|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   funkcija birmanskih botrov
10.1.2008 19:53:08   
Anonimen
tamle ko sem brala ahino temo o botrih me je nekaj presunilo...kaj še vedno birmanski boter igra to vlogo, da če bi se staršem otroka kaj zgodilo da skrb za otroke prevzame boter??!!! i don't think so???!!!!! za moje pojme je to zgolj simbolna vloga! a ni?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: funkcija birmanskih botrov
10.1.2008 19:54:46   
Anonimen
moja birmanska botra je moja sestra, tko da zame je to res bl kt ne simbolna vloga.. bolj mi je važn, da mi je botr nekdo k ga mam rada in mi je ql.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: funkcija birmanskih botrov
10.1.2008 20:00:21   
soncece24
Tam se menda gre za krstne botre, kar ni nujno isto. Meni se zdi vloga tudi bolj simbolna, ker pravne veljave itak to nima, da naj bi boter skrbel za otroka, če se obema staršema kaj zgodi.
Za mene je boter nekdo, ki ti pomaga pri vzgoji otroka, se zanima zanj... pač ena pomembna oseba v otrokovem življenju. Ne nazadnje pa ima boter tudi vlogo v krščanski vzgoji otroka in pri vsem kar je s tem povezano.

LARA, meni je tudi tista tema dala mislit glede skrbništva nad otroci, če se staršem kaj zgodi. Midva otrok še sicer nimava, ampak sva pa že razmišljala o teh zadevah. Jaz bi rada, ko bom otroke imela, pri notarju uredila, kdo naj bo skrbnik otrok, če se nama kaj zgodi. Se mi zdi, da bom lažje spala, če bom vedela, da bodo tudi v skrajnem slučaju otroci v dobrih rokah.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.1.2008 20:04:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: funkcija birmanskih botrov
10.1.2008 20:24:13   
bskrle
Moraš pogledati v katekizem, zagotovo je pomoč v verski vzgoji.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: funkcija birmanskih botrov
10.1.2008 20:27:47   
Anonimen
aja sej res krstni botri so bli včasih tisti ki so prevzeli skrb nad mulcem če so starši umrli. kaka je bla sploh vloga birmanskih botrov pa sploh ne vem

no sej pri raho je bil v vprašanju krstni boter.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: funkcija birmanskih botrov
11.1.2008 8:55:21   
ona
Kot sem jaz slišala je vloga botra ta,da otroku pomaga pri verski vzgoji,oz ga uči vere.Jaz sem botra sestrinim otrokom in njena poročna priča in vem,da mi je župnik prav osebno rekel,da moram lepo otroke vzgajat in učit v veriuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?