|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Protivlomna vrata
3.1.2008 21:46:43   
Čebelica - trot
Mene pa zanimajo vaše izkušnje s protivlomnimi vrati v bloku.
Na internetu veliko proizvalajcev ponuja omenjena vrata, pa ne vem, na kaj moram biti pozorna pri izbiri.
Pa kakšno priporočilo tudi ne bo odveč, pa da ne bo reklame, lahko tudi na zs.

Lp, Čebelica


_____________________________

la la la
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Protivlomna vrata
3.1.2008 23:22:32   
saving
Mi smo imeli v bloku protivlomna vrata (mislim, da Val ali nekaj takega). 4 zaklopi, križno, 2 mm jeklena stena, specialna ključalnica (koda), kukrle, varnostna verižica. Res se počutiš super, ko to zakleneš. V istem vhodu so 2 x vlomili, pa prvega mulčka sva dobila, moja user posted image skoz sama doma... pa sva nekaj cincala in se obirala, pa sem rekel "dost" in naročil to reč.
PRO: občutek!!!, varnost, izgled, hitra montaža.
CONTRA: cena, dobava je zamujala (14 dni!), ključi so peklensko dragi, ne smeš zgubit kartice, ne moreš vlomit, če te otrok zaklene ven user posted image , malo vpadljiva ("le kaj tile skrivajo v tem sefu?").


(odgovor članu Čebelica - trot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Protivlomna vrata
4.1.2008 9:41:33   
Naja31
Mi imamo protivlomna vrata od Sušnika.
Tri leta nazaj so bila 1000 eurov in so vredna svojega denarja.
Ne znam ti tako podrobno opisati kaj vse imajo ker pojma nimam, ampak so standardni model, tako da verjetno vsi ponujajo iste. Pa tudi cene pri različnih prozivajalcev takrat niso bile kaj bistveno različne, smo imeli 3 predračune in so vsi bili okrog 1000 eurov.
Tudi v novem stanovanju bomo imeli protivloma vrata.

Pri nas ni dobava nič zamujala, montaža v enem dnevu, nimamo bunke, ampak kljuko, tako da me otrok ne more zakleniti ven.

(odgovor članu saving)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Protivlomna vrata
4.1.2008 12:39:28   
tehnofil
Mi nimamo protivlomnih vrat. Sem pa takoj ob vselitvi v blok dal vgraditi prečno zaporo in sem zelo zadovoljen.

Protivlomna vrata pa tudi zadušijo hrup na in s hodnika, tako da če se že odločaš za vrata, potrm kar korajžno. Precej lažje spiš na dopustu.


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Protivlomna vrata
5.1.2008 21:06:54   
Čebelica - trot
Hvala za odgovore.

Sem že poslala nekaj povpraševanja.



_____________________________

la la la

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?