|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje?
10.12.2007 8:11:36   
ninica04
Mogoče bo to butasto vprašanje samo: kako je vaše spanje? V petek sem imela čiščenje, fizično sem še kar ok, psihično pa tako tako. Sicer poskušam biti močna, če ne že zaradi male punčke ki jo imam doma. Stara je 3 leta in mi je hudo, če bi jokala pred njo... Tako da čez dan še kar gre. Ko pa pride zvečer, pa ležim v postelji in misli delajo svoje..... Razmišljanja, kaj bi bilo, kako bi bilo.... Vem da bo čas naredil svoje, samo kaj pa do takrat? Kako ste ve to preživljale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje?
10.12.2007 8:27:31   
Anonimen
Žal mi je, da si morala it tudi ti čez to. Res, da sama še nimam otrok, sem se lahko čez dan zjokala. Sicer pa je bilo najtežje it zvečer spat, ker so se res misli prikradle v moje možgane. V postelji sem imela pa moža, k sem se stisnila k njemu in on me je objel. In rekel, da bo vse še ok in jst sem mu verjela. Takšna sem. Sicer pa mi je ta forum ful pomagal čez težke trenutke.

(odgovor članu ninica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje?
10.12.2007 8:28:13   
KAHLO
žal mi je  ninica04 za to kar se ti je zgodilouser posted image

hmm.... drgače pa nič, noči  oz. trenutki pred spanjem so bili na začetku kar pogosti, zdaj po dveh mesecih....so bl redki ampak se še zmeraj pojavijo....takrat pač potočim nekaj solz....(jaz sem ugotovila, da mi full pomaga če izjočem bolečino), pol pa skušam, sebe motivirat...in pozitivno razmišlat...za naprej....in se mi zdi da mi zmeraj bl uspeva...predvsem pa mi je pomagalo in to res....pogovri s puncami na tem foromu na temi pogovori o ss.....jaz sem jim full hvaležna.... ker so me bodrile in zdaj imajo prav poseben prostor v mojem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje?
10.12.2007 8:44:36   
Mikica
Meni je bilo takoj po SS zelo hudo. Doma imamo triletnika, ki vse opazi, tako da sem se tudi jaz zadrževala čez dan. Sem pa zvečer večkrat jokala, user posted image  mi je bil v veliko oporo. Zdaj po treh mesecih sem že bolj umirjena, pač sprejela sem to kot nekaj kar se je moralo zgoditi.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje?
10.12.2007 15:59:52   
...Martina...
Tudi meni mi je žal zate. Ni kaj, tako se nam je zgodilo. Moramo biti močne in it naprej. Ti vsaj imaš že enega otročička. Jaz sem še brez.

Misli pozitivno, vse se bo rešlo.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje?
11.12.2007 13:13:15   
natasarobi
delala, delala, delala,.... - sam, da sem bila čim bolj zbita,  da sem čim prej zaspala.

No, otročka nimam nobenega, tako, da sem si kakšno jutro ali pa čez dan dala 'duška', bilo so tudi vikendi, ko sem naredila le najnujnejše,....

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje?
11.12.2007 23:51:21   
*talcy*
...ojla....žal mi je zate da si morala tudi ti čez to težko preizkušnjo.....jaz sem imela splav tri mesece nazaj...na začetku je bil kar hudo z mano nisem morala spat ,sam jokala sem...ful mi je pomagalo da preden sem zaspala sem brala kako knjigo(no to tudi zdaj počnem)  ...samo da ne mislim na to kar se mi je zgodilo....sem zeloooooooo čustven človek in na začetku sem mislila da umrem od hudega s časom pa vidiš in spoznaš da le ni vse tako črno kot se zdi.....pravi je tisti pregovor  ČAS CELI RANE  pooočasiiiiiii  ma jih - ne popolnoma ma s časom ti bo lažje boš videla......
......odkar sem na tem forumi mi je lažje ker lahko komu poveš kaj čutiš oz. kako se počutiš......
pošiljam ti kupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .,...........

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?