|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo ste čakale na izvid citogenetike?
9.12.2007 10:06:43   
Taja 25
Zanima me kako dolgo ste čakale na izvide citigenetike po ss?
Jaz že čakam od 31.10 ta dan sem bila odpuščena iz bolnišnice.
Odpusnico sem dobila pred kakim dobrim tednom z izvido cipoplazne citogenetike pa ni bilo zraven.

Hvala
Taja

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 9.12.2007 13:16:39 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZVID?
9.12.2007 10:47:45   
ana b
Mislim, da gre izvid k ginekologu.

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZVID?
9.12.2007 19:26:41   
mandarinca
Ojla;
jaz sem ga dobila v sredo, 5.12., abrazijo pa sem imela 16.11.
Ga pa nisem tako hitro čakala, mi je moj dr. rekel, da ponavadi traja en mesec, da pride izvid in da naj takrat pokličem - ker sem bila v IVF postopku v MB - jaz pa sem ga dobila domov; tako da kar se tega tiče, sem bila pozitivno presenečena - hitro, pa še na dom.

LPuser posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IZVID?
11.12.2007 0:19:45   
Mavrica32
oj, jaz sem ga tudi dobila po kakem dobrem mesecu na dom.
Prvič se mi je zgodlo, da česa nisem znala prebrat. Take šifre, da dol padeš.
ss sem imela pred tremi meseci. Pregled imam spet konec januarja - takrat nesem izvid k G. Upam, da ni kaj hudega. Imela sem delni SS in sedaj grem novim zmagam naproti. Če ga v enem mesecu ne dobiš. Ozr. januarja bi jaz klicala in bi se pozanimala. Vlik sreče

(odgovor članu mandarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?