|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   harvey norman
24.11.2007 17:43:21   
pajčolanka
še nikoli nism bla tam-grem čez slabih 14 dni pogledat. z dragim namreč kopujeva spalnico in ker za celo spalnico nisva pripravljena dat fuul keša sm mal gledala po netu njihove kataloge in so mi cene zelo všeč.
zdaj pa me zanimajo vsa mnenja, izkušnje...
o rutarju nism lih slišala veliko vspodbudnih besed.... za harvey norman pa ne vem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: harvey norman
24.11.2007 17:49:57   
Anonimen
Kolikor sem slišala, je ok. Ampak samo slišala.

(odgovor članu pajčolanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: harvey norman
24.11.2007 17:52:19   
pajčolanka
no saj za rutar sem tud jaz samo slišala, razen tega da sem bila večkrat noter, nisem pohištva še nič kupila...slišala pa dost predvsem negativnega mnenjauser posted image

zato pa me zanima zdaj harvey...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: harvey norman
24.11.2007 18:27:20   
ona
Moja kolegica je v kopru nekaj kupovala,menda predsobo in je bila zadovoljna,je hitro dobila naročeno,samo menda so šli sami si iskat,cena je bila tudi ugodna,tako,da ona ni rekla nič proti harveyuuser posted image

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: harvey norman
24.11.2007 18:31:40   
pajčolanka
ja no ja jaz želim dostavo domov ker mi je malo težko celo spalnico tovorit domov. po potrebi dostavo doplačam itak, če le vse ostalo štima.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: harvey norman
24.11.2007 19:26:21   
rocky2
Midva sva naročila pri njih kuhinjo, bila sva zelo zadovoljna, zelo so nama šli na roke, dostava in naročilo ko so rekli, naročilo je bilo še mal prej kot je rekel. Edino kar mi ni bilo všeč je bilo, da še po pol leta niso rešili reklamacije (nekaj malega) in ko sva klicala najinega zastopnika mi je 3x obljubil, da bo preveril in poklical nazaj, pa nikoli ni. Poklicala sva njegovega šefa, še isti dan me je poklical zastopnik in obljubil, da bo zadeva rešena še v tem tednu, dons je sobota in še nič.

Če ne bi bilo tega, bi bili ful ok.

_____________________________



Mina in Brina


Brina, Mina, Nenya, Rok...nas je pa že veliko, ane.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: harvey norman
24.11.2007 19:40:30   
Anonimen
s harvijem nimam izkušenj.

a sta kej ikejo gledala?

(odgovor članu pajčolanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: harvey norman
24.11.2007 20:05:23   
a.jda
Midva prej nisva še nikoli tam kupovala, šla sav pa po spalnico, ki je bla zelo ugodna in taka res moderna s tremi drnimi vrati - ogromna. Bila zelo zadovoljna, dobili smo jo prej kot so rekli, je pa res da montaža ni vračunana, tako da jo je moj ke neki cajta sestavlu.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: harvey norman
24.11.2007 20:09:10   
arielca
Mi2 sva tam naročila otroško sobico in sva bila zelo zadovoljna. Dostava še pred rokom in tudi ko je proizvajalec nekaj zamučkal, so sami uredili in smo v roku treh dni dobili stvari, kot smo jih naročili. Brez težav user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: harvey norman
24.11.2007 20:21:00   
zoom zoom
Naročili otroško sobo, ki naj bi prišla konec novembra (lansko leto) - dobili smo jo konec januarja letos. Smo potem dobili brezplačno montažo in prevoz.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: harvey norman
24.11.2007 20:28:54   
NevenkaP
Midva sva v HN kupila posteljo. Od naročila in cene, do dobave, vse je klapalo. Pozitivna izkušnja!

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: harvey norman
24.11.2007 21:00:26   
pajčolanka
uuu fajnuser posted image user posted image same načeloma pozitivne izkušnje, komi čakam da greva pogledat.

lara sva gledala ikeo ja sam kaj vem...ne vem sam sej cenovno je ikea verjetn še cenej sam tako za do 1000€ sva tako al tako pripravljena odšteta za spalnico, malo več pa težko ker naju drugo leto čaka še večji finančni zalogaj-kuhna pa dnevna tako da...ne vem bm še pogledala...

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: harvey norman
27.11.2007 17:01:21   
Annny
Tudi jaz lahko HN samo pohvalimuser posted image

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: harvey norman
28.11.2007 8:23:02   
k1
mi smo vzeli tam kuhinjo, pa smo bili ful zadovoljni z njihovim odnosom in z vsem. sami +++++++++. 

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: harvey norman
28.11.2007 8:33:19   
kalbo
HN je Ok, od Rutarja pa samo čim dlje stran.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: harvey norman
28.11.2007 9:14:56   
LoCa
ima mogoče kdo omaro iz hn? kake so kaj variante pri njih? jaz namreč bom morala nabavit omaro, samo bi rabla prou eno z drsnimi širine 1 meter user posted image . al je to boljše poklicat mizarja? 

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: harvey norman
4.12.2007 9:55:05   
sneška_
 Kupila sva kuhinjo  v HN  in smo zadovoljni .user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: harvey norman
6.12.2007 13:35:20   
ARIANNA L.05
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

ima mogoče kdo omaro iz hn? kake so kaj variante pri njih? jaz namreč bom morala nabavit omaro, samo bi rabla prou eno z drsnimi širine 1 meter user posted image . al je to boljše poklicat mizarja? 


jaz sem novembra narocila spalnico z omaro z drsnimi vrati posebej. Spalnica (postelja 180 X 200, jogi kar dobre kvalitete, komoda in nocna omarica - mislim, da nisem nicesar izpustila) je bila € 1700. Dobavili jo bodo v roku 4 - 6 tednov.

Morala sem dati omaro delat po narocilu, in me je prisla samo omara € 1300.

Pojdi v HN, pozanimaj se koliko bi te stala omara, ki jo zelis (ti bodo naredili tocen izracun - dobava pa je od 6 - 8 tednov. Toliko moram tudi sama cakati na omaro), nato pojdi se do mizarja, ki bi ti ravno tako moral narediti izracun. Pol se pa odlocis.

V HN moras dostavo in montazo  placati posebej. Komot bi bila lahko zastonj, glede na denar kiga pustis pri njih.

Vse razen omare bi morala dobiti najaksneje do 20.12.2007. Bomo videli. Imam pa dober obcutek. Vse to sem pa narocila v Koprskem HN.

_____________________________

Laura Arianna - 14.03.2005
V pricakovanju drugega soncka - 09.02.2008

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?