isto kot mojemu bivšemu. Kar pa ne po meni, da je dobil ime PO njemu. Pač mi/nama je lepo ime.
Ah, bivši/bivša gor ali dol. Saj je samo ime.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izbira imena
17.11.2007 18:40:54   
Anonimen
Ja moja user posted image  ima prve dve črke iste z  bivšem, pa me je bivši vprašal kak to ,da sem ji dala tak ime. Pa sem rekla, da je to slučajnost in da naj si ne domišlja kaj slučajno...pa da je blo mojemu fuul najprej všeč, potem pa tudi meni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izbira imena
17.11.2007 18:46:09   
Miss Piggy
Ime bivšega/bivše tud midva ne bi dala. Otročku pa kupita enga dojenčka, pa naj mu da ime , ki ga je hotel dati  sestrici. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izbira imena
17.11.2007 19:06:40   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Pa ni šans, da bi dvoletni otrok izbiral ime.


Fajn je, da sodeluje, ampak da o tem odloča user posted image




Nas stiriletnik je tudi izbral ime za eventualnega bratca: Spajdermen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izbira imena
17.11.2007 19:15:33   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Nas stiriletnik je tudi izbral ime za eventualnega bratca: Spajdermen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Če bi bila v takšni situaciji, bi tud naš štiriletnik izbral ime, kot npr. Dolfe, Henrik, Alfonz, Berti, Poldi,... smo totalni feni Lokomotivčka Tomaža.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izbira imena
17.11.2007 20:02:16   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Pa ni šans, da bi dvoletni otrok izbiral ime.

Fajn je, da sodeluje, ampak da o tem odloča


In zakaj 2 letni otrok ne bi smel pri izbiri imena sodelovat? Midva sva tudi najina starejša otroka vključila zraven, ko sva izbirala ime za 3. (res pa je, da sta bila stara 7 in 8 let). Sva rekla, da lahko izbereta, ampak bomo dali takšno ime, ki bo tudi nama všeč. In sta imela takšno veselje z izbiro. user posted image

Aja - ne bi pa dala otroku imena, ki ga nosi bivša mojega partnera.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izbira imena
17.11.2007 20:23:55   
Anonimen
Izbrano ime je lepo. Slovensko in že takoj veš da je to ime za deklico.  Ni ala Jožica in Francka user posted image user posted image  

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izbira imena
17.11.2007 20:46:33   
Anonimen
In zakaj 2 letni otrok ne bi smel pri izbiri imena sodelovat?


Joj pa saj ne mislim da ne bi smel sodelovat, samo zadnje besede pa tudi ne bi imel. Sploh pa nec bi dovolila, da imamo v družini "problemček" zaradi tega.


Sploh pa še zdaj ne vem v čem je problem. Anonimna je rekla, da ji je ime všeč. Aja, mož ne želi dat imena od bivše. Le zakaj? Pa je razlika al je to bivša, ki je vredna omembe ali pač ena kr tam brez veze..

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?