|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   javna dela
24.11.2007 11:39:06   
FORZA
A katera opravlja javna dela?
Kako je s tem a se dela 30 ur tedensko samouser posted image
Največ eno letouser posted image
Kaj pa plačilouser posted image
Kdaj te zavod napoti za javna delauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: javna dela
24.11.2007 12:39:18   
kamela
V javno delo se lahko vključiš, če se ena izmed ciljnih skupin. (prijavljen na Zavodu nad eno leto ali iskalec prve zaposlitve ali starost nad 50 let ali invalid ali dolgotrajno brezposeln s I. ali II. stopnjo izobrazbe). 
Vključitev traja max. 1 leto, podaljša se lahko le invalidom in starejšim (nad 53 let Ž oz. nad 55 let M). Delovnik je 30-urni.
Plača je v skladu s kolektivno pogodbo v okviru tarifnega razreda, za katerega si vključen. Pripada ti še dodatek za prehrano in potni stroški in tudi regres.
To je to.


(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: javna dela
24.11.2007 12:43:26   
FORZA

IZVIRNO SPOROČILO: kamela

V javno delo se lahko vključiš, če se ena izmed ciljnih skupin. (prijavljen na Zavodu nad eno leto ali iskalec prve zaposlitve ali starost nad 50 let ali invalid ali dolgotrajno brezposeln s I. ali II. stopnjo izobrazbe). 
Vključitev traja max. 1 leto, podaljša se lahko le invalidom in starejšim (nad 53 let Ž oz. nad 55 let M). Delovnik je 30-urni.
Plača je v skladu s kolektivno pogodbo v okviru tarifnega razreda, za katerega si vključen. Pripada ti še dodatek za prehrano in potni stroški in tudi regres.
To je to.




A res zakaj pa pol mene pošiljajo za javna dela?
Na zavodu še nisem eno leto, pa V. stopnjo izobrazbe imamuser posted image
No čeprav bi kar sprejela delo, ker bi šla seveda zelo rada delat.

(odgovor članu kamela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: javna dela
24.11.2007 12:50:01   
kamela
Kdaj pa boš prijavljena 1 leto?

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: javna dela
24.11.2007 12:52:27   
FORZA
februarja mislim da 18. bo eno leto

(odgovor članu kamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: javna dela
24.11.2007 12:58:00   
kamela
Možno je, da se bo program začel šele takrat. Ali pa da si prijavljena v območni službi, ki ima višjo brezposelnost in zato bolj blage pogoje za vključitev. Vsaj tako je bilo eni 2 leti nazaj.
Če imaš možnost, pa le pojdi delat, ker če dobiš vmes drugo službo, lahko javno delo kadarkoli prekineš.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: javna dela
24.11.2007 13:01:26   
FORZA
kamela hvala

(odgovor članu kamela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: javna dela
24.11.2007 15:25:35   
Anonimen
Javna dela lahko opravljajo vsi, ne glede nato, kakšno izobrazbo imaš. Pri nas je ena punca s 7 stopnjo, ki pomaga invalidni punci in pomoč pri učenju.user posted image
Odvisno je od občine, če ima razpis za javna dela.

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: javna dela
25.12.2007 12:31:38   
Soncnica Sandra ***
Zdravo punce!

Evo iz prve roke vam povem kako to izgleda. Imam VII. stopnjo, delam za V stopnjo. Pogodba od 1.2.2007 do 31.12.2007. Plača 538€ bruto.
Po novem letu mi pogodbe ne bodo podaljšali še za en mesec, kot bi mi jo lahko: da bi pač imela 1 leto delovne dobe, ker je ta naša SUPER SOCIALNA DRŽAVA tako dobra, da so spremenili ciljne skupine  v našem programu in imajo sedaj prednost ROMI. Lepo prosim: me prav zanima kje bodo na našem koncu našli rome, ki bi bili pripravljeni opravljati moje delo: delo z invalidnimi osebami, duševno prizadetimi, alkoholiki, hiperaktivnimi otroci, družinami, ki ne vejo, zakaj imajo otroke in kako se jih vzgaja, ....
Aja pa še to: povrhu vsega sem še noseča in bom imela samo 11 mesecev delovne dobe, kar pomeni, da mi ne pripada porodniška, ker v naši ljubi državi imajo prednost Romi (ki so tako ali tako bogi in pripravljeni narediti vse, samo da jim ne bi bilo treba narediti nič), mene pa v 5 mesecu nosečnosti seveda ne bo nihče več zaposlil, ker sem pač noseča.

No pa naj mi še kdo reče v kako lepi in dobro urejeni državi živimo.
No ja, to lahko rečejo Romi, jaz pa žal ne, ker ne vem kako bom preživljala sebe in mojega sončka s 175€ državne porodniške.

No ja, morala sem to dati ven iz sebe, ker me res razp..... take stavari

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: javna dela
25.12.2007 16:28:55   
saraja
Ja, ja, tako je v naši lepi prekrasni državici. Tisti, ki bi radi delali in nimamo vez, pač ne moremo delati, tisti, ki pa jim delo še kako smrdi, pa pridejo do šihta in dnarja. Tut mene to raz.........., poznam dve ženske, ki imata nikakvo izobrazbo, ki sta začele z javnimi deli (od tega je že 4 leta), pa sta še zdaj na tistih delovnih mestih. Kako? Ne vem!!!!! Izobrazbo imata še enako, pa da so imeli kaka prosta delovna mesta, tudi ne vem, ker drugače se bi jaz prijavila! Ja, takšna je naša država!! Govorili so, uči se uči, in kaj imam od tega? Nič!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: javna dela
25.12.2007 18:29:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Zdravo punce!

Evo iz prve roke vam povem kako to izgleda. Imam VII. stopnjo, delam za V stopnjo. Pogodba od 1.2.2007 do 31.12.2007. Plača 538€ bruto.
Po novem letu mi pogodbe ne bodo podaljšali še za en mesec, kot bi mi jo lahko: da bi pač imela 1 leto delovne dobe, ker je ta naša SUPER SOCIALNA DRŽAVA tako dobra, da so spremenili ciljne skupine  v našem programu in imajo sedaj prednost ROMI. Lepo prosim: me prav zanima kje bodo na našem koncu našli rome, ki bi bili pripravljeni opravljati moje delo: delo z invalidnimi osebami, duševno prizadetimi, alkoholiki, hiperaktivnimi otroci, družinami, ki ne vejo, zakaj imajo otroke in kako se jih vzgaja, ....
Aja pa še to: povrhu vsega sem še noseča in bom imela samo 11 mesecev delovne dobe, kar pomeni, da mi ne pripada porodniška, ker v naši ljubi državi imajo prednost Romi (ki so tako ali tako bogi in pripravljeni narediti vse, samo da jim ne bi bilo treba narediti nič), mene pa v 5 mesecu nosečnosti seveda ne bo nihče več zaposlil, ker sem pač noseča.

No pa naj mi še kdo reče v kako lepi in dobro urejeni državi živimo.
No ja, to lahko rečejo Romi, jaz pa žal ne, ker ne vem kako bom preživljala sebe in mojega sončka s 175€ državne porodniške.

No ja, morala sem to dati ven iz sebe, ker me res razp..... take stavari


Ti se na zavodu pozanimaj, če ti pripada nadomestilo v primeru če imaš 11 mesecev delovne dobe pri delodajalcu, 1 mesec pa si bila na ZZZS. Glede tega nisem sigurna, če zavod dopušča. Ker če ne dopušča, potem naj te nekdo zaposli za 1 mesec in potem naj te da na zavod. Edino tako boš ziher za porodniško.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: javna dela
26.12.2007 9:45:01   
natalia
ja to je res...pod vsakim nivojem.user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?