|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strah me je
22.11.2007 15:12:35   
Anonimen
Danes sem bila pri ginekologu in prišla s pregleda objokana user posted image .

Po menstruaciji naj bi bila noseča 10t. Menstruacije sem imela dokaj redne na 32 dni zadnjih 7 mesecev. Prej sem imela bolj nesredne, pred prvo nosečnostjo tam nekje na 43 dni.
Ginekolog mi je dejal, da 10t sigurno nisem noseča. Oziroma obstajata dve možnosti 1. da sem zanosila kasneje kot sem mislila in sem noseča 6t ali pa 2. plod ne raste. Čez en teden moram na kontrolo in ponoven UZ. G. mi je dejal, da če bo do takrat plod zrasel to pomeni, da se normalno razvija, drugače pa ne.
Za GV mi je napisal, da je pravilnih oblik z nakazanimi konturami ploda.

Počutim se čist vredu, krvavim ne.

Me pa ubija to, da bom morala cel teden čakat, da bom zvedela pri čem sem.

Če plod ne bi rasel ali bi prišlo samo od sebe do ss?

Prosim naj se mi javi katera, ki je imala podobno izkušnjo!

Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strah me je
22.11.2007 15:26:46   
Mikica
Za mano je na žalost podobna izkušnja. Teden dni po prvem pregledu sem začela rahlo krvaveti, potem je ginekolog rekel naj počakam še en teden, ker plod v enem tednu ni nič zrasel in da verjetno ne bo v redu.
Še isti dan sem zvečer močno krvavela, šla na urgenco, kjer so potrdili SS, drugo jutro pa sem šla na abrazijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strah me je
22.11.2007 15:35:42   
Ovnica78
Mikica v kolikem tednu si pa bila? user posted image

_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strah me je
22.11.2007 16:05:11   
BaByGiRl
Do SS ne bo prišlo samo od sebe, če se ne razvija pravilno.
Jaz nisem nič krvavela, sem se pa čudno počutila...plod mi je umrl v 12t.
Ma to vzemi s te strani, da če je karkoli narobe je bolje da je sedaj konec. Jaz sem po prejokanem dnevu sama sebi dopovedala, da je tako ok...ka pa če bi se rodil bogi in sem šla drugi dan malo lažje delati splav.
Držim pesti, da je vse ok, saj se G velikokrat zmotijo.

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strah me je
22.11.2007 20:03:15   
glen
Moja zgodba je žal podobna.
Teden dni nazaj sem imela abrazijo.
Naj ti opišem mojo zgodbo.
Ko sem zanosila ,sem malo po user posted image odšla na prvi pregled kjer je g ugotovil da sem noseča cca. 14 dni manj(2t),kot bi bila po zm
Naročena sem bila ponovno čez 14 dni.
Takrat mi je določil nov pdp namesto 21. 5.08 /2.6.08
Takrat sem bila po uz noseča 6 ted in neki dni,videl se je utrip.
Čez mesec dni sem imela spet gin,samo mi ni delal uz samo gin. pregled,kjer naj bi bilo vse o.k.
Teden dni kasneje sem bila noseča že 12 ted,in ker sem se zelo slabo in predvsem čudno počutla,pa še malo rjavega izcedka sem imela sem odšla ob 22.30 na urgenco.
Naredijo mi uz in 1. šok,ni utripa
2. šok pa ta da je plod velik za 7 tedn. in da je takrat nehal rasti.
Tako da sem skori mesec dni imela v sebi plod ki ni več rasel in je bil brez utripa,počutila sem se pa normalno user posted image .
Naslednji dan abrazija.user posted image user posted image user posted image
Upam da se pri tebi konča drugače.
Srečno

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strah me je
23.11.2007 19:58:42   
lindy
ja vem kako težko je čakat, tud jest čakam na torek, kjer bom vedela pri čem sem, še kako zelo si želim videt utrip srčka male pikice, saj že po enem splavu zdej spet to, pa se tolažim s tem, da če je kaj narobe bolš da je to na začetku kot pa kasnej!
Mislim nate in držim pesti!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strah me je
24.11.2007 9:34:44   
Anonimen
Lindy tudi jaz držim pesti! Javi! user posted image

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strah me je
24.11.2007 16:55:07   
SIBI
Pozdravljena!

Sama sem imela podobno izkušnjo. Pojavil se mi je rjavkast izcedek in sem šla v bolnico. Tam mi gin. naredi UZ in reče, da nekaj ne bo vredu. Plod se naj ne bi razvijal in sledila bi naj abrazija. Hvala in res še enkrat hvala bogu je takrat prišla moja osebna gin. in mi še enkrat naredila UZ. No ona je rekla, da bi bilo smiselno počakati še par dni, ker sem pač lahko kasneje zanosila. Ko sem po parih dnevih vsa nervozna in živčna ter psihično čisto na dnu prišla na UZ pa je bilo srce mojega zlatega sončka. Sploh si ne znam predstavljati kaj bi se zgodilo, če ne bi prišla moja gin. Sedaj imam doma zdravega in krepkega eno leto starega fantka. Ne izgubi upanja, ker ni vse tako črno kot se sprva zdi. Vem pa, da ti je težko. Meni je bilo tudi, še verjetno mnogo huje saj sem pred tem imela že en SS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Strah me je
24.11.2007 19:55:20   
Mikica
Noseča sem bila 10 tednov.

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Strah me je
25.11.2007 19:58:42   
Anonimen
SIBI hvala user posted image ! Vsaj en malo bolj pozitiven odgovor! To veliko pomeni. Do četrtka se mi pa zdi še cela večnost, da bom končno zvedela kaj me čaka!
Kakšna razlika je pa bila pri tebi (PDP)?

(odgovor članu Mikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Strah me je
25.11.2007 20:15:22   
MarijaPo
Anonimna, drzim ti pesti. Ni nujno vse izgubljeno. Pri tako zgodnji nosecnosti se res ne more videti, ali zarodek raste, ali pa kaj z njim ni v redu, tako da tvoj G ni mogel vedeti kaj je in te je zato narocil na naslednji teden. Kar se tice zanositve, ene zanosijo med menstruacijo in so potem njihovi zarodki pravi velikani, druge pa vcasih tudi cisto na koncu cikla in so torej njihovi zarodki cisto majckeni in vsi mislijo, da ne rastejo, zato je tvoj G zelo prav naredil, da te je narocil naslednji teden, ko se bo ze vec videlo.
Ne skrbi in ne misli na slabe scenarije, ker razen tega, da ni bil velik tocno za zanositev na sredi cikla, ni nobenih drugih indikacij, da z njim kaj ni v redu.
Drzi se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Strah me je
25.11.2007 20:40:19   
Anonimen
MarijaPo hvalauser posted image !

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Strah me je
25.11.2007 21:34:32   
SIBI
Prvi določen PDP je bil 17.12.2006, drugi pa 10.12.2006. Rodila sem pa 28.11.2006 in sicer s CR, ker mali ni bilprav obrnjen oz. je bila medenična vstava. CR je bil pa nerejen zato, ker mi je že ful dol pritiskal in pa na CTG-ju so se že videli popadki. Pri meni pa niso smeli čakati na popadke, ker sem imela narejeno cerklažo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Strah me je
27.11.2007 9:37:28   
...Martina...
Žal, sem tudi jaz imela podobne težave. A meni se ni v redu končalo. Škoda, ker nisem vedla kaj se dogaja, nobeden g. mi ni povedal kaj me mogoče čaka. In sicer, na NS v 11 t je plodek bil premajhen za njegovo starost. In pole sem si sama delala razlage, da sem mogoče zanosila bolj pozno, ali bo mogoče punčke in bla bla... Šla sem ponovno na NS čez 14 dni v 13t4d in žal plodek že spal z angelčki. Zdej sem 14 dni po splavu in še me vsako tolko strže v jok.

Upam, da ni tvoj primer. Ker je res hudo.

Držim ti pesti in pošiljam ti mnogo user posted image user posted image user posted image .

lp

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Strah me je
30.11.2007 10:09:34   
Anonimen
Samo še zadji odgovor bom podala! Ni se dobro izteklouser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu ...Martina...)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Strah me je
30.11.2007 10:48:02   
KAHLO
Anonimna zelo mi je žal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Strah me je
30.11.2007 22:52:21   
*talcy*
..zelo mi je žal zate...vem kaj prestajaš in kar jočem ko preberem kaj takega...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Strah me je
1.12.2007 21:24:16   
Mikica
user posted image  Zelo mi je žal, da se ni dobro izšlo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?