|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:09:29   
kiki13
Ne vem, če sem izbrala pravi naslov, ampak recimo DA SEM.

Moj možiček se je namreč čist zapustil, redi se iz dneva v dan.
Ko se spomnem kako lepo postavo je imel pred letom, dvemauser posted image ,.. sedaj je pa kot da je tik pred porodom! DOBESEDNO.
Malo me že moti. Dajte no, katero pa ne bi?
Da se moški čim je vezan kr tk  zapusti?
pa non stop jamra kk ne more shujšati in vidim kako zelo si ni všeč.
pa mu pravim naj za začetek zvečer ne je, ampak ne.  

Od nas žensk vsi pričakujejo da bomo lepe in vse s sanjsko postavo, kaj pa oni?
Vam bi bilo vseeno?
Meni ni, ker opažam da mi sploh več ni privlačen. Enostavno me odbija tist njegov trebuh, včasih je imel pa tako sanjsko postavo,...

Mah jezna sem da se je tako zapustil.
pa tudi zaradi tega, ker non stop teži kako mora shujšati, za to pa ne naredi nič!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:12:07   
Anonimen
Kaj pa če bi skupaj začela kej športat, pa kaj bolj dietnega mu skuhaj, pa namest sokov vodo.....pa mal večkrat seksat, pravjo da to ful kalorij kuriuser posted image

Mal ga probej motivirat, tko pozitivno.

(odgovor članu kiki13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:14:43   
Naja30
Se strinjam s Karin. Če ti kuhaš, kuhaj dietne zelenjavne jedi in lahke in nabavljaj veliko sadja. Nekako ga poskusi motivirat. In povej mu, kako ti je bil všeč, preden mu je tak vamp zrastel. Saj rada ga imaš še vedno, to je normalno, ampak to mora v prvi vrsti narediti zase. Se bo bolje počutil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:14:49   
kiki13
pa namest sokov vodo


ta je pa dobra - bi rekel... Piva je zanj zakon. žal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:19:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kiki13

pa namest sokov vodo


ta je pa dobra - bi rekel... Piva je zanj zakon. žal



Aha, to je pol bušček nardiluser posted image
No moj tud kar neki piva stanka, sam pije ga pa sam po treningih oz. po športu. Kar tko za brezveze pa ne. Tko da nej dedc športa, pa bo lahko tud pivce pil. Brez športa pa z pivom bo pa k nosečnca ja. Dej najdi mu en šport, kjer bo mel mal družbe, pa še razmigal se bo.

(odgovor članu kiki13)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:23:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kiki13

pa namest sokov vodo


ta je pa dobra - bi rekel... Piva je zanj zakon. žal



Mene bi to prej motlo, ko trebuh. Žal. Ampak samo mene.

(odgovor članu kiki13)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:26:34   
Anonimen
Jaz pa mislim,da tvoj dragi to čuti,da ti ni več tak privlačen in ga to še bolj potre in zato nima motivacije. Pusti ga pri miru in pokaži mu,da ti je všeč kakršn pač je in bo že sam pogruntal,da to ni dobro za njega,da se ne pazi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:27:07   
anita4
se popolnoma strinjam s tem ,da če se moški zredi ni problema .če pa  ženska je pa že vse narobe.
Imam nekaj podoben primer doma ,samo jamra kako je debel in da mora shujšati,samo kaj ko na njegovem jedilniku mora biti samo meso in kruh.Kako pa naj shujša!!!!????
Če skuham kaj dietnega oz. lažjo hrano me pa nahruje češ da on tega ne bo jedel in da naj kr sama jem.
In kaj sem še hotela povedati ,to da on ne shujša pa provicira mene da moram trenirati da kakšen trebuh imam.
Ma sej ne more v 1 mescu in 16 dneh iti vse od poroda dol, dovolj je že da sem po 14 dneh po porodu lahko oblekal že vsa svoja prejšnja oblačila še posebej najbolj ozke kavbojke ki sem jih imela so mi že šle na "rit".
Zdaj mu pa še gre tist neki res malega (ampak res čist mal je še odvečne kože na trebuhu) na živce.
Takšni so moški , kaj čemo!!!
Lp


(odgovor članu kiki13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:29:33   
Anonimen
kaj si jaz mislim? Jaz si mislim , da si je eden od starih uporabnikov nadel nov nik...user posted image

(odgovor članu anita4)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:31:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anita4

se popolnoma strinjam s tem ,da če se moški zredi ni problema .če pa  ženska je pa že vse narobe.
Imam nekaj podoben primer doma ,samo jamra kako je debel in da mora shujšati,samo kaj ko na njegovem jedilniku mora biti samo meso in kruh.Kako pa naj shujša!!!!????
Če skuham kaj dietnega oz. lažjo hrano me pa nahruje češ da on tega ne bo jedel in da naj kr sama jem.
In kaj sem še hotela povedati ,to da on ne shujša pa provicira mene da moram trenirati da kakšen trebuh imam.
Ma sej ne more v 1 mescu in 16 dneh iti vse od poroda dol, dovolj je že da sem po 14 dneh po porodu lahko oblekal že vsa svoja prejšnja oblačila še posebej najbolj ozke kavbojke ki sem jih imela so mi že šle na "rit".
Zdaj mu pa še gre tist neki res malega (ampak res čist mal je še odvečne kože na trebuhu) na živce.
Takšni so moški , kaj čemo!!!
Lp




Niso ne. Lubi bog.....da neb slučajno dovolila da se do mene tako obnaša.

(odgovor članu anita4)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:32:14   
kiki13
Ja res je. In?  
Mi pač ne dopušča možnosti, da bi bila anonimna.
Kaj je s tem narobe?

Če se ti ne odgovarja, ti pač ni treba,ne? Vprašanje je bilo pa  nekaj drugega,... in ne to kar si ti odgovoril(a).
Pa brez zamereuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:33:20   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: kiki13

pa namest sokov vodo


ta je pa dobra - bi rekel... Piva je zanj zakon. žal



Mene bi to prej motlo, ko trebuh. Žal. Ampak samo mene.


Enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:33:28   
Miss Piggy
Moj je je tud v letih odkar sva poročena kar pošteno zredil. Med nosečnostjo se je solidarno redil z mano, na dieto sem pa šla samauser posted image . Pa me ne moti - niti malo!
Ljubim ga skupaj z vsakim njegovim gramom viška.
Ko je men nazadnje moški rekel, da bi morala shujšat, je bilo to zadnje kar mi je rekel. user posted image

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:35:30   
pety78
Če bi pa katera napisala, da ji je mož rekel, da se je zapustila, ker se je malo zredila, bi pa vse skočile do stropa...user posted image user posted image user posted image

Da se je zapustil, ne pomeni to, da je dobil malo trebuščka. Mene to ne bi motilo, bi me pa zaradi mojega trebuščka bolelo, če se partnerju več ne bi zdela privlačna. user posted image

Bolj bi me skrbelo, če bi začel piti, da ga ne bi bilo doma, da se ne bi umival, da bi samo ležal doma in nič delal, skrtka da bi poleg sebe zanemarjal tudi svojo družino.

Kaj misliš, da bo tvoj imel atletsko postavo do smrti? Kaj pa sivi lasje? Si jih bo moral barvati ali ga boš zamenjala za mlajši model?

Eh....ni več privlačen... Me res zanima, če ve oziroma čuti, kaj misliš...

Ko bo odšel, bo pa največji p***!


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:39:06   
Anonimen
Pety jst sm pa to razumela k da jo moti to da sam leži pa se sam sebi smili in se posledično redi. To bi mene ful motilo. Da je totalno neaktiven.
Če bi bil pa še vedno aktiven in vse pa me pomoje neb.  Ne vem no.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:42:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kiki13

Ja res je. In?  
Mi pač ne dopušča možnosti, da bi bila anonimna.
Kaj je s tem narobe?

Če se ti ne odgovarja, ti pač ni treba,ne? Vprašanje je bilo pa  nekaj drugega,... in ne to kar si ti odgovoril(a).
Pa brez zamereuser posted image


Pa kaj ti bom zamerila, v glavnem intuicija mi še dela. In nič. Nič ni narobe. Ja, se mi odgovarja. Moj odgovor je , da si omislita skupen hobi...alo, da ne napišem več sexa user posted image


(odgovor članu kiki13)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:42:42   
kiki13
nisem te čist razumela, ampak vseeno.user posted image

Ne, ne pričakujem da bo imel celo življenje atletsko postavo, samo nima niti 30 let in se mi zdi da mu je ta trebuh malo prehitro zrasel. Čist pošteno povedano.

Zakaj mi potem vsak dan jamra, da bi bil rad takšen kot prej?! naredi pa ne nič?

ne in to zame ni privlačno, pa naj reče kdo kar hoče. Tudi iz tega stališča mi ni privlačen, ker jamra da si tudi sam ni všeč.

ja pa kaj naj jaz? Saj on tudi namesto mene ne dela trebušnjakov, ampak jih moram sama če želim da bo kaj efekta.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:43:36   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pety jst sm pa to razumela k da jo moti to da sam leži pa se sam sebi smili in se posledično redi. To bi mene ful motilo. Da je totalno neaktiven.
Če bi bil pa še vedno aktiven in vse pa me pomoje neb.  Ne vem no.
[/quote]

Jaz sicer nisem dobila takega vtisa, ker nikjer ni napisala, da leži ali da nič ne dela, samo da jamra, da ne more shujšat. Kar pa itak naši moški poslušajo vsak dan, tudi če nam ni treba hujšati...user posted image Madonca, so bogi...user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:46:07   
pety78
Kiki, potem se pa malo vprašaj, zakaj se je zredil in poišči vzrok. A je brez službe in doma leži,...?
Pa boš verjetno še našla kako drugo težavo, ki bi jo bilo potrebno rešiti in vzroke za njegovo debelost.




_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:47:39   
Miss Piggy
Veš kaj, hudo je, ko se sam sebi zdiš neprivlačen, še huje je verjetno,  če imaš poleg sebe nekoga ki je popoln, kot ima tvoj tebe. Takrat je težko kaj naredit zase. Takrat ponevadi človek brede globlje in globlje. Tak človek rabi malo vzpodbude, rabi nekoga, da mu vlije malo samozavesti....





(odgovor članu kiki13)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:47:45   
kiki13
Jaz sicer nisem dobila takega vtisa, ker nikjer ni napisala, da leži ali da nič ne dela, samo da jamra, da ne more shujšat


res nisem napisala ampak je res. Je, pije, leži pred TV in se redi. Pač nima drugega dela... saj veste kakšni so moški,ne? Ampak o.k. ne moti me to da leži, ker bi lahko tudi sedel al pa kar koli, saj mi pomaga okrog otroka in to, samo ni mi všeč da ne da več nič naseuser posted image  

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:51:00   
kiki13
In hodi v službo, je ful družaben in to, ga pa v družbi tudi kolegi in pa znanci iz preteklosti vedno malo zbodejo, češ kako dobro kuham, da se je tako zredil...

Saj mu ne pravim jaz tega.
Jaz ga imam rada tudi takšnega kot je, bi pa raje da je drugače, res. Je pa tudi res, da mu tega nisem povedala, ker ga nočem prizadeti in mu sploh ne dam vedeti, da me to moti.

(odgovor članu kiki13)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:53:02   
Anonimen
Pač nima drugega dela... saj veste kakšni so moški,ne?


Jaz pa nobenga tacga dedca ne poznamuser posted image ....da bi sam ležal.....vse k poznam so ful aktivni, eni še prevečuser posted image
A nima nobenga hobija, kkšn šport, na sprehod nej gre z otrokom, na igrišče z otrokom, skupej pejte kolesart, skupej trebušnjake delejta.....
Nekak ga probej motivirat. Pa ne z očitki, to ne bo nič pomagal. Tko pozitivno.
Itak pa dokler se ne bo sam odločil kej spremenit ne bo nobene spremembe.

(odgovor članu kiki13)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:53:50   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: kiki13

Jaz sicer nisem dobila takega vtisa, ker nikjer ni napisala, da leži ali da nič ne dela, samo da jamra, da ne more shujšat


res nisem napisala ampak je res. Je, pije, leži pred TV in se redi. Pač nima drugega dela... saj veste kakšni so moški,ne? Ampak o.k. ne moti me to da leži, ker bi lahko tudi sedel al pa kar koli, saj mi pomaga okrog otroka in to, samo ni mi všeč da ne da več nič naseuser posted image  


In kaj spet to pomeni? Ali nima službe? Doma kaj pomaga, razen pri otrocih, kot si že napisala? A je to že dlje časa, ali se je začelo?

Težko ti kaj svetujem, ker ne poznam situacije, vem pa, da mene trebušček in nekaj kil več ne bi zmotilo. Sploh, če bi karakterno ostal enak. Leta sicer naredijo svoje, če pa še nima 30 bi se pa vprašala, kaj ga je privedlo do tega.




_____________________________



(odgovor članu kiki13)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj pa ko se moški zapusti?
28.1.2008 13:54:40   
maruškaŠ
res nisem napisala ampak je res. Je, pije, leži pred TV in se redi. Pač nima drugega dela... saj veste kakšni so moški,ne?


Ne. Kakšni so? Pri nas ni tako, da nima drugega dela - ampak imava delo oba al pa nobeden.

(odgovor članu kiki13)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?