|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem se takoj v novem letu zelo nasmejala...
1.1.2005 12:35:39   
nita
Najprej vsem dobro jutro in seveda srečno, uspešno, zdravo in ljubezni polno 2005.

Silvestrovali smo pri prijatlih, ob 2:00 pa že pridno pančkali (dragi je moral zjutraj v službo). Za drugo novo leto pa se vam bom po vsej verjetnosti pridružila na zanimivih čvekih, ker bomo verjetno vsi trije doma :love:.

Ja, ko sem začela prebirat, kaj vse sem včeraj zamudila, nikakor seveda nisem mogla mimo naslova Hinavčina... Ha ha. V kaj vse se eni ne spuščajo. Pa kaj hočemo.

STO LJUDI, STO ČUDI!!!

Lep prvi dan v letu želim vsem skupaj.

Anita :rozica:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sem se takoj v novem letu zelo nasmejala...
1.1.2005 13:40:06   
india
Ja,Nita, vsaj nekaj je nekomu popestrilo silvestrski večer, mi smo pa tudi imeli kaj za glodat:)-:)-:)-:)-!


(odgovor članu nita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sem se takoj v novem letu zelo nasmejala...
1.1.2005 15:11:10   
Pupica
nita, jaz se namenoma izognem tem provokacijam. Sploh se mi zdi trapasto odgovrajat osebam, ki napišejo post neprijavljeni, nepodpisani itd....:hudicek::hudicek::hudicek:enkrat je ena fino napisal, da tako hodijo sam drek mešat, v resnici so pa to pomoje osebe, ki stalno kle na formu visijo, pa si ne upajo povedat nekaj, za kar mislijo, da ljudje ne bodo odobravali..

...mislim da je ta oseba ali ena podona ravno zadnjič napisala nekaj o maribosrkih kadilkah....jah še lepše povedan VSAKO TELE IMA SVOJE VESELJE!se čist strinjam s tem, dodam STO KRAV STO VESELJA:)-:)-

hapi nu jir tut teb, pa čim manj provokacij v tem letu!!!:angel:


(odgovor članu nita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sem se takoj v novem letu zelo nasmejala...
1.1.2005 16:27:17   
KIRA
tudi jaz sem pomalem tega mnenja da nekatere delajo to zato neprijavljene, ker jih v bistvu me z RR-ja poznamo. ampak jim vseeno nazaj napišem. ne maram takega vedenja. mogoče pa bo vseeno katera skapirala, da to ni prav. sem veliiiiik optimist.;)
veselja si pa tudi nisem dala okvarit včeraj. sva z mojim dragim za polnoč hopacupala :sloncek:, hehe, kot zgleda bova letos večkrat tako.9nebesa

(odgovor članu nita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sem se takoj v novem letu zelo nasmejala...
1.1.2005 16:52:02   
Pupica
no vidiš Kira in vikica, je en radovedni taček(ja seveda neprijavljen http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=25623&idk=101 ) delal anketo o :sloncek: in sem se takoj spomnila na polnoč 9nebesa

(odgovor članu nita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sem se takoj v novem letu zelo nasmejala...
1.1.2005 17:50:46   
Kenny
No, jaz sem tudi šele danes uspela malo pogledati, kaj se je te dva dni dogajalo na forumu, pa me je tista debata malo spomnila na ene, ki se jim reče ekshibicionisti. To so tisti, ki radi svoje ta male razkazujejo, najbolj srečni pa so, če se jih ustrašiš ali če si zgrožen. Najbolj pa jih zatreš, če jih ignoriraš. Se mi zdi, da so eni podobni tud na internetu, nisem pa mogla verjet, ko sem vidla, koliko forumovk se je pustilo sprovocirat! Punce (in fantje) veliko duševnega miru vam želim, pa čim manj jeze!:love::love::love:

Kenny

(odgovor članu nita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sem se takoj v novem letu zelo nasmejala...
1.1.2005 21:36:27   
KIRA
eh, sprovucirat. mi vsaj ni blo dolgčas, ko sem čakala našega slončeka. si dneva nisem pustila pokvarit. sicer pa to samo kaže na to, da imajo taki provokatorji nerazčiščene pojme in so resno duševno zmedeni, da se morajo znašat nad drugimi in jim kvariti dan. še posebaj na silvestrovo.

(odgovor članu nita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?