|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Multitasking in moški
30.1.2008 12:02:13   
karmy
Vedno več moških vidim da nekako ne zmorejo multitaskinga, tako kot ženskeuser posted image user posted image  Ali pa zelo malokateri moški to zmore, dokler se njegove varovalke ne pregorijo. torej delajo vsako stvar posebej.  Kako je to pri vas? user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:05:29   
Anonimen
Ne poznam nobenga dedca ki bi bil zmožen delat dve stvari na enkrat, kaj šele več. Pa mam dva brata, v šihtu miljon dedcu okol sebe, doma dedca....ma oni delajo eno stvar, pol drugo, pol tretjo....nikul pa vse na enkrat. Kar je po eni strani dobro, k običajno manj zajebejo k me.user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:09:49   
Kaštrun
je moj včeraj rekel: daj pomij posodo predno greš, jaz bom imel potem tamalo, pa ne bom mogel user posted image

sem rekla: kako pa jaz dopoldne vse naredim? umijem zobe, se stuširam, skuham, pospravim, pomijem... WTF desci?!

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:12:57   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

ma oni delajo eno stvar, pol drugo, pol tretjo....nikul pa vse na enkrat. Kar je po eni strani dobro, k običajno manj zajebejo k me.user posted image


Jp .... zato, ker se samo tak lahk 100 % posvetiš stvari, ki jo počneš ( in je narejena ornk user posted image  ) .....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:18:22   
taška30
Moj je multitasking samo pri tehnikalijah (net in TV), je sposoben naenkrat: surfat, pisat e-mail, čvekat po MSN-ju, gledat kak spot na računalniku in zraven še spremljat film na TV.user posted image  Aja, pa še po gsm-ju vmes govort.user posted image
Aja, pa še z mano se ob vsem tem 'pogovarjat', v enozložnicah sicer.user posted image  To me še najbolj razkuri.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:25:14   
Anonimen
Gre za biološke razlike. Moški (večina, ne vsi) možgani delujejo tako, da dela ena polovica intenzivno  indokaj nepovezano z drugo - torej naredijo eno stvar in to tako kot je treba, ženski (spet večina, ne pa vsi) možgani pa delujejo povezano in zato tudi lažje izvajajo multitasking, kot si se izrazila. Pozitivna posledica takega delovanja je za ženske npr.  če jih zadene kap, da drugi deli možganov lažje in hitreje prevzamejo delo okvarjenih celic in zato v povprečju ženske po kapi hitreje in bolje okrevajo kot moški. Moški pa npr. znajo bistveno povedat v treh besedah, medtemko ženske zraven napletemo še 100 zgodb, preden pridemo do bistva.

Sem pa npr. jaz narejena bolj po moško - ne maram delat tri stvari naenkrat in mi gre zelo na živce, če sem v to prisiljena, ker nič ni narejeno tako kot bi moglo biti. Tudi orientacijo imam bolj moško - se ne izgubim.  Moj mož pa vedno dela po 10 stvarihkrati, posledično nikoli ni nič narejeno do konca. Spodbijava stereotipe user posted image .

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:42:04   
kofetek2010
Multitasking jim deluje samo v gostilni, takrat so sposobni debatirat + pit. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:43:17   
mojamura
hahhahaha....full dobra temauser posted image user posted image user posted image user posted image

ne poznam ga takega moškega junaka, ki lula ko kaka


se pravi ne morejo medtem ko jejo in fojtrajo deco študirati na to, da je čez pol ure roditeljski, pa da moraš še prej cote vun obesit drugo rondo dat prat, poklicat taščo če bo mirkala otroke pa ko grem dol pa deco spravljam k tašči, še 3 vreče smeti spotoma nesem....ipd

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:45:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Multitasking jim deluje samo v gostilni, takrat so sposobni debatirat + pit. user posted image user posted image user posted image


Hja....to zna pa moj tuduser posted image

Ja pa tv bult pa delat se da me posluša kaj nakladam zna tuduser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:46:05   
Pajaca
Moj pa to zna. Kuha kosilo, merka mulce in igra fuzbal na računalnik.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:51:32   
petja
Moj bi zdajle rekel "Kaj je to multitasking user posted image ".

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 12:56:26   
Pajaca
Sej jaz sem tud mogla odgovore prebrat da sem ugotovila kaj neki je to..... blond ni kej.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 14:14:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24



Ja pa tv bult pa delat se da me posluša kaj nakladam zna tuduser posted image



user posted image  To očitno obvlada vsa moška populacija. user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 14:32:39   
janca
user posted image hahaha tko kot pri nas. Men sploh ni treba naštevat, sej si že vse taška30 napisala.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 15:05:52   
mighi
Moški smo lovci, ženske nabiralke. Naš cilj je samo 1, ve pa med nabiranjem lahko opravljate še druge stvari. Za to nas zanimajo športi (npr. nogomet), vas pa nakupovanje, klepetanje ipd.

Zanimiva monokomedija na to temo: Jamski človek (za crknit od smeha).

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 16:35:24   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: mighi

Moški smo lovci, ženske nabiralke. Naš cilj je samo 1, ve pa med nabiranjem lahko opravljate še druge stvari. Za to nas zanimajo športi (npr. nogomet), vas pa nakupovanje, klepetanje ipd.

Zanimiva monokomedija na to temo: Jamski človek (za crknit od smeha).


če bi bilo res tako pol so lovci gnili lovci user posted image user posted image user posted image ko ne znajo razmišljati več stvari hkrati


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu mighi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 17:50:36   
ada2
o, moj pa zmore....
npr:
gleda TV in zraven spiuser posted image
opravlja veliko potrebo in zraven bere časopis
skuha kosilo in zraven naredi še meni vsaj za pol ure dodatnega delauser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 18:41:06   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

o, moj pa zmore....
npr:
gleda TV in zraven spiuser posted image
opravlja veliko potrebo in zraven bere časopis
skuha kosilo in zraven naredi še meni vsaj za pol ure dodatnega delauser posted image


user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 19:19:28   
Gina
Itak da je gensko to tako. Pri nas je že tako, da jaz vedno delam 10 reči naenkrat, pa zgubila bi se tudi mimogrede kjerkoli, nobene orientacije nimam, se moram ful potrudit, moj pa obratno, mu gre ful na jetra, če ga kdo med edino rečjo zmoti.

Aja, seveda pa obvlada spremljanje tv-ja, pc-ja in šaltanja obojega na več kanalov in strani -  vse hkrati.user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 20:07:53   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kako sem se nasmejalauser posted image

pri nas- ista zgodba...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 20:49:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Moški (večina, ne vsi) možgani delujejo tako, da dela ena polovica intenzivno  indokaj nepovezano z drugo


To seveda misliš zgornjo in spodnjo polovico? user posted image

Pri nas atiju multitasking ne gre dobro od rok. Mu gre pa kar dobro multiasking user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 21:42:15   
silvya
Haha ste me sedaj nasmejale. Pri nas je tudi tako, da če mojemu slučajno naročim dve ali tri stvari, ena ziher ni opravljena user posted image . Sem mu zadnjič nekaj naročila, med drugim tudi, da spotoma odnese smeti, sem mu jih celo nastavila, pa je vrečka ostala tam kjer sem jo pustila user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 21:49:57   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

Vedno več moških vidim da nekako ne zmorejo multitaskinga, tako kot ženskeuser posted image user posted image  Ali pa zelo malokateri moški to zmore, dokler se njegove varovalke ne pregorijo. torej delajo vsako stvar posebej.



To pa me ne čudi oz. NE poznam moškega, ki je to sposoben. Lepo po vrsti, eno po eno.....stvaruser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 22:16:47   
mami_miki
to samo dokazuje, kako nesposobni souser posted image  vse je takoooooooooooo težko...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Multitasking in moški
30.1.2008 22:18:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Moški (večina, ne vsi) možgani delujejo tako, da dela ena polovica intenzivno  indokaj nepovezano z drugo


To seveda misliš zgornjo in spodnjo polovico? user posted image   


user posted image user posted image user posted image  Tudi tako si lahko razlagaš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?